Objava

Collapse
No announcement yet.

Muvanje - nekad i sad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Muvanje - nekad i sad

    DAKLE DA VAS CUJEM, KAKO JE TO IZGLEDALO NEKAD, A KAKO SE TO CINI SAD, PREDNOSTI, MANE , ZAPAZANJA....

    PRAVIMO JEDNU PARALELU

  • #2
    Nekad je bilo vidis,upoznas , popricas izadjes u pozoriste ,bioskop pa se mozda i smuvate!

    A sad dojdes u kafic bacis kljuceve od kola na sto izvadis dva tri mobilna porucis najskuplje pice i oma si smuvo sve devojke u kaficu!

    Comment


    • #3
      mislim da i nije bas tako u svim kaficima ?

      Comment


      • #4
        Verovatno u većini kafića je tako...
        Hej, takvih koje 'padaju' na keš i sl. bilo je uvek , kao što i danas ima onih drugih.
        Možda kafić nije pravi

        Comment


        • #5
          pa lepo izadjes na korzo u gradu i smekas ribe
          posle ih pratis u koji lokal zailaze mada su sve isle u disko i imas jos 15 minuta da nesto smuvas jer se blizi 23 sata

          Comment


          • #6
            Nekad je bila prednost to sto bi se devojci svidelo to sta jesi a ne sta imas kao danas

            Danas mozes biti chuskija od choveka, bilmez pravi....ako cura vidi (99%njih) da imas lep autic, par stotina eur u novcaniku.....i eto ti guze koju ce klatis dok god imas $
            E kad nestane para....sve zavisi, ako je prava qcka syebo si se, a ako je semi qcka mozda klatis jos koji dan for free
            Ali si se syebo kako god okrenesh

            Eto ja bih sad ono moje u chega na panj stavio jer me jedna qcka syebala, da sam imao vise para mi bi i dan danas bili zajedno(jedan od razloga), a sad koji ce mi qrac moj qrac, kad je s kuckom sve nestalo, nema ni mene pa eto kakim s vama ovde na ovom ebenom mestu
            Last edited by goxy30; 07-11-08, 19:52. Razlog: dodao poslednji pasus

            Comment


            • #7
              axxo za utehu nisi jedini
              ajd po pivkana

              Comment


              • #8
                Hahahahahaah, e blente jedne swatke.....axxo..ne troshi pare na glooposti vec obezbedi voljenom bicu(qcki) da zivi normalno(horizontala se podrazumeva - da je bila u redu.)..
                Nego,rece da je samo lova?hm....ajd da ti verujem! Dobar qr se ne ostavlja tako lako, sem ako se vlasnik istog, ugodno-aktivnog atributa ne igra zmurke cesto sa njim te nezasitoj qcki pojacava zal za mlados'...Eeeee to ni jedna nece..em nema love em nemoze ni kad moze!!!??..

                Nekad: West i latinica..
                SAd: Grand i cirilica.......

                Comment


                • #9
                  Nekada davno,secam se ja,desilo se to ovako:Bio sam nekih dvadesetak godina mladji,imao sam bradu, kosu do pola ledja i bio sam u hard rock fazonu.Na rodjendanskoj zurezi moga kuma ugledao sam po prvi put svoju femme fatal.Glas njen,stas njen i jedan ovlas susret ocima i ja sam bio gotov.Srce mi je lupalo 200 u minuti,pritisak skocio samo sto nisam eksplodirao,poceo sam da lebdim.Jedini problem je bio sto ona nije primetila da uopste postojim.Smesta sam odlucio da zaboravim tu oholu i arogantnu sminkerku.Zaboravio sam je tako sto sam iduca dva meseca vrebao svaku priliku da je sretnem i da joj se priblizim. Pre bi zagrejao santu leda nego nju.Tu i tamo poklonila bi mi koji trenutak i po koju rec stavljajuci mi do znanja da gubim vreme. I onda sam smislio genijalan plan koji ce resiti sve ili ima srce ili ga nema.Tri dana sam radio ko CIA i KGB zajedno, da bi saznao kada ce izaci sa svojom najboljom prijateljicom na trac partiju.Subota vece,oko 9,kafe-restoran X,informacija iz proverenog izvora.Napravim ja sacekusu od 8,za svaki slucaj.One su se pojavile u pola jedanaest.Ulaze,svi ih gledaju,snimaju, komentarisu.One uzivaju,obozavaju da su u centru paznje.Sedaju za sto,narucuju pice,pijuckaju i pricaju.Tacno u 11 pokrenuo sam svoj pakleni plan.Ulazi moj ortak Pera,nosi predivan buket crvenih ruza(7 komada) i nosi pravo njenoj najboljoj prijateljici. Na buketu zakacena poruka "Voli te tvoj Jovan"(tako joj se zvao decko).Prijateljica se raspilavila od srece,sto zbog dokaza ljubavi njenog Jovana,sto zbog toga sto joj sve devojke u X-u zavide.Desetak minuta svi pricaju o tom divnom gestu,kad u 11 i 15 ponovo ulazi moj ortak Pera i nosi jos lepsi buket crvenih ruza(33 komada)i pravo ovoj mojoj femme fatal.Na buketu zakacena poruka "Voli te tvoj Vedran"(to jest ja).Kad joj se na licu razvukao osmeh od uveta do uveta ,ljubav je pocela.

                  >>>tako je to bilo nekad i spremam se opet<<<

                  Comment


                  • #10
                    Kad razmislim malo nisam znao da muvam ni 'onda' a ni sad

                    Comment


                    • #11
                      Volim da muvaaammm.. jooj to mi je najsladje..

                      ... nekad smesno.... ali sam sada profi....
                      [MP3]http://www.irishtimespubny.com/clocks.mp3[/MP3]

                      Comment


                      • #12
                        profi ? ne verujem , da nas uveris u suprotno?

                        Comment


                        • #13
                          Kada mi budes izazov... javicu ti se...

                          [MP3]http://www.irishtimespubny.com/clocks.mp3[/MP3]

                          Comment


                          • #14
                            Sve mi jasno ali sto se muskarci zale sto je lakse doci do p***e.Inace muvam i pre i sada iz zabave.

                            Comment


                            • #15
                              hmmm...nekad...pa to mi deluje jako davno a nisam bas toliko stara! barem se ne osecam tako...
                              stidljivi pogledi ispod oka...pa poneka poruka po prijateljici...zivkanje trelefonom,ja kazem halo a sa druge strane muk...ja sva bitna,blesav osmeh na licu...znam da je on!
                              ehhh...klinci....
                              a sada,izadjemo nas dvoje veterana,bracni par...a ja gledam naokolo,zgrozena ponekad...
                              ON kajlu do kolena,2..3 mobilna,pije viski...a nih 5,6, sve u minicima,butine sevaju...vise se nista ne sakriva...ON sav bitan,sepuri se kao lovac sa trofejima...

                              osecam se kao metuzalem,trazim da idemo kuci....
                              moj dragi pali kola...krecemo kuci,kad u mraku iza kafica primetim dvoje se grle,ljube...nima je lepo,nema veze sto je minus 12 napolju...ona ga gleda u oci,zaljubljeno...on je uzima za ruku i nestaju u mraku...

                              .....vratila mi se nada, da ljubav i romantika jos postoje...

                              Comment

                              Working...
                              X