Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta je to LJUBAV?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ljubav je kad ja kumi napravim koktel sas ribizle za dekoraciju, a ona se preturi od stolicu od sreću

    Comment


    • #32
      Ljubav je kad se radujem ribizlama kojih nema samo zato shto je iz kuminu ruku

      Comment


      • #33
        Plavkić,nije to ljubav.......

        Citiat člana plavka Pogledaj Post
        Ljubav je kada vas on povredi. I vi se strashno naljutite, ali ne vichete na njega zato sto znate da bi to povredilo njegova osecanja.



        Ovo mi ponovi za deset godina.....

        Comment


        • #34
          Ljubavje kada prihvatamo mane i vrline, osobu kompletnu....ljubav je kada stojis uspravno iza svega sto voljeni cini ..Ljubav je odanost ..ali ljubav nije posedovanje i uslovljavanje...Ljubav je kada ja cuvam tebe i ti cuvas mene, kada koracamo istim ulicama -mracnim ili osvetljenim ....Ljubav je kada smo u svemu zajedno....kada padamo i kada se dizemo ...Nije ljubav biti tu samo kada nas usrecuje , treba podneti i teret koji ona nosi -zajedno


          p.s. neki moraju obnoviti to gradivo , jer rodili smo se sa ljubavlju u sebi ....poklonimo je , nemojmo samo cekati da nam je drugi daju.


          Ljubav je meni jedini pokretac u zivotu!
          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

          Comment


          • #35
            Plavkić,nije to ljubav.......
            Frfic mozda si i u pravu.Ali ja kad volim ja sam idiot

            Ljubav je kada zena ustane u pet ujutro da napravi kolachice jer je muz zaboravio na vreme da kaze da je obecao da ce chastiti kolege
            Last edited by plavka; 02-03-09, 18:19.

            Comment


            • #36
              Lj u b a v - Šta je to?
              To je ono što osećamo prema deci, roditeljima, kucama...
              A muškarci i žene?
              Ne. To je samo seks "maskiran" u ljubav kako bi dobio značenje.......

              Comment


              • #37

                lepo receno, ima istine u tome i to vise nego sto bi neki zeleli da priznaju

                lilith 'tvoje gacice' zrace ljubavlju, to je cista razgachena ljubav...

                Comment


                • #38
                  naravno da ima istine, to je sušta istina

                  a gaćice su u skladu sa temom - kako se osećate u ovom trenutku

                  Comment


                  • #39
                    Kada te ostave svi svaleri,
                    Kad shvatis da si pala,
                    Iskopaj negde broj telefona
                    Ja sam jos ona ista budala.

                    Kad skines jednog jutra sminku
                    I vidis sta si drugima dala,
                    Prikupi hrabrost, dodji do mene
                    Ja sam jos ona ista budala.

                    Comment


                    • #40
                      ljubav je kad joj poklonim cokoladu

                      ---------- Post added at 16:16 ---------- Previous post was at 16:10 ----------

                      ljbav je kad ona meni pokloni cokoladu

                      ---------- Post added at 16:17 ---------- Previous post was at 16:16 ----------

                      ljubav je kad dobijem secernu bolest od toliko cokolade

                      ---------- Post added at 16:42 ---------- Previous post was at 16:17 ----------

                      ljubav je i kad malo zaboli

                      Comment


                      • #41
                        Ljubav je kad mi pokloni cokoladnu ruzu pa mu je serviram


                        Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                        Comment


                        • #42
                          Blagostanje ...
                          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                          Comment


                          • #43
                            Ljubav je onakva kavom je oblikuju tvoje misli

                            Comment


                            • #44
                              Ljubav je i kaka u svinjcu, nju je proizveo neciji stomak, stomak bica koji voli nesto

                              Ljubav se oseca bas kao kaka iz svinjca, nadaleko se oseca

                              Comment


                              • #45
                                Ljubav je mala ptica i zivotna varalica,put mladosti,dah radosti,
                                cvetic ludi,sreca ljudi - nesto lepo,a sasvim slepo...

                                Ljubav nije nikakva zagonetka,jer smo je vec sto puta resili...
                                Naprotiv,ona je zgodna odgonetka,
                                koju svaki put ponovo zamrsimo,da bi smo uzivali u njenom resavanju...

                                Comment

                                Working...
                                X