Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta je to LJUBAV?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ljubav je ono što stiže sa prvim prolećnim danima;

    ljubav je kad mi se gđica Savršena zaleti u zagrljaj
    Citiat člana Crvenkapica
    jebeš ljubav ako nije nesrećna

    Comment


    • #92
      Ljubav je aktivna briga za zivot i razvitak osobe koju volimo. Erich Fromm
      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

      Comment


      • #93
        Ljubav nije čudo, ali čini čuda.
        Citiat člana Crvenkapica
        jebeš ljubav ako nije nesrećna

        Comment


        • #94
          Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.Eto to je ljubav.
          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

          Comment


          • #95
            "Ljubav,
            Dođe iznenada,
            slobodno ušeta,
            zauzme svaki deo srca,
            ispuni radošću dušu,
            vine među oblake i zvezde,
            stavi osmeh na lice,
            sjaj u oko,
            napravi haos u glavi,
            podari najlepše snove..."
            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

            Comment


            • #96
              ehhh ta ljubav
              ki prd najgromoglasniji ona iznenada dodje
              osvoji te carima svojim iznenada i kroz tebe prodje
              celo tvoje bice je savladano
              on/ona te osvaja a ti se na nju/njega navikavash

              ljubav je kad prnes a ona ti sa osmehom kaze
              budalice moja, dodji da te poljubim

              Comment


              • #97
                Last edited by Futura; 30-10-11, 18:46.

                Comment


                • #98


                  e ovo je ljubav

                  Comment


                  • #99
                    Goxy, hvala na info! hehe

                    Ljubav je kada ne zelis zaspati jer je stvarnost konacno lepsa od snova!
                    Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                    Comment


                    • Ljubav je kad posle 7 meseci nit ga cujes, nit vidis, uveris samu sebe da vise ne boli, da si ga prebolela...pa te jedan dan iznenadi poziv, na drugoj strani cujem njegov glas, sva zbunjena neznam sta da kazem, glas drhti, u stomaku leptirici...osecaj kao, kao, nekada na pocetku veze... I onda shvatm da i dalje volim njega.... I na kraju opet sve ispocetka, zbunjena, uplakana, tuzna...opet zbog njega! I pitam se kad ce prestati da boli?
                      Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                      Comment


                      • Vreme je lek za sve
                        Ista situacija i kod ajsa
                        pre 10ak godina, tačno
                        i prođe 2 godine ni traga ni glasa od nje, dok jednog dana kao grom iz vedra neba ONA ispred mene
                        gledamo se, ja zbunjen, najmanje sam nju očekivao
                        ona se smeši i to je taj osmeh koji me nekad plenio i ostavljao bez daha.
                        savršene usne i gomila belih zuba i lepe oči, maaalo veći nos..
                        pih, ne osetih ništa i shvatih u sebi da sam je preboleo
                        Citiat člana Crvenkapica
                        jebeš ljubav ako nije nesrećna

                        Comment


                        • sta je ljubavma nemam pojma,neko cudo jeste,nesto oko glavobolje valjda

                          to su kod mene u kraju lepo resili,okupe se momci i devojke na brdo,pa zakotrljaju devojku niz,i ko je stigne njegova je,i tako sve u krug,tako da potreba za ljubavi nepostoji

                          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                          Comment


                          • Kada pronadjete nekoga ko se ne plaši reći da mu nedostajete. Ko zna da niste savršeni, ali se prema vama ponaša kao da jeste. Čiji je najveći strah da vas izgubi. Nekog ko vam predaje svoje srce. Ko vam kaže "VOLIM TE", i to zaista misli. I na kraju, neko kome neće smetati da kada se ujutru probudite, ugleda vaše bore i posedelu kosu, i iznova se zaljubi u vas.

                            Comment


                            • Ljubav je emocija, ali i motiv (strast, potreba, težnja), čija je glavna odlika snažna naklonost subjekta prema nekom privlačnom predmetu, pojavi ili biću. Ljubav prema drugoj osobi uključuje osećanje nežne privrženosti, zaokupljenost njenom ličnošću, zainteresovanost za njene potrebe, želje i misli, nesebičnu brigu za njenu sreću i strasnu želju da odnosi budu što prisniji. Udaljenost ili privremena razdvojenost od voljenog objekta može da rasplamsa osećanje ljubavi.
                              prava je vrlina biti bez mana

                              Comment


                              • ljubah,ah,,,a moglo je biti lepo....

                                Comment

                                Working...
                                X