Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubav ili bogatstvo????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nešto sam pogrešno rekao?

    Comment


    • #17
      Ljubav jeste najvece bogatstvo


      Ovaj surovi svet nema nikakav cilj...
      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

      Comment


      • #18
        i jedno i drugo !

        ako krenes put bogatstva neces imati ljubav i varaces a ako krenes put ljubavi mozes sa tim nekim iskusati sve mogucnosti za sticanje bogatstva , stara je poslovica volim ja tebe volis ti mene a sta cemo za veceru? zapravo najbolje je uzeti nekog pametnog jer ko je pametan jednom ce unovciti tu svoju pamet ,......

        najvece bogatstvo koje dvoje ljudi mogu imati je da se jedno pored drugog osecaju sigurno, i da jedno drugom mogu uvek da se nadju u dobru i u zlu,da se bezuslovno vole i postuju,.... za sve je potrebno dvoje


        13 Himna ljubavi.

        1. Ako jezike čovječije i anđeoske govorim, a ljubavi nemam, onda sam kao zvono koje ječi, ili kimval koji zveči.

        2. I ako imam dar proroštva i znam sve tajne i sve znanje, i ako imam svu vjeru da i gore premještam, a ljubavi nemam, ništa sam.

        3. I ako razdam sve imanje svoje, i ako predam tijelo svoje da se sažeže, a ljubavi nemam, ništa mi ne koristi.

        4. Ljubav dugo trpi, blagotvorna je, ljubav ne zavidi, ljubav se ne gordi, ne nadima se,

        5. Ne čini što ne pristoji, ne traži svoje, ne razdražuje se, ne misli o zlu,

        6. Ne raduje se nepravdi, a raduje se istini,

        7. Sve snosi, sve vjeruje, svemu se nada, sve trpi.

        8. Ljubav nikad ne prestaje, dok će proroštva nestati, jezici će zamuknuti, znanje će prestati.

        iz novog zaveta - I poslanica Korincanima

        Comment


        • #19
          Bogatstvo, materijalno, bez ljubavi
          Mada, ko voli.............

          Comment


          • #20
            Ljubav...

            ... sladje mi je da stvaramo zajedno...
            [MP3]http://www.irishtimespubny.com/clocks.mp3[/MP3]

            Comment


            • #21
              Lova....

              Ma nije valjda ....:

              Comment


              • #22
                Daj koga folirate ..... ljubav u siromastvu vrlo brzo izbledi...... BOGATSTVO JE BOGATSTVO IPAK GENGE SU TO ........ a za ljubav cemo lako..... hehehehehehe

                Comment


                • #23
                  Mislim da nas bogati zajebavaju.
                  Cak su i izmislili neke poslovice.
                  Nije zdravo leci punog stomaka...
                  Ko rano rani dve srece grabi...
                  Zdravije je spavati u hladnom...
                  Malo novca, malo briga...
                  Izmislise bogati i ljubav da nas utese.Kao mi imamo ljubav a oni taj nesrecni novac.
                  Setim se cesto one jevrejske...Dabogda imao pa nemao.
                  Ima i gora kletva od te.
                  Dabogda nemao pa nemao...

                  Comment


                  • #24
                    Koliko ljudi toliko....
                    LJUBAV JE LJUBAV.....
                    Za pare ću lako

                    Comment


                    • #25
                      A ti si kao neki pazljiv romantican i sve naj naj naj tip....... Delko... LJubav ljubav i samo ljubav..... daj please takava musak se nije rodio jos

                      Comment


                      • #26
                        Kakav 'takav'?!
                        Zašto misliš da sam naj, naj, naj.... Nisam.Umem da budem jako loš.
                        Da li sam romantičan? Kakve to veze ima sa tim što mi je ljubav bitnija od para?!
                        Zašto misliš da se takav nije rodio? Neee, ima nas, samo........ Pa, neće ljudi da ispadnu papučići, kako se to kaže.
                        I, nisam rekao 'ljubav i samo ljubav'... Da mi je teže 'nju' da nađem nego pare, jeste. Možda sam skroman

                        ...

                        Comment


                        • #27
                          delkic .....
                          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                          Comment


                          • #28
                            Naj naj zasto mislis da je pozitivno...... ovaj odgovor mi se vec malo vise svidja... Daj da vidimo malo i tu tvoju losu stranu.... Znas nekada nije lose prvo se pokazati u losem svetlu, pa posle prijatno iznenadis sve..... to ti je taktika.... Skroman ne verujem to nije odlika covekova.... A ljubav onda trazis na pogresnom mestu ili kod pogresnih devojaka ili momaka to je vec tvoj izbor.....

                            Comment


                            • #29
                              Rekao sam možda....skroman Relativno je...
                              Poenta je da ću uvek ljubav staviti ispred novca. Tako je za sada, do sad.
                              I, ne tražim... našao sam je...

                              Comment


                              • #30
                                LJUBAV je bogatstvo....kad imash ljubav onda si bogat......mozda smo u srcu,ali ipak si najbogatiji chovek na planeti......
                                Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                                Comment

                                Working...
                                X