Objava

Collapse
No announcement yet.

Shta ne biste nikad oprostili voljenoj osobi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Nema to veze sa Balkanom.
    To je u muškoj sujeti - da li je ON bolji od mene.
    I tačka.
    Citiat člana Crvenkapica
    jebeš ljubav ako nije nesrećna

    Comment


    • #77
      Vremena se menjaju pa valjda i mi postajemo zreliji ..ako ne zreliji onda sigurno drugaciji....nekada sam bila u fazonu ..."ono sto nemam ne uzimam ...ja otimam " i neka svako svoje cuva ..ni moje ne cuva niko no ja sama ....danas mislim drugacije ...ne zelim tudje ...nek nista nemam ali tudje en zelim ...Kakve evze ima ovo sa temom ...?
      Ima ...Ne bih oprostila danas da neko me zeli za sebe dok ima vec nekoga ...koristeci moje emocije kao slabost koristi i mene ...tej sebicluk ne mogu oprostiti ..i nije to stvar sujete muske ili zenske ..stvar je postovanja ..."Volis me ?OK.Pokazi mi i pusti me da odem."
      Nije tesko zakljuciti da voljena osoba ima vec svoj zivot koji je stvorio pre nego sam se ja pojavila...neke stvari kasnije stizu ...mozda kao iskusenja...ja danas mogu da im se oduprem (trudim se da ne odlazim u banku gde voljena osoba radi kao direktor hahah i ne pravim skandale da bih sa odgovornima razgovarala hahha)...Sebicluk kojim me neko dovodi u situaciju da budem odgovorna za neciju tugu i razdor necega ne mogu da oprostim ...
      - da li ce neko sa nekim imati sex ...pih ...prosto receno ..ebe mi se...ali nemoj da znam ...
      -Ako u voljenom bicu imate i prijatelja sto je odlicno ..onda je jako tesko oprostiti izdaju ili prevaru jer on onda ne vara fizicki vec vas svojim bicem -dusom vara ...eeee, to vec ne mogu oprostiti...ako sam ja ta koja treba da prasta ...(verujem da je Bog taj koji prasta a to nisam ja)
      nije mi dobro...bas se trudim da ne oprostim
      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

      Comment


      • #78
        Kako ste vi žene komplikovane :zid2:
        jbte, zašto imate uvek toliku želju da i ono što je jednostavno toliko zakomplikujete, da čoveku posle nije dobro

        majku mu, nekad razmišljam da oženim neku prvu glupačicu koja će samo da klima i da aminuje sve što kažem
        Posle se sam sebe postidim i shvatim da bi mi tada bilo dosadno
        Zanimljivo je sa pametnim ženama ....

        neću da izmišljam toplu vodu, uglavnom stoji sve što kaže futurica, nema šta
        ali može se sve to postaviti mnogo jednostavnije
        Citiat člana Crvenkapica
        jebeš ljubav ako nije nesrećna

        Comment


        • #79
          hahahah ledeni nemoj toliko u glavu da se udaras zabolece te

          Sve je jednostavno ..nego zaboravih napisati da mu ne bih oprostilakada bi me i treci put ujutro probudio ako ja ne moram ustajati
          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

          Comment


          • #80
            Ne oprastam vise nista, on meni moras sve da oprosti.
            Ja sam takva i tacka.
            [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
            Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

            Comment


            • #81
              ako želim da i dalje ostanemo zajedno, onda bih mu sve oprostila... a kad ljubav prođe i kad se želi raskid, ne praštaju se ni najmanje sitnice

              srećom, moj dečko i ja nemamo (još uvek) šta da praštamo jedno drugom

              Comment


              • #82
                ako želim da i dalje ostanemo zajedno, onda bih mu sve oprostila... a kad ljubav prođe i kad se želi raskid, ne praštaju se ni najmanje sitnice
                ovo ću da uramim i da okačim o zid

                sve je to bajno i sjajno teoretski,ali kad dođe praktični deo, uf
                boli duša, boli srce, boli sve
                ja to ne znam, ne pričam iz svog iskustva, tako sam čuo od drugih koji su voleli i patili
                Citiat člana Crvenkapica
                jebeš ljubav ako nije nesrećna

                Comment


                • #83
                  Svasta covek moze da cuje od zena
                  Da li bi mu oprostila kad bi proveo vece sa dve kurve?

                  Za patnju ne znam, sve sta me zanima je samo seks i tu nema prevare! Oprastam sve osim loseg seksa

                  Comment


                  • #84
                    Citiat člana Svaler Pogledaj Post
                    Da li bi mu oprostila kad bi proveo vece sa dve kurve?
                    Kratko i jasno - DA!

                    A duže - dok volim praštam sve, apsolutno sve. Ali ako on radi takve stvari koje me povređuju, počinjem da ga volim sve manje i manje i manje. I kad jednom to bude toliko malo da ni ne postoji, onda kažem ''Doviđenja, vidimo se u nekom drugom životu, a možda čak ni tad!" I okrenem se i odem a da se ni ne osvrnem. Dakle voljenoj osobi praštam i tolerišem sve dok je voljena, sve dok želim da budemo zajedno...

                    No, imam sreću pa moj sadašnji dečko ne provodi večeri (a ni noći ni bilo koje druge vremenske odrednice) sa kurvama. Ima on suptilnije načine da me povredi Šalim se, naravno, evo dve ipo godine smo zajedno i još nije bilo potrebe da mu bilo šta praštam, kao ni on meni.

                    Comment


                    • #85
                      Citiat člana Crvenkapica Pogledaj Post


                      Kratko i jasno - DA!

                      A duže - dok volim praštam sve, apsolutno sve. Ali ako on radi takve stvari koje me povređuju, počinjem da ga volim sve manje i manje i manje. I kad jednom to bude toliko malo da ni ne postoji, onda kažem ''Doviđenja, vidimo se u nekom drugom životu, a možda čak ni tad!" I okrenem se i odem a da se ni ne osvrnem. Dakle voljenoj osobi praštam i tolerišem sve dok je voljena, sve dok želim da budemo zajedno...

                      No, imam sreću pa moj sadašnji dečko ne provodi večeri (a ni noći ni bilo koje druge vremenske odrednice) sa kurvama. Ima on suptilnije načine da me povredi Šalim se, naravno, evo dve ipo godine smo zajedno i još nije bilo potrebe da mu bilo šta praštam, kao ni on meni.
                      evo ja se nisam mogao suzdrzati a da ne prokomentarisem
                      znaci ukratko crvenkapice..... kad bude presao na 5-6 dama za jedno vece tebi bi pooko film?

                      ja hocu da te ozenim jbes mi sve

                      INACE ja ne prastam prevaru NIKAD, missim bi ja njoj oprostio posto bi je vezo za sidro i poslao na dno dunava...i sve joj oprosteno...a njemu bi yayca ischupo, ubacio svako u po jednu charapu...vezo charapu jednu za drugu i shibno na tramvajske (naponske) zhice....i samo chujes kvrccccc
                      Last edited by goxy30; 02-10-10, 18:11.

                      Comment


                      • #86
                        A što da me ženiš? Da bi mogao da varaš? E, goxy, goxy ...

                        Jednostavno nisam ljubomorna, ne smeta mi prevara kao prevara. Desilo se, pa šta. Ako to ne menja moj i njegov odnos, neka radi, to je njegova sramota i mrlja na obrazu (ne kažem greh jer nisam religiozna, ali nekom je to možda i greh). Na svoju veliku žalost znam da ima mnogo gorih stvari od preljube... mnogo, mnogo gorih...

                        Osvetoljubivost mi je odvratna .......

                        Comment


                        • #87
                          Kako je ova crvenkapica prosta i jednostavna s jedne strane i liberalna s druge

                          kažu da pametni ljudi nisu ljubomorni ....
                          Citiat člana Crvenkapica
                          jebeš ljubav ako nije nesrećna

                          Comment


                          • #88
                            Eto onda sam ja pametna... moj dečko i ja sedimo na klupi i komentarišemo noge prolaznica Jbg, to je nekom čudno, al ja sam sigurna u sebe i ne mislim da bi on odmah kresnuo neku samo zato što smatra da ima dobre noge. No, ovo nije tema, tema je opraštanje, moram da dopunim ono što sam u prošlom postu rekla...
                            Istina je da bih mu oprostila dve kurve, ali mislim da nikad ne bih ni odabrala sebi za 'voljenu osobu' nekog ko bi želeo da me prevari sa dve kurve...

                            Comment


                            • #89
                              (mogu li da uzvratim svoje simpatije ka crvenkapici, a da mi se goxi ne naljuti? )

                              pojedinim ženama nedostaje samopouzdanja, ali to opet malo zavisi i od ljudi s kojima kontaktira, s kojima s druži, da li ima poverenja u svog partnera itd itd
                              isto važi i za muškarce.
                              ne volim generalizovanja, ali je tako.
                              U ovo ludo vreme,
                              kada je jedini glavni uslov da partner bude samo normalan, baš je zanimljivo i lepo videti ili čuti da patneri imaju tako normalan i otvoren odnos.

                              Uvek sam sa partnerom imao prvo drugarski, prijateljski i nadasve otvoren odnos


                              ljudi.... poverenje je majka.
                              Citiat člana Crvenkapica
                              jebeš ljubav ako nije nesrećna

                              Comment


                              • #90
                                setila sam se ipak šta mu ne bih oprostila - da prestane da me voli

                                Comment

                                Working...
                                X