Objava

Collapse
No announcement yet.

Razlika u godinama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ljubav ne poznaje granice, ne poznaje vreme ni mesto...dakle..kakve veze imaju godine, ako postoji hemija...

    Comment


    • #32
      .....

      Id' bwe Lejla kakva hemija!?

      Evo cu da vam kazem iz iskustva bogatog,strine mi!

      Mladji do 4 godine,ih ljepota!
      Stariji do 10g moze da dodje u obzir...
      a ove od vise razlike....bih da otjeram od kuce da ikako mogu!!!:lolisa:
      Ooooo...pa zaista je danas nenormalno, biti normalan!!!


      Comment


      • #33
        nema razlike u godinama kod ljubavi ,na pocetku ona je jasna prepreka ali ako si zatecen i zaljubljen sve ti je jedno koliko ta osoba ima godina da li je mnogo mladaja ili mnogo starija ,problem je jedino okolina ,koji definitivno uvek uticu kao savetodavci , nemoj sa njom ili njim mnogo je stariji ili mladji ....sta ce ti to eto uvek ima onih pametnih koji brino o tudjim problemima ,lakse im je da tu zajebu ne kosta ih nista ako pogrese

        Comment


        • #34
          samo broj u licnoj karti

          Comment


          • #35
            Uvek su mi se svidjali stariji od mene... Godine mi ne predstavljaju problem.
            Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

            Comment


            • #36
              Citiat člana unthinkable Pogledaj Post
              Moze li razlika u godinama biti prepreka za ljubav?
              Ako moze,koja je vasa?
              Mozete li zamisliti sebe sa mnogo mladjom ili starijom osobom u ljubavi?

              Ja nemam nista protiv toga,ali nekako nikad i ne primetim one starije od 10 i mladje od 5 god. Jednostavno ih ne gledam kao potencijalne partnere.
              U pravoj ljubavi, sve razlike dovedu do neke slicnosti jer naopako je sve sto bi razdvajalo, tako da verujem da ako nekoga istinski volis, ti jednostavno nalazis sa njim neke kompromise i tu su pre svega bitna interesovanja, dakle umna kompatibilnost, hocu reci onaj osecaj da ste na istoj talasnoj duzini. Ne, ne mogu sebe zamisliti sa mladjoj ali sa relativno malkice starijom, to da. Jednostavno nisma ja rodjena da ikome dadiljam kao odrasloj osobi a pogotovo nemam nameru da ucim ikoga ili nekoga svemu onome sto ne nosi vec negde duboko u sebi karakterno, tako da...

              ---------- Post dodat u 18:01 ---------- Prethodni post je bio napisan u 17:55 ----------

              Jao strasno, kako gresim u pisanju. Ispravka: Ne, ne mogu sebe zamisliti sa mlaDJIM . Pih, sta Vam je brzo pisanje, oduuuuuuuuuuu slova, avaj ...

              Comment


              • #37
                ne moze.
                bez odgovora.
                mogu.

                Comment


                • #38
                  A joj videh temu i najezih se cela !

                  Moj bivsi muz je od mene bio stariju 20g i mogu vam reci da sam se pokajala posle prve godine braka ,do tad je sve bilo med i mleko al kako je on postajao sve stariji a ja sve lepsa (imala sam 17g ) poceo je haos ,razlika u godinama se ne primecuje dok god onaj koji je stariji ne shvati da pocinje ozbiljno da stari i tad mu smeta tvoja mladost ,tebi njegova dzangrizavost i star izgled ,pogotovu ako si okruzena mladjim ljudima Znaci bezi od starijih od tebe ! 5-10g. je ok sve vise Neka fala
                  Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                  Comment


                  • #39
                    Re: Razlika u godinama

                    sto se mene tice, 20 je u ovom slucaju moj broj... ili 20 god mladji, ili 20 godina stariji... vrlo sam rigidna po ovom pitanju... i tacno 20 cm... i nakon sto su ispunjeni ovi uslovi, ljubav moze da startuje

                    Comment


                    • #40
                      Re: Razlika u godinama

                      "U 18 godini i Vrag je lijep" ( stara japanska poslovica)

                      Tako da - godine ne brojim, uostalom što je to - vrijeme?

                      ________

                      Ljudsko je vrijeme, kao produkcija vremena ili produktivno vrijeme ( proizvodnja stvaralaštva), svagda činom "otkinuti" trenutak od vječnosti ( prirodno-socijalnog) trajanja. Ono je "zaustavljeni početak" događanja po mjeri ljudske konačnosti i jednokratnosti ( = neponovljivosti, jer: individualnosti), trenutak kao isprekidan proces sabiranja ( skupljanja u sebi) koje je sama uspostavljena etički proizvedena prisebnost, ili ozbiljeni smisao života. Vrijeme kao zaustavljeni ljudski trenutak znači konačnost trenutka.
                      ( M.Kangrga, Praksa-vrijeme-svijet)

                      Comment


                      • #41
                        Re: Razlika u godinama

                        vrijeme je + 2 lijevo oko, a + 1,5 desno...... a kod nje 0...i to oba......

                        ne broji covjek, vrijeme broji...

                        Comment


                        • #42
                          Re: Razlika u godinama

                          zene/devojke mogu biti ruzne (svako ima soj ukus) sa 18god i isto tako i sa 50god....
                          ali zene/devojke mogu biti prelepe sa 18 a isto tako i sa 50god...ja sam igrom slucaja upoznao zene od +40god koje izgledaju lepse od devojaka koje su +20god

                          sto se mene tice, muskarac treba imati mladju zenu tj devojku kraj sebe...jednostavno to nam prilici i odgovara u svakom pogledu, a sa druge strane devojke zele i vole zrelije muskarce....dakle mladja zena od jedno 20god bi bila savrsena kombionacija za mene...
                          ja skoro 40god a ona recimo 25god...syayno bajno...a i bice tako samo jos malo da se finansijski sredim i to nece biti nikakav problem

                          tj ako imas novca mozes imati i 60god, dovoljno je da imas erekciju jednom u 7-10 dana i da imas para i zena ce te voleti...u sustini zene su prilicno prosta bica...vecian njih....imas para one su srecne nemas para one odu...sve ostalo, ali sve se da srediti ako imas para

                          DAKLE RAZLIKA NEMA VEZE, moje misljenje

                          Comment


                          • #43
                            Re: Razlika u godinama

                            Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                            tj ako imas novca mozes imati i 60god, dovoljno je da imas erekciju jednom u 7-10 dana i da imas para i zena ce te voleti...u sustini zene su prilicno prosta bica...vecian njih....imas para one su srecne nemas para one odu...sve ostalo, ali sve se da srediti ako imas para
                            DAKLE RAZLIKA NEMA VEZE, moje misljenje
                            Ja sam upravo tako "izgubio nevinost", gdje je razlika bila +20 za - nju , uostalom - nije mi žao jer bila je predivna žena..doduše, udana, ali svaka savršena stvar ima neznatnu manu, stoga...

                            Comment


                            • #44
                              Re: Razlika u godinama

                              Moze biti prepreka velika starosna dob 20 godina npr.Mada ima i ljudi koji zele starijeg parnera ili partnericu.Ja licno podrzavam razliku do 10 godina i to mi je malo puno.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Razlika u godinama

                                ja imam nepunih 39god....i koliko primecujem devojke koje imaju 23-25god ne bi imale nikakav problem da budu s mene

                                i shta je tu loshe

                                MISIM shto bih ja gledao neku matoru kad ove mlade su u mnogo cemu bolje...a preko svega neiskvarene... ali ima vremena za to, taman da iskvarim neku klinku

                                Comment

                                Working...
                                X