Objava

Collapse
No announcement yet.

Duge veze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duge veze

    Posle toliko godina provedenih u vezi,kad se vec treba napraviti korak napred i ta veza krunisati,svi se preispitujemo,osvrnemo...mnogo puta se dogadjalo da takve veze puknu bas tada a mislili smo da je sve u redu.Da li je to navika drzala konce u rukama ? Jesmo li izgubili vreme? Jeste li od onih koji prekidaju na prvi nagovestaj da je samo navika ili pokusavate da spasite vezu?


    Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

  • #2
    Hej...imala sam tri veze:3,4 i 8 godina:axxo:....Znači,15 godina sam sjebala u te tri veze i žao mi je.....trebalo je da menjam,ludujem.....Ludovala sam i ovako,ali ako pobegnem ili slažem

    Nisam se nešto posebno borila za vezu,već sam se borila da izađem,ne daju mi,bre...

    Jednostavno,uvek sam bila protivnik dugih veza,ali eto...Vreme tako brzo ide da ja i ne znam kad je stiglo npr.do osam godina....:axxo:

    Comment


    • #3
      ma neznam koje protiv duge veze. Sta to znaci .Voleo bih dugu vezu koja se zavrsava u dubokoj starosti.Eh, ko to josh ne zeli naci osobu sa kojom mozesh ostariti

      Comment


      • #4
        Postoje stvari u dugoj vezi koje su navika ali ljubav ne moze biti navika..koliko god godina proshlo..uvek sam za soluciju spashavanja veze i za bezuslovno davanje..duge veze odrzavaju se strpljenjem,gutanjem knedle,cutanjem i tolerisanjem.
        Shto se tiche pucanja duge veze-kraj dodje kada jedna strana vishe ne moze da zmuri i trpi jer svako ima svoj prag tolerancije..
        naravno u zavisnosti shta se u vezi trpi i to je razlichito od veze do veze..
        Last edited by plavka; 22-12-08, 04:08.

        Comment


        • #5
          Plavka je sve lepo napisala...i bas je tako...
          Ja bih samo dodao da je kljuc uspeha duge veze dobra komunikacija izmedju partnera i iskreni razgovori........

          Comment


          • #6
            Citiat člana unthinkable Pogledaj Post
            Posle toliko godina provedenih u vezi,kad se vec treba napraviti korak napred i ta veza krunisati....
            Krunisati ?

            Zamisli jednu prelepu tortu, i nju krunises govancetom.....i sta dobijes posle !?

            Dobijes jedno veliko sranje koje samo lici na tortu

            Comment


            • #7
              Prvo se privikavash,uskladjujsh, korigujesh...ucish da podnosish... tolerishesh.. navikavash, naravno emocije su tu reper za odrzavanjem "zivota veze"....
              ZAshto puca? Nestalo je pogonskog goriva-ljubavi...istroshila se jer se nije redovno odrzavala(obostrano) a i brate...zbog silnog cimanja-raznoraznih stresova ..podmetanja porodice, prijatelja, itd...NAjvishe se razbucaju takve veze(a i ostale) kada nismo sigurni sta zelimo, koliko i da li zelimo da zivimo skupa...Naravno...bez promiskuiteta..

              Comment


              • #8
                Citiat člana Hannah Pogledaj Post
                ZAshto puca? Nestalo je pogonskog goriva-ljubavi...
                Pa mislim da ne bi bilo ok ako stavim svoje spolovilo u ruke na avataru !?
                Ili mozda i bi !?

                Sve je to lepo sto ti kazesh Hunnie ali ja ipak mislim da je torta lepsa bez brabonjaka, mislim da bi se neki slozili !?

                Comment


                • #9
                  Ko da slusa vesti kada je vec ocigledno
                  necemo se sresti, drugo mi je sve svejedno
                  posle duge veze k'o da vreme stalo je
                  a uvek ima posle, tesim se

                  Posledice srece hoce nazad da te vrate
                  ne zna srce gde si, zelje te u stopu prate
                  posle duge veze sve su krace obmane
                  uvek ima posle, a ima i pre

                  U oktobru bice u novembru
                  u novembru bice u decembru
                  bice bolje sto me vise loze
                  meni gore biti ne moze

                  U oktobru bice u novembru
                  u novembru bice u decembru
                  bice bolje sto me vise loze
                  srce mi bez tebe ne moze

                  Posle duge veze hrabrost mi je slaba strana
                  koraci u mestu, precice do starih dana
                  ne pale se svetla tamo gde je vecni mrak
                  te iskre u oku nisu znak

                  Nemam druga posla nego drugoj da se pustim
                  tamo gde si posla, tamo bih da dusu spustim
                  posle duge veze sve cu krace obmane
                  uvek ima posle, a ima i pre.....

                  Comment


                  • #10
                    ja nikad nisam imao problema sa tim mada sam imao samo jednu vezu koja se mogla nazvati dugom

                    Comment


                    • #11
                      Citiat člana stryker Pogledaj Post
                      ja nikad nisam imao problema sa tim mada sam imao samo jednu vezu koja se mogla nazvati dugom

                      ne mora se duga veza ni nazvati problemom...zavisi ko kakvo iskustvo ima..

                      Comment


                      • #12
                        Trudi se covek onoliko koliko moze ...ono sto vredi za to se treba boriti , spasavati ono sto se jos spasiti da ...nekada sve propadne na sred puta ...posle 4godine , prosto sam shvatila da ne mogu dalje ...Uvek sam mislila da krupne stvari razdvajaju ljude(njih sam se trudila popraviti),sad znam da su sitnice koje se nagomilavaju opasnije ...one kraj nas prolaze neprimetno ...ne pridajemo im znacaj ali u jednom momentu sruse sve i onda ljubav vise nije imala nista sa tim ...Necu sebi oprostiti te sitnice...zbog njih sam otisla...a navika je ostala jos dugo prisutna , sto je normalno ..ipak smo se budili zajedno i delili dobro i lose sto nosi dan i sto donosi noc ...

                        I dalje mislim da je to najbolja osoba na svetu kog sam poznavala.....
                        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                        Comment


                        • #13
                          Da li je to navika drzala konce u rukama ? Jesmo li izgubili vreme? Jeste li od onih koji prekidaju na prvi nagovestaj da je samo navika ili pokusavate da spasite vezu?
                          Ma, kakva navika. To je ono što zovemo ljubav .
                          Vreme ide, pa ide.Samo je pitanje da li nam je lepo.... Ni jedno vreme nije izgubljno. Svako zašto ima svoje zato.:axxo:
                          Ništa ne spašavam.Samo idem tamo gde me srce vodi.
                          U pakao-u pakao

                          Comment


                          • #14
                            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                            Comment


                            • #15
                              NIje navika, vec ljubav... dok je bilo ljubavii komunikacije u vezi, dok smo se slagali i voleli do tada je veza i trajala. Kad je polako pocelo sve to da nestaje, tada se i zavrshila. I ne zalim zbog tog vremena, jer uopste nije izgubljeno, nije bilo uzalud.
                              Mnogo sam naucila od obe "duge" veze a i od onih kratkih.
                              Pokusavala i borila se jesam da to opstane, ali nije uspelo, sada vidim da je mnogo bolje ovako.
                              Lekcije jako lepo naucene. :/
                              Da toga nije bilo, sada nebi bila ovakva kakva jesam, a dal je to dobro ili lose po druge, hmm... ?
                              Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                              Comment

                              Working...
                              X