Objava

Collapse
No announcement yet.

Muskarci pod lupom...part II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Muskarci pod lupom...part II

    Priznajmo sebi, sve zelimo samo jednog, ali vrednog muskarca. Ali isto tako - postoje odredjeni tipovi muskaraca koji prosto nicim ne zasluzuju pridev "dobar".
    Potrudite se da takve muskarce zaobidjete kad god se nadjete u njihovoj blizini.Pod uslovom da zelite, naravno..
    Ukoliko do sada niste znali...evo sta vas ceka:
    1. Ne emotivan muskarac
    Kada sretnete ovakvog muskarca, on je brizan, pazljiv, usluzan, nezan i izuzetno emotivan.
    Idealan muskarac, zar ne?
    Jednog dana cete se konacno osvrnuti i shvatiti da, iako ste u vezi sa njim godinu dana,on nikada nije pokazao svoja osecanja prema Vama na javnom mestu i nikada nema dovoljno vremena za Vas iako ocekuje od Vas da uvek budete tu za njega…
    Suocite se sa tim! Upoznali ste prevrtljivca od kojeg cete dobijati sve vise i vise izgovora poput:
    "Jos uvek nisam preboleo staru vezu",
    "Ona mi je slomila srce i jos uvek nisam dobro"
    "Ona me je emotivno unistila", itd.

    Ove izgovore ce iskoristiti kako bi obezbedio sebi dugo, dugo vreme pre nego postane posvecen i odan samo Vama, a za uzvrat trazice od Vas sve vreme da budete maksimalno strpljivi sa njim.

    U prevodu: Nasao sam sjajan izgovor koji mi dozvoljava da radim sta hocu i kad hocu, a ti ces uvek biti tu za mene, ali samo onda kada Ja budem raspolozen za nas.

    2. Veciti decak
    On je avanturista, spontan i uvek zabavan. Uvek je raspolozen za salu, izuzetno duhovit i uvek u pokretu. Ove njegove zabavne crte mogu Vas lako obmanuti i naravno - zaljubicete se ludo u njih.
    Medjutim, uskoro ce njegova mama poceti da Vam ide na zivce kad udje nepozvana i naravno bez kucanja u njegovu sobu svakoga jutra (Da... sa svojih 29 godina on jos zivi sa roditeljima), nikad Vas nece izvoditi na veceru, jer njegova mama pravi "najbolju veceru na svetu" (u prevodu: "besplatan" rucak).
    Potom cete ustanoviti da on zapravo nema stalan posao i da sve njegove ideje za posao brzo propadaju.
    Naravno, za to ce uvek biti kriv neko drugi, a on, zapravo, samo slucajna zrtva.
    To nema nikakve veze sa njegovim ulozenim ili neulozenim trudom. Ne daj Boze da tako nesto i pomenete pred njim!

    Shvatite... Naisli ste na egoistu koji nije sposoban da voli bilo koga drugog osim sebe i nije u stanju da prihvati ni mrvu odgovornosti. I najtuznije - uskoro cete bas Vi postati glavni krivac za sve njegove neuspehe.

    3. Veliki zastitnik
    On je vrlo zastitnicki nastrojen, sto znaci da ce prvo o Vama brinuti. On ce uvek paziti na Vas, brinuti gde ste, da li ste sigurno stigli kuci i da li Vas neko uznemirava. Pazite se – on je zapravo skolski primer ljubomornog posesivca.

    Vremenom stavice povodac oko Vaseg vrata i postajace Vam sve teze i teze da disete. Postace ljubomoran cak i ako odete sa drugacirom na kafu ili ako prolaznik na ulici pogleda u vasem pravcu.
    Nemojte ni da pokusavate da spomenete simpaticnog konobara ili ljubaznog prodavca iz radnje...
    U situacijama kada dodje do njegovog izliva ljubomore, zapamtite, uvek cete Vi biti krivi - cak iako ste potpuno posvecene njemu.

    Rezultat? Vasa sloboda ce vremenom postati potpuno nebitna, a Vas trud ulozen u vezu potpuno besmislen.
    Dakle, najbolje bi bilo da bezite sto dalje od njega
    .


    4. Zenskaros
    On je uvek obucen sa stilom, kulturan, vodi Vas na romanticne vecere i uvek zna kako da udeli savrsen kompliment, koji Vas svaki put ostavlja bez daha... Ali istovremeno ga je gotovo nemoguce dobiti na telefon, kada izadje iz kuce, nikada ne znate kuda se uputio,on skriva svoj privatni zivot kao da je nacionalno blago. Kada ste zajedno on ce svakako merkati druge zene i flertovati sa njima "na vase oci".

    Pazite: Ovaj muskarac ce Vase neodobravanje definisati kao nepoverenje, paranoju i preterivanje. Ovaj tip muskarca moze naprosto unistiti Vase samopouzdanje.
    Uprkos svim naporima koje ulazete da mu udovoljite u svim aspektima veze, kako biste ga sprecili da krene "stranputicom", strah ce ipak nagrizati Vasu sliku o sebi.

    5.Ozenjen muskarac
    Zene se konstantno nesrecno zaljubljuju u ozenjene mushkarce.Verovatno bi se mnoge udale i ranije , samo da su izbegavale ozenjene.Medjutim, ponekad se lekcije moraju savladati na tezi nacin.

    Istina, to se moze dogoditi svima - a da niste svesni da su ozenjeni.
    Priznace vam tek kada stvari postanu ozbiljnije.U tom trenutku vi ste vec zaljubljene i suvishe glupe da bi ste raskinule.Drugi ce vas uveravati da su u fazi razvoda, da biste nakon godinu dana saznali kako je njegova zena (ista ona sa kojom nema odnose) – trudna.
    Imajte na umu kako su obecanja koja daje ozenjeni covek kratkog veka. Mozda ce vam govoriti kako nije sretan u braku i kako planira ostaviti zenu, ali te reci primite s rezervom. Ozenjeni muskarci cesto svojim ljubavnicama daju obecanja koja ustvari ne mogu i ne zele ispuniti.Ne verujte mu ni rec!!!
    Ne ocekujte da će se dogoditi cudo i da ce on ostaviti zenu. To se događa na filmovima i u romanima, ali retko u stvarnom zivotu.

    Ukoliko sumnjate da nije slobodan, obratite paznju na znake koji ukazuju na to: ne daje vam kucni broj telefona, ne izlazite vikendom i praznicima, u poslednjem momentu otkazuje sastanke uz slabasne izgovore...vrlo retko prenoci kod vas.

    6. Rekonvalescent
    Skoro kao da je ozenjen – on je je jednostavno josh duboko vezan za bivshu zenu ili devojku.
    Upravo razveden, on je u emocijalnom rascepu.Zivi sa kompleksom samca. Njegovo srce je josh uvek ranjeno; josh uvek razmishlja kako da je vrati i ocajan je pri pomisli da ona spava sa nekim drugim.Oseca krivicu zbog dece i brine ga konacni bilans brakorazvodne parnice.
    Nije spreman da ponovo voli i nece biti spreman na to izvesno vreme.

    Izlazi sa vama onoliko cesto koliko pozelite, ali vam ti izlasci nisu preterano zabavni (kada je bivsa nezaboravljena uvek sa vama).Nije bitno kuda idete niti sta kazete,svaki vas postupak obojen je njegovom prosloshcu.
    Ipak, izgleda da rekovalescenti uvek nadju zenu koja je spremna da popuni prazninu izmedju raskida i potpunog oporavka. Ta zena se nada da ce ga povratiti u zivot i na kraju zavrshiti sanjim, ali to se retko dogadja.

    Rekovalescent se oporavi pre ili kasnije a kada se to desi pocinje da izlazi bez mere i na kraju upoznaje drugu zenu – novu uzbudljivu, onu koja ga nece podsecati na bolan period oporavka.
    NIKADA ne igrajte ulogu zene tesiteljke. Ukoliko ustanovite da vas takav mushkarac zanima pustite ga da prodje kroz uteshnu fazu sa nekom drugom..posmatrajte to sa bezbedne udaljenosti,a kasnije stupite na scenu.
    Last edited by Hannah; 05-01-09, 00:19.

  • #2
    Da li ste imali slicnih iskustva?..Ima li istine u ovom preuzetom tekstu..ili je sve ocena nezadovoljnih isfrustriranih zena?....
    Moje iskustvo se poklapa sa gore navedenim opisima...Upravo-bash TAKO!

    Comment


    • #3
      Po ovim primjerima Hannah.........nijedan pripadnik mog pola nije dobar za Vas zene...predlazem da potrazite neke Marsovce koji ce moci udovoljiti svim Vasim zeljama. Mi naravno nismo idealni...ali se to isto odnosi i na Vas, nase ljepse polovine
      C'era una volta....

      Comment


      • #4
        jbga, problem kod ovih klasifikacija je sto mozes da se prepoznas u nekoliko navedenih "tipova". samo te zbuni, vise ne znas ko si, sta si, koji bese ono tvoj smisao zivota, ka cemu tezis....kakim a?
        ma nije, nego samo sto sam krenuo da citam o ne-emotivnom muskarcu prepoznah se, ovog "vecitog decaka" nisam ni smeo da pocinjem da citam , odmah se dadoh na postovanje

        Comment


        • #5
          Ma...nemojte se plashiti ovih tekstova...namenjeni su kritici - vashoj, dragi mushkici nashi...Po onoj "niko nije savrshen" sve funkcionishe..svi smo slicni samo nas iskon zeza i -kao pravi razlike....
          Slicni i kompatibilni ce se vec prepoznati-bilo i bice..
          A tekstovi..ocene, procene..rece meni neko, pishu i osmisljavaju izujedani, neopredeljeni, prevareni i sujetom zadojeni likovi....NO!I pored toga-
          Da ima ISTINE u svemu -naravno ima malo...Lepo je procitati i imati informaciju....No simptomi mogu biti slicni i to NE ZNACI da su svi "pod kalup"....
          Mozda zenke nadju reshenje za sve tipove i ugrade sebe kao deo mozaika....imamo pametnu i lukavu zenskadiju!!!!!
          Ja ipak navijam za nashe mushkarce,,,,Pravi su svi...MI smo te od kojih zavisi koliko cemo "lastish" (tolerancija) rastezati...

          Comment


          • #6
            moj komentar je ovaj


            Život je neshvatljivo čudo, jer se neprestano topi i osipa, a ipak traje i stoji čvrsto.
            Ivo Andrić, srpski književnik

            Comment


            • #7
              Svi su muskarci isti.Rekose zene i nastavise da biraju.

              Comment


              • #8
                moj zadnji "date" je bio rekovalescent.....

                dalje od njih!

                iscrpeo me psihicki....i tacno,kao da smo izlazili u troje,ja ,on i bivsa devojka...tu i tamo uvek je nalazio nacin da je spomene i kuka o njoj....
                nije dugo trajao,ali sasvim dovoljno da mi bude za pametupupu:

                Comment


                • #9
                  Leleee Soned...pa kakvi izlasci u trojku? tztztzt Grdna ti? gde to vide, bwe!!!NEMA!!!Samo ostro!!!!upupu:

                  Comment


                  • #10
                    Citiat člana nepredvidivi Pogledaj Post
                    Svi su muskarci isti.Rekose zene i nastavise da biraju.
                    Tako je. I nijedan ne valja.

                    Comment


                    • #11
                      Ih, kako bi onda birale? Moramo se uveriti u istine i zablude koje se pishu...Ako je meni dobar neki baja to ne znaci da odgovara nekoj drugoj...
                      Zelje nam se ceshce, mimoilaze!!!!

                      Nezgodno je kad je "lovaca" puno..samo "plen" uziva...
                      PLEN:
                      Last edited by Hannah; 08-01-09, 16:43.

                      Comment

                      Working...
                      X