Objava

Collapse
No announcement yet.

Kako da muskarac usreci zenu...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ne ni slucajno to nikako, zapisavanje ne dolazi u obzir... Prvo sta svaka zena voli je CVECE i to uvek pali a pogotovu kada ga dobije obicnim danom..... Zene cene sitnice ali cesto da ih bude...... Kako niste bre muski do sada skapirali ... Eto ja sam vam odala 50% formule za ostalo se sami snalazite

    Comment


    • #17
      Hvala, ali, veruj da to već znam-o.
      Samo, izgleda da se i toga zasitite posle nekog vremena.....

      Comment


      • #18
        Da mu bude jedna i jedina i da je svaki dan osvaja...Da pokloni cvet povremeno ali ne prechesto..Da je slusha i chuje...Voli i chuva...

        Sasvim dovoljno.

        Comment


        • #19
          Naci joj ljubavnika...pa nek se on zlopati.

          Comment


          • #20
            Ma šta se bre vi dame prenemažete!?
            Ovde kao delite neke savete, i kao toliko toga vam nedostaje... Jeste li nekada to rekle svom partneru? Razgovarate li o tome šta vam fali? Kada se nađete sa prijateljicama, onda se ne može doći do reči od vas, a na nama muškarcima, kojima je teško objasniti bilo šta, vi štedite reči!
            Kažite lepo šta vam treba, otkrijte nam tih bar 50% , a za ostale sitnice ćemo se snaći!
            Ovde se ponašate kao da niko od nas nije čuo za buket cveća i Milka-čokoladu... ali, to nije dovoljno jer se time ne usrećuje, nego se kompenzuje nemogućnost da vam to učinimo.
            Te 'sitnice' treba da dođu kao šlag na tortu, a ne kao osnova 'usrećivanja'...

            Comment


            • #21
              Ma šta se bre vi dame prenemažete!?
              Ovde kao delite neke savete, i kao toliko toga vam nedostaje... Jeste li nekada to rekle svom partneru? Razgovarate li o tome šta vam fali? Kada se nađete sa prijateljicama, onda se ne može doći do reči od vas, a na nama muškarcima, kojima je teško objasniti bilo šta, vi štedite reči!
              Kažite lepo šta vam treba, otkrijte nam tih bar 50% , a za ostale sitnice ćemo se snaći!
              Ovde se ponašate kao da niko od nas nije čuo za buket cveća i Milka-čokoladu... ali, to nije dovoljno jer se time ne usrećuje, nego se kompenzuje nemogućnost da vam to učinimo.
              Te 'sitnice' treba da dođu kao šlag na tortu, a ne kao osnova 'usrećivanja'

              Bravo Candy!
              Last edited by Delko; 29-01-09, 18:11.

              Comment


              • #22
                najvishe od svega da joj bude prijatelj.....pa onda sve dodje samo po sebe.....ljubav.....povernje..dogovori.....i sve drugo.....
                Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                Comment


                • #23
                  ...duboka intimnost, stalna živost i...
                  .... strast.

                  Comment


                  • #24
                    kukuuuu ...ispale smo prave zlobnice i vestice....!!!???!!!

                    idem da ga bijem da mu nebi neke gluposti pale na pamet!
                    cuj cvece...pih ..a jos romantika!!!

                    momci sta vam je...
                    pa najbolji ste kad dodjete kuci umorni ..podignete noge na sto,zgrabite pivkana i izvoljevate...daj da jedem ovo...opeglaj mi ono...
                    dodaj ono tamo....
                    milina ....takve vas volim najvise!:axxo:

                    Comment


                    • #25
                      Smeh, shala...sitne radisti i iznenadjenja,,,i razgovori bez gnjavaza..druzenje...a ponekad surprize.........

                      Comment


                      • #26
                        kukuuuu ...ispale smo prave zlobnice i vestice....!!!???!!!
                        ...

                        Comment


                        • #27
                          @mazda


                          Kratko i jasno, svaka cast (moja lista bi bila bar 3x duza)

                          Ja bih samo jos dodao na sve to da ako je pomenuta 'zena' plavusa....moras joj kupiti i kucnog ljubimca da se zanima....recimo jednog WOLA od 2t




                          Stavke 49, 51, 52 su veoma interesantne i mislim da zbog njih vecina veza-brakova propada
                          Ja sam zbog jedne od ovih stavki sada sam, i pravo da vam kazem to ne nameravam da menjam
                          Kad prezivis 'bilmez-plavusu' koju zavolis, kad ti neko prebacuje za nesto a i sam je takav, kad....ma brate qrac na panj i put pod noge....'ebes' plavuse a bogami i sve ostale

                          Comment


                          • #28
                            Mene je lako usrećiti....samo da frižider bude uvek pun....

                            Comment


                            • #29
                              Bravo, Hard candy! To sto si rekao je malo recitije objasnjeno u mom blogu... Glupo mi je da ga sad kopi pejstujem ovde...
                              Ljubav nije osecanje, vec stanje duse... Ona se zivi.

                              Comment


                              • #30
                                hmm..poznavajuci zene ....upupu:misljenja sam da zenu nikako nije moguce u potpunosti zadovoljiti ...kad pomislis da si uspeo ona trazi nesto drugo uvek nezadovoljna
                                Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                                Comment

                                Working...
                                X