Objava

Collapse
No announcement yet.

U vezi sa dve ili više osoba paralelno?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U vezi sa dve ili više osoba paralelno?

    Zivot je jedan,jedinstven. No, svi mi i pored naglasenih savremenih trendova imamo svoja ubedjenja, poimanja, zelje.

    Dakle, jeste li ikada bili s dve ili vise osoba paralelno?
    Kako je do toga doslo, koliko je trajalo i kako je zavrsilo?

    Je li se iko od vas nasao u situaciji da je njihov partner imao
    uz njih jos jednu curu/decka?
    Kako ste reagovali kad ste saznali?

    Last edited by Hannah; 09-01-09, 22:13.

  • #2
    omiljena disciplina...nedisciplina!
    priznajem - jesam...
    i var'o i varan

    ...pa svakom se desi da ispadne šaran...:axxo:
    ANTHROPOS FAZOON POLITIKON
    :lood: IZNOGUD

    Comment


    • #3
      Ma Savo, nije u pitanju samo prevara..vec ziveti tako - moze li to da funkcionishe ili ne i kako?
      Poznajem osobu koja zivi godinama u posebnim zajednicama-sa decom sa dve zene(???)..Da..ni jedna nije svesna postojanja druge...Neverovatno!! Nije mi samo jasno koliko moze da se to sakriva i sta kad jednog dana pukne i ostavi duboke rane na sve strane???

      Comment


      • #4
        Desilo mi se davno...a malo samo

        Comment


        • #5
          fora je u sledećem: sve je super dok te ne u'vate!!!
          ANTHROPOS FAZOON POLITIKON
          :lood: IZNOGUD

          Comment


          • #6
            Znam za jedan slucaj... Muskarac je bio u vezi sa dve zene.. Za jednu je bio ozenjen a druga mu je bila kao ljubavnica.. Njih dve su zivele u razlicitim gradovima... I to je funkcionisalo preko 20godina a da ni jedna ni druga nisu ni posumnjale u postojanje one druge... On je umro od starosti... Njih dve su se upoznale na sudjenju gde se odlucivalo sta ce koja da dobije od njega...Nisu bile ljute jedna na drugu.. Samo im je bilo smesno kakve je budale napravio od njih...

            Da se posle 20-30 god braka ispostavi da uopste ne poznajes svog partnera ...

            Nije mi jasno...Ako se njemu ili njoj ne svidja trenutni partner, ako vise voli nekog drugog,ako joj je dosadilo, zasto onda jednostavno ne zavrsi sa tim... Jer zaista ne verujem u to da se istovremeno mogu voleti dve osobe...

            Comment


            • #7
              Ma...imala sam i ja kao mlada devojka vezu sa tipom koji je vec bio u dugoj vezi...naravno to nisam znala.
              Njemu lepo....osvezenje postojece veze ..a meni uzas!!!
              Ni jedan vikend ni praznik nismo bili zajedno...a ja zatreskana do ushiju.....
              Vraga! Kad sam saznala...puko film! On bez zrtava...ide dalje..a ja ki pokisli mish...pokidane dushe i srca...Jbg!:axxo:

              Comment


              • #8
                i jedan mi je previse pa ja ne znam ni sta cu sama sa sobom

                mada moram priznati da je umetnost imati dve zene , da ne osete prazninu..da ne osete da jos neko pored njih postoji...koliko god to bilo surovo ...ili kako god ...to ipak treba znati ....upravo to sto je Fairy napisala....
                Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                Comment


                • #9
                  ma uvek se drugi neko oseti eh da da polako postajemo treci

                  Comment


                  • #10
                    ahaa...kazem da je umetnost muskarca , kada postigne da druga strana ne oseti da postoji treci ....To je tesko...
                    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                    Comment


                    • #11
                      svejedno ili zene oseti se to uvek eh ma da

                      Comment


                      • #12
                        A sto trecu zenu niko ne spominje?

                        Comment


                        • #13
                          zmijo nepredvidiva , da ti ne bude malo mnogo ?


                          ja ne merem ni sa drugom izac na kraj ....hahahha daleko bilo jos i treca
                          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                          Comment


                          • #14
                            Sve je to OK i može se postići uz dobar menadžment!

                            Comment


                            • #15
                              Postaje napor nakon nekog vremena
                              gubi se zelja
                              postaje suvisno

                              Nista posebno
                              [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                              Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                              Comment

                              Working...
                              X