Objava

Collapse
No announcement yet.

Paradigma - osvojen partner!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Paradigma - osvojen partner!

    Kako uloviti, osvojiti i zadrzati mushkarca/zenu?


    Vecita tema lova i lovine, mamaca kojekakvih , nadmudrivanja.

    Pa da krenemo-kako da napravimo "ratni plan" koje "oruzje" i taktiku primenimo za lov na divlju opasnu zver zvanu "izabrani-jedinstveni partner"?

    Svojim korisnim savetima o lovu i strategiji osvajanja M/Z pomozite da se realizuju snovi..


  • #2
    ON:Cvet, cokolada....duhovite opske....vragolije...umiljavanje...?

    ONA:drsko smejanje...iritiranje..namerno bockanje...kao duri se...ali pomalo popusta..pa onda jedan veliki keeeez...i tre , trep... vrc,vrc...

    Comment


    • #3
      ON: Flegma..svestan svojih kvaliteta...hariznatican...glas koji ledi dah topi srce i gori zeljom...samo pogled kratak..sekund duzi no treba,,,"zrtva" gotova...a osmeh je takav da ne "dozvoljava" rec-NE..samo dodir po uvojku kose i nonsalantni(kao da je to najnormalnija pojava)poljubac u kraj usana -paralishe svest!

      ONA: Treperava..nezna jogunasta... bude malo uplasena dovoljno da podstakne zelju za zastitom..."muci" se i sa otvaranjem paketica sa maramicama..mora da joj pomogne neko...eto...nesrecna je...NIKO je ne razume...jadna ona... cak i nije sigurna kod tog poljuca...strah je od emocija i njegovih ruku koje je uveliko grle.....ne ume da se snadje...(djavolica!!!!)

      Comment


      • #4
        Hmmm... Odgovoriti na ovu temu je izazov...
        Iz prostog razloga jer nikad nisam razmisljao "kako?"... Da jesam, to bi znacilo trazenje jednog recepta koji pali za sve... Ali... Posto su sve dame jedinstvene na svoj nacin... Takvog recepta NEMA
        Posto sam ja jedinstven samo na moj nacin, tako i nastupam... Kao JA... Ne glumim nikog... PA ako se nadje dama koja mi se dopadne, dam do znanja da gajim simpatije prema doticnoj... Nacin zavisi od situacije... E, TU treba biti kreativan i fleksibilan!!!
        Cak ni tajming nije toliko bitan koliko da neku ideju sprovedete u delo u trenutku kad vam se javi... Znaci, nema mesta za unutrasnji dijalog: "da li?... ili mozda ne sad?" - dok to prodje kroz glavu ode mas' u propas' ... Dakle ako se sazme ova moje filozofija, zakljucak je ISKRENOST I SPONTANOST.
        Toliko iz mog ugla...
        Ljubav nije osecanje, vec stanje duse... Ona se zivi.

        Comment


        • #5
          Tachno! Ne moze se po shablonu! Svaki je partner pricha za sebe,mada nije iskljucheno da u globalu mushkarci vole umiljavanje,zavodjenje i posvecenu paznju..
          Kada lovim slusham svoje instikte..

          Comment


          • #6
            Plavkice duso... To vole i zene... Zar ne? U prevodu, svi mi trazimo isto... Samo su neki skloni foliranju, neki nisu dovoljno kreativni pa primenjuju isti fazon sa svima pa ko nasedne naseo je... Itd, da ne redjam primere u nedogled...
            Ljubav nije osecanje, vec stanje duse... Ona se zivi.

            Comment


            • #7
              većina je na žalost baš tih sa šablonom i važi za oba pola...svako ima svoje adute i kartu na koju igra....što se osvajanja tiče taj deo je zanimljiv i ovima sa šablonom i bez njega, ali kako zadržati partnera pored sebe i negovati ljubav eee...to je već umetnost ovih drugih...malobrojnijih

              Comment


              • #8
                Upravo taj deo "ebe nase vrapce" iliti predstavlja umetnost oslikavanja poezije zvane ziveti na intezivnoj nezi ljubavi.... Izgleda da je prva faza "okupacije" laksha i vrutja,,,Kako tu "vrutjinu" odrzavati, da "goriva" bude dosta i vatra ne zgasne???

                Comment


                • #9
                  Partnera cemo zadrzati tako sto cemo ga iznova i iznova osvajati. NISTA ne uzimati zdravo za gotovo... To je sustina...
                  Ljubav nije osecanje, vec stanje duse... Ona se zivi.

                  Comment


                  • #10
                    Jeste, Estariol u pravu...no notorno je da je vreme kategorija koja menja sve pa i nas same....nase zelje...strasti...SVE...koliko mozemo "ostati normalni" i bez insistiranja na svojim vidjenjima, egu zbog dokolice u vezi ( koja je izgubila u intezitetu...sto je i normalno...)..da ne posustanemo i prepustimo se stihiji trivijale ( zaboravimo na zelje i lenji postanemo za igrom, shalom i svime sto odrzava ljubavnu vatru) da postanemo mushicavi skotovi ..devijanti -karikature-i sado-mazoh kreature koje zaborave da rec-izvini, poljubac i zagrljaj nisu samo sredstvo ronije.
                    Sta nam je ciniti da zadrzimo ime covek od reci..emocije, paznje i postovanja?

                    Comment


                    • #11
                      Жена нема шта да лови.Она није ту да лови.Она треба да буде освојена.Мушкарац како хоће.Све му личи и да лови и да осваја.Освајање је ствар афинитета.
                      Ако га волимо задржаћемо га.Ако мислимо да га волимо нећемо.Партнери не воле кад мислимо.И кад мислимо да само зато што мислимо да га волимо треба да остане са нама,баш онда ће да оде.

                      Comment


                      • #12
                        Citiat člana malanastija Pogledaj Post
                        Жена нема шта да лови.Она није ту да лови.Она треба да буде освојена.Мушкарац како хоће.Све му личи и да лови и да осваја.Освајање је ствар афинитета.
                        Ако га волимо задржаћемо га.Ако мислимо да га волимо нећемо.Партнери не воле кад мислимо.И кад мислимо да само зато што мислимо да га волимо треба да остане са нама,баш онда ће да оде.
                        Vi pricate kao moja majka, to koliko mi je jasno iz vaseg izlaganja.
                        [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                        Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                        Comment

                        Working...
                        X