Objava

Collapse
No announcement yet.

Zasto se zene foliraju ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto se zene foliraju ???

    Zasto se zene foliraju i kazu da zele da ih neko voli, da im je veran, da....kad se sve na kraju svede na pare!?
    Ne kazem da je svaka zena takva, ali ne znam ni jedan slucaj da se neka "ok" riba udala za frajera koji nema pa makar stan ako nista vise!
    Sve vi kazete "ma pare nisu bitne" a sve traze sigurnost koju novac pruza, ukoliko nemas $ da je izvodis i placas ovo-ono, ostavice te samo je pitanje vremena, i na kraju ce reci "ma nije mi pruzao dovoljno paznje, kreten...." a da si imao malo vise novca ma ne bi te ostavila ni u ludilu!
    Da kao ti pun para, a ona ce da te ostavi zbog nekog sexy sirotog decka, jer njega voli ? hahhahaha

    Meni se pomenuto nije desilo, ali sam svedok sta se desava ljudima oko mene, a dotice i mene po nekada....

    Ma sve traze pare, kad ih imas dovoljno mozes imati SKORO svaku !!!

    Zene su zapravo veoma jednostavna i materijalna bica(vecina), ajde dokazite mi suprotno drage DAME !?

  • #2


    Znas li za poslovicu "rugala se ruga rugalici" ? Previse nesto ti pises o tome Mislim da si ti u stvari sponzorusa

    Comment


    • #3
      Ti shuti, pitacu te kad 'porastes' i udas se za nekog retarda koji....

      Nadam se udaces se bar za bogatog, i sa malo necheg u chega pa ce ti bidne lakse

      Joj dobar ti awatar

      Drzi se teme

      Comment


      • #4
        Ja znam dosta primera kada novac nije bio ni najmanji faktor prilikom zabavljanja. Ne kazem da ne postoje osobe koje idu za pare ali nije tako kako ti pises...Izvikana tema u svakom slucaju...

        Drzim se teme I dovoljno sad "odrasla" za istu Mozda bi ti trebao "malko" da porastes

        Comment


        • #5
          Foliraju se jer su strpljivije, t.j.- imaju bolji menadžment nad svojim urođenim kapitalom.

          Comment


          • #6
            axiom no1 zenske ekonomije i menadzmenta glasi: "peeee..ch..ka je konvertibilna valuta"
            i ja sam cesto sklon da verujem da je "sponzorstvo" predstavlja racionalno upravljanje nad telesnim atributima i socijalnim ulogama tj. ulozima.
            kad se upoznajesh sa nekom zenskom, najchesche ce te ispitati, da li direktno ili ce te navesti na odgovor:
            gde zivis, sta radis, cime se bavis, imas li devojku, da li imash auto? naizgled opshta pitanja koja otvaraju opushteniji dijalog a zapravo supstancijalne stvari.
            a nekad cemo se i sami hvaliti jer smo skapirali celu tu stvar tako.
            e sad, da je samo novac, vec i moc, uticaj, ugled (reputacija), domet, zdravlje, lepota ... alfa-osobine.

            Comment


            • #7
              Lepo ce te oplete, pa te saplete

              e sad...

              ako joj se svidi saplesce te tako da joj panes na kolena, pruzice ti osmeh nevin, topli zagrljaj.... a ako sirot nemas nista saplesces se i pravo u blato....chuches samo zvuk stikli...sve tise, i tise, i tise...dok ne ostane samo...
              BLATO TI I TISINA

              Nama muskima este ona stvar pred ocima uglavnom, ali nama muskima kad se svidi cura, kad se stvarno svidi...nikad novac nista ne presudi, nit odluci...
              Ali vi, zene...

              Ljubi vas ja, al samo s nesto...pogano, s ono drugo sto kae 'tik tack lupete lupete...' ja ne se ljubi vishe

              Comment


              • #8
                Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                ako joj se svidi saplesce te tako da joj panes na kolena, pruzice ti osmeh nevin, topli zagrljaj.... a ako sirot nemas nista saplesces se i pravo u blato....chuches samo zvuk stikli...sve tise, i tise, i tise...dok ne ostane samo...
                BLATO TI I TISINA

                Nama muskima este ona stvar pred ocima uglavnom, ali nama muskima kad se svidi cura, kad se stvarno svidi...nikad novac nista ne presudi, nit odluci...
                Ali vi, zene...
                Slazem se ali ne u potpunosti ...Da li si pomislio da isto to i muskarci rade i da nije bas sve tako kako si napisao ?
                ali nama muskima kad se svidi cura, kad se stvarno svidi...nikad novac nista ne presudi, nit odluci...

                Zenama do nekle i prilici ..jb mi smo slabija bica
                Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                Comment


                • #9
                  Ti bi htela lovu,ti bi htela pare,takve kao ti,za ostalo ne mare.Zuti lanac,to ocima ti prija,ti padas na monete i ostalo sto sija.....
                  Život je neshvatljivo čudo, jer se neprestano topi i osipa, a ipak traje i stoji čvrsto.
                  Ivo Andrić, srpski književnik

                  Comment


                  • #10
                    Neke padaju na zlato, neke na funte i dolare
                    Neke 'jadne' na svez hleb i cvarke, a jos ako ima i paradajza ohohoo padne ko...

                    Kako god okrenes sve padaju na nesto, kad je rec o tom materijalnom

                    Evo moja komsinica jutros pala na grabulje

                    Comment


                    • #11
                      Ja sam veoma jednostavna
                      Hocu pare, ali ne od svake budale
                      [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                      Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                      Comment


                      • #12
                        Ja se ne foliram ...Tip koji mi se dopada i jos ima i novac ...pa to samo budali moze da ne prija .Naravno da ce ti prijati lagodnosti koje novac pruza ,ali NIJE presudno ...nevac ne moze zameniti ono sto nase srce , dusa treba
                        Ima i onih kojima je novac prioritet...postujem svacije misljenje..svi imamo neke svoje razloge .Slozicete se zar ne ?
                        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                        Comment


                        • #13
                          brate slazem se sa tobom,ovo kao da sam ja pisao.svaka ti cast.
                          samo sto to njih nimalo ne dotice,mi smo krivi jer smo im to dozvolili.

                          Comment


                          • #14
                            Sve se danas vrti oko para nazalost..tako je malo ljubavi..

                            Comment


                            • #15
                              izgleda da sam jedna od retkih koja se nije forila, (u braku) verovatno sam trebala
                              ali,,,,,,,,,ne kajem se
                              bolje dobar razvod nego los brak

                              ==========


                              ---------- Post added at 19:13 ---------- Previous post was at 19:12 ----------

                              moje misljenje da "foliranje" znaci isto sto i laz a laz je prvi razlog za sumnju, svadju, raskid..........
                              ipak sam za istinu i "volime onakvu kakva jesam"
                              ============

                              Comment

                              Working...
                              X