Objava

Collapse
No announcement yet.

Ko lakse podnosi kraj? Muskarac ili zena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Citiat člana Plava Pirana Pogledaj Post
    Lakše podnosi onaj koji pakuje kofere svojom voljom, inače je to i kraj ljubavi i pedala ( a ko to pa voli da ga pedaliraju)
    a tamo gde se prave bicikle



    salu na vrh, ali zaista sve je to zivot a pedala mu dodje ko zacin C (ebes vegetu imaju samo bolji logo)

    Comment


    • #17
      Ne moze se to generalizovati..sve zavisi ko je koliko voleo...pate podjednako i muskarci i zene...

      Comment


      • #18
        Lakše je onom ko ne voli i odlazi,ali uslov za mirne snove je mirna savest.

        Comment


        • #19
          Citiat člana COCO Pogledaj Post
          Mada mi devojcice cmizdrimo, ipak nama lakse padne ja mislim
          slazem se,jer kad se muskarci zaljube i vezu posle bude haos!

          Comment


          • #20
            uzasno je tesko na to pitanje odgovoriti racionalno zato sto je veoma tesko voleti nekoga ko vas vise ne voli ,ali je takodje neuporedivo teze kada vas jos uvek voli neko koga vise ne volite

            Comment


            • #21
              Ja ne patim.........bash me briga......mene moj dragi voli.....

              Comment


              • #22
                blaogo tebi ti imas dragog, ja evo i posle dugo vremena dozvolim sebi da mi neko ponovo poljulja emocije ,dobro je da sam daleko pa da ne potrcim na prvu loptu glupan

                Comment


                • #23
                  Ko je istinski do kostiju voleo, što se kaže, tada zna, da je oboma onda teško. A ko voleo nije, tom naprosto, nevažno je. Otrese Vas sa ramena, kao kakav mraz ili prašinu sa cipela starih, da ih uglača i da dobiju novi neki mramorni sjaj. Ko je istinski voleo, taj je i duboko patio. Jednostavno ne možeš tek tako da se okreneš. Zabporaviš. Pustiš. Praviš, da ničega nije ni bilo. Jednostavno, udje taj osecaj u krv...I neko spava i dalje ispod Vase kože i na jastuku tom, i kada je dobrim kraj. I negde u umu, nekoj fiočici ♥ tog, ostaje zauvek Vas. Da ga čuvate. Volite. Pamtite.

                  Comment


                  • #24
                    musko, ako je zaista musko (toga ima sve manje), mada ima i izuzetaka sve, okolnosti...

                    zene su po defaultu osetljive i nezne, pa im pored mnogih drugih stvari i ovo teze padne

                    priroda se postarala za to

                    Comment


                    • #25
                      neznam za druge ,al ja raskide veoma lose ,cu lose katastrofalno podnosim . Tesko se odlucujem i da zapocnem vezu ,valjda iz cistog straha od povredjivanja. Mislim da je muskima lakse ,jaci su psihicki i umeju bolje da kontrolisu svoje emocije
                      Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                      Comment


                      • #26
                        Re: Ko lakse podnosi kraj? Muskarac ili zena?

                        Nebitan je pol....svi smo mi ljudi i imamo osecanja...jedino sto muskarci manje pokazuju takve emocije...

                        Comment


                        • #27
                          Re: Ko lakse podnosi kraj? Muskarac ili zena?

                          Onaj ko se prvi snašao za novi početak
                          SVE sta napišem smatrajte Salom

                          Comment


                          • #28
                            Re: Ko lakse podnosi kraj? Muskarac ili zena?

                            Hmm novi pocetak....

                            Comment


                            • #29
                              Re: Ko lakse podnosi kraj? Muskarac ili zena?

                              Hmm, a zašto ne
                              SVE sta napišem smatrajte Salom

                              Comment


                              • #30
                                Re: Ko lakse podnosi kraj? Muskarac ili zena?

                                Ako se radi ozbiljnijoj vezi i nisi sam sa sobom onda nije dobro traziti novi pocetak....

                                Comment

                                Working...
                                X