Objava

Collapse
No announcement yet.

Zasto je bolje biti muskarac?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    kako ne moras da se brijes ispod brade, ja se brijem ispod miske i neke delove medj noge...vole zene kad si pedantan...a brate i higijenu je lakse odrzavati, ko ce da se ebe s tim dlakama



    ja mislim da je bolje biti muskarac ...
    pa recimo nece te niko napumpa i posle se polako 9meseci pretvaras u zabu dok ne zakrekeces
    kad kazes "popusi mi" to ima nekako ima smisla za razliku od zena
    kad uriniras ne moras da se savijas
    sa nekih 40-50 god i dalje mozes da licis na nesto
    kad se malo ugojis to i nije toliko strasno
    kad prnes u gradskom saobracaju ni to nije tako strasno
    kad vozis auto mozes da vristis od smeha gledajuci zene kako voze....i ima jos dosta al sad kasno pa ne merem da se setim

    Comment


    • #17
      bolje je biti muskarac jer kad napravis neko sranje onda ti lakse oproste, kao i svakoj budali

      Comment


      • #18
        ne moram da mislim
        HIS NIGER ES; HUNC TU, ROMANE, CAVETO!

        Comment


        • #19
          Ne znam da li je prednost ili nije ali kad kazes -boli me k za .....
          moze stv arno da te zaboli
          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

          Comment


          • #20
            Јако је лепо бити мушкарац.Бираш.Следи те жена.Имаш снагу и ауторитет.Имаш одговорност.Кроз тебе све долази.Имаш моћ,поред тебе су сигурни жена и деца.По некад посматрам неке мушкарце и заиста изгледају моћно.Фасцинантно моћно.Има још ал нека нешто остане и међу редовима.

            Comment


            • #21
              mogu da napisem ime svoje ljubavi u snegu dok piskim
              HIS NIGER ES; HUNC TU, ROMANE, CAVETO!

              Comment


              • #22
                Fenomen zvani muskarac...hmmmm....
                Lakse je biti muskarac iz par razloga vec navedenih. Ali ja cu reci jedan jako konkretan i zanimljiv: njihov mozak je veci od zenskog ali zato zene koriste vise podrucja mozga kada razmisljaju. Muskarci jednostavno ne razmisljaju puno, ne opterecuju se svim i svacim, vec su takvi kakvi su, u tome je njihova prednost... Jednostavno uzivaju u svemu sto im se pruzi... Moje postovanje tome...

                Comment


                • #23


                  SVE sta napišem smatrajte Salom

                  Comment


                  • #24
                    Tri para cipela su ti i vise nego dovoljna
                    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                    Comment


                    • #25
                      možda nekom ekstra skromnom muškarcu
                      Citiat člana Crvenkapica
                      jebeš ljubav ako nije nesrećna

                      Comment


                      • #26
                        ja nikad nisam niti cu imati vise od dva para patika, cipele ne nosim
                        obicno nosim samo jedne, a ove druge koristim kad su ove prve ili mokre ili se pocepaju, a kad se prve pocepaju druge postaju prve a nove druge se kupuju
                        pa normalno je da je bolje biti muskarac, od viska ne boli glava....misim ono u chega i tako to

                        Comment


                        • #27
                          Molim vas dvojicu da citaju naslov teme , pa malo razmisle sta piskaraju ...bzvz je samo tek da se nesto napise ...jel vam placa neko za br postova ?

                          Omasujete stalno teme , ako vam se caska idite na chat ionako je prazan


                          Zasto je bolje biti muskarac?
                          Svi tvoji orgazmi su pravi
                          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                          Comment


                          • #28
                            MOzda da se rodim kao muško, možda bih tada, mogla biti potpuno bezdusna i bezosecajna, kao neki. Ovako, kao zenskog roda, vidim da ce mi to ici....Teško. He, he, mozda sam u nekom prošlom životu, bila muško, pa bila neka teška švalerčina, kada sada u ovom kao girl, tako sreće nemam.
                            A sada šalu na stranu, zasto je bolje biti muskarac....Imas za isti posao, koji rade i žene, vecu platu, nazalost, ne radjaju decu, znaci po prirodi stvari, nikada zapravo ne kontaju pravu odgovornost obaveza i zivotnih problema, najveci im je problem ko je dao gol, i gde ce u nedelju sa drustvom na fudbalicu...I kada onako malo razocarano zbrojim, sto je njiam bolje, nego nama zenama u zivotu...pa, kako i ne bi, kada nekako čitav zivot provedu maltene (cast izuzecima) kao neka deca Sigrajuci se, najpre sa zenama, onda sa sopstvenom decom i njima superiska. Em siti, em nahranjeni. Samo dajte hleba i igara. Milina. Ovo zadnje sve napisano čitaj: Ironično. Da ne bude zabune, dragi muskarci.

                            Comment


                            • #29
                              niko te nebi ocenjivao po tvojoj spoljasnjosti ,a ni jurio za tobom zbog iste
                              zbog izreke : musko je sve mu se moze !
                              mogu ladno setati bez majce i niko ih nece ni pogledati
                              ne moraju svaki mesec koristiti uloske hahahaha
                              mogu se napiti kad god hoce i dovuci kuci u sitne sate
                              Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                              Comment

                              Working...
                              X