Objava

Collapse
No announcement yet.

Koliko je bitan fizicki izgled kod partnera?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je bitan fizicki izgled kod partnera?

    Koliko?

    Bitan je ,srecom imamo razlicite ukuse
    ali nije presudan(bar kod mene)

    ....Tolik,o za sada.
    A kod vas ?
    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

  • #2
    Bitan je toliko da može biti i presudan.

    Comment


    • #3
      mora nesto da nas privuce jer fizicki nam se naj pre neko dopadne ...sto navodi da je bitan fizicki izgled..ali ne i presudan...Lepota prodje...bitniji su maniri ,hod , pogled , osmeh ...ili gresim

      (srecom pa ima razlicitih ukusa te svako moze naci sebi par )

      Kaze moja baba:Svaka krpa najde zakrpu
      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

      Comment


      • #4
        Bitan je sda bismo se zaljubili ali ne i da bismo voleli .Cesto brkamo ta dva osecanja

        Comment


        • #5
          meni je bitan... ne bih mogla da se zaljubim, a samim tim ni da volim nekog ko mi je fizički bljak

          Comment


          • #6
            Neki muskarci imaju sarma , stila prilikom priblizavanja nama a nisu fizicki "nash tip"
            Ima li mozda ta "hemija " jacinu vecu od fizickog izgleda ?Meni se jednom desilo da mi se dopao muskarac ne toliko zadovoljavajucih kriterijuma (mojih) nekako sam imala cudan osecaj u stomaku , grudima...
            ma ..mozda je bio samo hormonski poremecaj ...bem li ga sto sam starija meni nista nije jasno tu ...u tim odnosima i ko se kome dopada a ko ne ..nesto se sve izokrenulo ....upupu:

            "....pored kakvih smo se krokodila budili"
            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

            Comment


            • #7
              Lepota je u ocima onog koji gleda, srecom svi mi gledamo razlicitim ocima pa su nam lepe razlicite stvari .da, bitan je i fizicki izgled kao i higijena istog kao i glas pogled itd.

              Comment


              • #8
                zar posle 38 god da razmisljam o tome
                znamo se klinci kad smo bili, to je dovoljno

                ==========

                Comment


                • #9
                  Toliko da ti ne zatreba kesa...

                  Comment


                  • #10
                    Toliko da ti ne zatreba kesa...
                    maestro
                    Nije LEP i dobar ...ne znaci da je Lepota fizicka isto sto i ono sto je covek u svom karakteru i ono sto ima u dusi i srcu
                    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                    Comment


                    • #11
                      Suštinski nije važan.
                      Ali je presudan u izboru jer je izgled partnera često natkompenzacija za ličnost.
                      Mane u izgledu ili nedostatak u inventaru ličnosti često se nadoknadjuju atraktivnošću partnera ili novcem a često jednim i drugim.
                      Na kraju krajeva pitanje je i ukusa.Neko voli plavo,neko crno...............

                      Comment


                      • #12
                        nije previse bitan fizicki izgled bitna je dusa jer ako je ona iskvarena dzaba ti sva lepota ovoga sveta

                        Comment


                        • #13
                          Pa ne bih mogla bas sa kepecom da legnem.Bitan je ali ne i primaran fizicki izgled, da se razumemo.

                          Comment


                          • #14
                            izgled je mnogo bitan.
                            ja, npr, volim one krshne sa sekirama... kao sinovi onog dedice sto trce svom tati u pomoc kada on vice: "Djecoooooo, djecoooooo"
                            ne zajebavam se!

                            Comment


                            • #15
                              А на крају крајева ни изглед ни душа не играју улогу него енергија.Једино треба имати петљу, па у друштву које фаворизује неки тип лепоте и успеха бити са носиоцем енергије, који одудара.
                              Зато се често има проблем.Кувамо и пегламо адвокату а сањамо дрвосјечу,коме рецимо фали двојка и пуши дрину без филтера.

                              Comment

                              Working...
                              X