Objava

Collapse
No announcement yet.

MOze li posle ljubavi postojati iskreno prijateljstvo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Citiat člana Zoran Markovic Pogledaj Post
    Ja nikad ni jednu zgodnu zenu nisam mogao gledati samo kao prijateljicu, mozda je bilo momenata ali bih je pre ili kasnije pozeleo postaviti na pravo mesto
    U krevet
    Ja odmah da ti kazem da ti o zenama ne znas bas nista


    ---------- Post added at 20:38 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

    Citiat člana Ice man Pogledaj Post
    Sad bih se ja nadovezao da li verujete u muško - ženska prijateljstva
    Nisam siguran da li ovakva tema postoji.
    Pročešljaću malo kasnije
    Mislim da nema ajde otvaraj ti da ne otvaram ja
    [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
    Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

    Comment


    • #32
      Ostao sam prijatelj i najbolji drugar sa devojkama koje nisam voleo.
      Što znači da sam prijatelj sa 95% svojih bivših
      Citiat člana Crvenkapica
      jebeš ljubav ako nije nesrećna

      Comment


      • #33
        i ja sam prijatelj sa jednim bivišim... ali moram da priznam da sam ga volela dosta dugo posle raskida i da je moje prijateljstvo u početku bilo više nada da ćemo opet biti zajedno... međutim kad je on našao novu devojku i ja dečka, to je preraslo baš u iskreno prijateljstvo... sad bismo mogli svi četvoro da izađemo negde zajedno

        sa još jednim bivšim sam takođe ''prijatelj'', ali to je više zato što moram da budem, nego što je iskreno... najradije bih ga išamarala svaki put kad ga vidim jbg, izgleda da to ipak nije prijateljstvo

        sa ostalima, a nema ih još mnogo, sam prekinula kontakt, uglavnom jer su stoka

        Comment


        • #34
          ti si stvarno mazohista
          ne bih sebe mučio sa nadom da ću se ikad pomiriti sa bivšom, time što bih joj bio prijatelj.
          ali!
          lepo si objasnila da si ga volela, a kad je ljubav u pitanju, zna se da tada sve racionalne teorije padaju u vodu
          s jedne strane, ne volim kad mi neka uzburka moje divno, plavo, mirno more,
          a s druge strane, volim da se malo iscimam, priznajem
          izgleda da sam i ja ipak mazohista
          Citiat člana Crvenkapica
          jebeš ljubav ako nije nesrećna

          Comment


          • #35
            paaa, šta da ti kažem - jebeš ljubav ako nije nesrećna

            Comment


            • #36
              Citiat člana Crvenkapica Pogledaj Post
              jebeš ljubav ako nije nesrećna
              ovo ću da stavim u svoj potpis
              Last edited by Ice man; 21-10-10, 09:26.
              Citiat člana Crvenkapica
              jebeš ljubav ako nije nesrećna

              Comment


              • #37
                Citiat člana Ice man Pogledaj Post
                ovo ću da stavim u svoj potpis
                Ah odatle tvoj potpis, nisam to videla ranije
                [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                Comment


                • #38
                  tako je Coco

                  dobro, ljudi, kako možete biti prijatelj i ispijati kafu sa nekim koga ste voleli?
                  ok, možda bih i ja to mogao, pod uslovom da prođe mnnnoogooo godina i da mi, kad vidim nekad_voljenu_gospođicu, ne preskoči srce
                  Citiat člana Crvenkapica
                  jebeš ljubav ako nije nesrećna

                  Comment


                  • #39
                    Citiat člana Ice man Pogledaj Post
                    pod uslovom da prođe mnnnoogooo godina i da mi, kad vidim nekad_voljenu_gospođicu, ne preskoči srce
                    sto znaci da je jos volis ali ovde se govori o bivsim....mada bih ja i na bivsu nasrnuo ako je ochuvana joshte
                    manijac ja, zato izbegavam bivshe

                    Comment


                    • #40
                      o tEm ti pričam goxi
                      još ću pomisliti da je ljubav večna
                      kad je toliko vremena prošlo, a meni srce i dalje zaigra i preskoči kad je vidim.....
                      Citiat člana Crvenkapica
                      jebeš ljubav ako nije nesrećna

                      Comment


                      • #41
                        Citiat člana Ice man Pogledaj Post
                        još ću pomisliti da je ljubav večna
                        kad je toliko vremena prošlo, a meni srce i dalje zaigra i preskoči kad je vidim.....
                        pa pazi ako ti srce preskoci kad je vidis, veruj ti meni na rec, u najmanju ruku tu ima neceg nedovrsenog...a najverovatnije tu moze svasta da se desi
                        moj mali savet, kad ti se to desi na finjaka joj reci da je nesto preskocilo....pa nek bude sta bude...ja bi tako...pa kud puklo....u suportnom mozda bi mi bilo zao jednog dana sto to nisam rekao (bila bivsa ili ne)

                        moje cvrsto ubedjenje je da od mentalnog sklopa osobe zavisi da li posle ljubavi moze postojati iskreno prijateljstvo
                        zavisi jos od mnogo cega ali...
                        nije za mene, ja sam takav...kod mene je to skoro nemoguce(prijateljstvo polse ljubavi)

                        Comment


                        • #42
                          za ovaj drugi deo se slažem od prve do poslednje reči
                          čitajući goxijeve postove sasvim spontano sam shvatio da je on, ustvari, jako gotivan i pošten lik
                          Jbga, ne žeim, ali me jako podsećaš na onog pisca Vidojkovića
                          tj možda si to ti, zapravo
                          Citiat člana Crvenkapica
                          jebeš ljubav ako nije nesrećna

                          Comment


                          • #43
                            ko je taj "crni" vidojko, nisam ja 100%

                            elem ja nisam nit posten nit gotivan.....znas kako bi vecina aktivnih rekla ovde za mene...ne znas...pa ja ce ti kazem

                            smrad jedan, peder..na najveca.... oni vise nisu ovde (vecina) jerbo sam se svadjao sa njima ko budak neki....umesto da me boli qrac....i zaista ispadoh budak

                            al fala sve jedno

                            elem posle pomenute "ljubavi" izmedju mene i tih nekih clanova vise nema ljubavi moze da bude samo

                            Comment


                            • #44
                              uvek ostane ono što je bilo najkvalitetnije
                              Citiat člana Crvenkapica
                              jebeš ljubav ako nije nesrećna

                              Comment


                              • #45
                                Ne nikada,samo ako ta ljubav nije bila iskrena,kod iskrene ljubavi jedan uvek pati kada joj dođe kraj,dakle prijateljstvo je enmoguće,samo sebe zavaravamo i glumimo prijateljstvo,iz prijateljstva se može roditi ljubav a prijateljstvo posle ljubavi je nemoguće.
                                Opet napomiljem samo ako je ta ljubav bila prava,sve ostalo je gluma.

                                Comment

                                Working...
                                X