Objava

Collapse
No announcement yet.

Treba li se ljubav dokazivati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba li se ljubav dokazivati?

    Ako nekoga volimo i sa njim provodimo vreme ,treba li tu lubav stalno da dokazujemo ili se to oseti samim nasim prisustvom ?

    Imam momka koji stalni(mozda bolje receno -cesto) sumnja da ga zaista volim .Sta treba uciniti da se ljubav dokaze ili ne treba nista jer je to znak da partner u odsustvu svoje ljubavi ne moze osetiti moju(nasu)?

    Sta vi mislite o tome ?

  • #2
    Ljubav se oseca ne dokazuje se ...ako neko ne xcuje otkucaje moganije ni vredan istih...Zar ljubav nije zasnovana na neobjasnjivom ?Kako je onda dokazivati ?
    Ako se volimo ne trazimo dokaze vec osluskujemo i volimo .
    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

    Comment


    • #3
      Moram se pomiriti sa tim da nekima treba crtati

      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

      Comment


      • #4
        Ljubav se ne treba dokazivati, ali se treba pokazivati

        Comment


        • #5
          Ljubav se uvećava davanjem...zato je treba pokazivati, nesebično, bez straha, bez razmišljanja i kalkulacija...

          Kako se uopšte dokazuje ljubav?

          Ako nema one slatke jeze, ako nema prve misli kad se probudiš i poslednje kad pođeš da spavaš, ako nema nestrpljivog iščekivanja, ako nema zajedničkog smeha, ako nema topline i nežnosti i strasnog pomirenja posle glupe svadje...šta uopšte da se dokazuje...

          Comment


          • #6
            ma ko voli taj pokazuje na delima recima i ponasanjem prema tu osobu ... ne treba se plakati klecati i glumiti romea ...

            Comment


            • #7
              Dokazivati samo beznadezno ljubomornim i nepoverljivim partnerima a ako je treba dokazivati onda mi taj kojem dokaz treba i nije potreban a pitam se da li je trazenje da se ljubav dokaze ljubav ?
              Ljubav se pokazuje , poklanja , oseca.....

              Comment


              • #8
                Svakim pokretom i pogledom se treba ljubav dokazivati.Tako se oseca.

                Comment


                • #9
                  Citiat člana Carka Pogledaj Post
                  Svakim pokretom i pogledom se treba ljubav dokazivati.Tako se oseca.
                  Slazem se svakog trenutka POKAZIVATI ali ne i dokazivati ...pa bre to kao da neko ceo zivot sumnja u mene pa se ja dokazujem ko vecita nova mlada....
                  Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                  Comment


                  • #10
                    Треба.И треба имати неког недоказног коме никад није довољно доказа.Па му доказивати све изнова са све жешћим жаром и све маштовитије.Како је то лепо.Неописиво лепо.Доказивати и показивати љубав недоказном створу.

                    Comment


                    • #11
                      da li dokazivanje ljubavi....
                      poljubac u prolazu, nezni dodir kad se ne nadas, mala paznja kad ti je najpotrebnija

                      ------


                      Comment


                      • #12
                        Imam momka koji stalni(mozda bolje receno -cesto) sumnja da ga zaista volim .Sta treba uciniti da se ljubav dokaze ili ne treba nista jer je to znak da partner u odsustvu svoje ljubavi ne moze osetiti moju(nasu)?
                        Mozda on jadan se muci jer ljubav ne oseca prema tebi, mozxda je varalica pa misli sta ako i ti to isto radis

                        Kao ono kada momak i devojka vode ljubav aon zmuri pa zamislja neku drugu ribu i uzdise ..slucajno otvori oci i vidi IONA ZMURI

                        tako nekako ja mislim ...a ostajem pri tome da je treba pokazivati kad god imamo priliku za to ...a ne dokazivati ...
                        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                        Comment


                        • #13
                          "Žena dokazuje svoju ljubav prema muškarcu požrtvovanjem, a on svoju glupostima."
                          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                          Comment


                          • #14
                            mislim da ne treba da bude transparentno
                            to se jednostavno oseti
                            a mali signali nisu na odmet nikad
                            žene to vole, a pošteno i muškarci
                            ipak, jbg, muški ego je muški ego, molim lepo
                            Citiat člana Crvenkapica
                            jebeš ljubav ako nije nesrećna

                            Comment


                            • #15
                              Ako je slep da ne vidi koliko mi znaci i kako se osecam kad sam sa njim...kako srce kuca kada je pored mene,
                              kako zadrhtim kada me dodirne, zagrli, poljubi... nemam ja tu sta da dokazujem, vec pokazem svojim ponasanjem.

                              Ako trazi non stop da mu dokazujes, nesiguran u tebe a i u sebe i svoja osecanja.
                              Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                              Comment

                              Working...
                              X