Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubav prema predmetima !?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljubav prema predmetima !?

    da li postoji predmet koji volite i koliko ?
    da li se odricete istih?

    ja se recimo vezujem za svoj mobilni koji me podseca na neke lepe momente, ili recimo za svoj auto, ma volim ga iako se raspada polako

  • #2
    Za jedne cipele,ne dam da se bace iako su davno zrele za to..samo da mi stoje da ih chuvam eto..i cebence iz detinjstva! Maleno,smezurano i staro...al ne dam ga ni za zivu glavu,budi mi lepe uspomene i ima "svoj miris"...

    Comment


    • #3
      Imam jednu svecu u obliku jeza ..poklonila mi je drugarica(danas vec "rojdena sestra", moje drugo Ja)...ne palim je , pada prasina na nju ...jednom sam je spakovala u neku kutiju sa starim sitnicama koje ne koristim ...Soba je bila prazna ...smesno ali kao da sam ostala sama ...ta sveca je nesto sto mi budi secanja na godinu punu nedaca ...i podseca me koliko sam jaka i koliko mogu...


      Oko vrata nosim Bogorodicu ...nuikada je ne skidam ...uvek je sa mnom ...da je izgubim i sama bi bila izgubljena...nosim je vec 7 godina...ne umem bez nje ...
      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

      Comment


      • #4
        .................................................. ..

        SVE sta napišem smatrajte Salom

        Comment


        • #5
          Ne odricem se sholjice za kafu (bio je to poklon iz Montenegra)...Kafa ima drugaciji ukus ....Poklon od brata...navikla sam piti kafu iz nje , jer kafu pijem samo kuci ,ako sipam u neku drugu ne dopada mi se ukus i uzitak mi nije isti ...Znam da je to samo moja psiha ali eto ...meni je ta sholjica charobna
          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

          Comment


          • #6
            \Imam jedne gacice koje obozavam ne idem nikuda bez njih .da me ne bije maler

            Comment


            • #7
              volim drvene kutije, male vece, razlicite, imam ih dosta
              ====


              ============

              Comment


              • #8
                Josh uvek cuvam carape koje sam nosio u prvom osnovne...

                Comment


                • #9
                  Cuvam cashu iz 1955 g. za grejanu rakiju, iz kompleta koji su moji pokojni roditelji dobili za useljenje.

                  Comment


                  • #10
                    Godinama sam čuvala knjige i dnevnike,figurice i krpice.Onda su mi postale teret.Brinula sam da se nešto ne izgubi.
                    Nekoliko puta sam naišla na zaboravljene stvari koje su se čuvale onako uz put.Nisam ni znala da ih čuvam.Mogla sam bez njih.Onda sam sve skupila na gomilu i bacila.
                    Osetila sam se slobodnom i spokojnom.
                    Ništa više ne čuvam i ništa što mi znači nije izvan mene.Sve što je potrebno da čuvam -čuvam negde ispod kože.

                    Comment


                    • #11
                      Ko nema odnos lep prema predmetima, nema ni prema ljudima.

                      Comment


                      • #12
                        Jojjjjj volim moje cipelice - nedam ih!....
                        Imam jedan muski sat, ako nije na ruci onda je u torbici samnom -
                        cuvam pisma stara preko 10 god.
                        Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                        Comment


                        • #13
                          nosim stare majce koje me secaju na ovo ili ono, nosim ih po kuci i ne bacam

                          auto ne menjam vec ga krpim i popravljam, kako da ga dam nekome ili sta vec?

                          cuvam staru varijachu kojom me je keva tukla, i sa njom (kad ja kuvam) spemim bas extra stvari

                          Comment


                          • #14
                            pa da... imam par omiljenih vanvremenskih stvarcica... uglavnom su samo za kucnu upotrebu...majica, dux koji oduvek oblacim naopako (svidja mi se step) 501 iz 6. razreda saaaav iscepan ali sam srecna, presrecna sto je jos ziv.. i tako... posle 15 godina ti bude boooljeee

                            Comment


                            • #15
                              sad je skoro 5h ujutro...a ja shvatam koliko volim svoj jastuk i jedva cekam da ga zagrlim...
                              Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                              Comment

                              Working...
                              X