Objava

Collapse
No announcement yet.

Da li verujete u muško ženska prjateljstva?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    CatchMe,
    zašto (ne)verovanje u muško-ženska prijateljstva pripisuješ ludim godinama?
    Ne znam, ja nekako mislim da to nema veze u kom si starosnom dobu.
    Jednostavno,
    postoje ljudi koji ili veruju ili ne veruju u takva prijateljstva.
    Citiat člana Crvenkapica
    jebeš ljubav ako nije nesrećna

    Comment


    • #32
      Ne, ne verujem u musko - zenska prijateljstva. Uvek neko bude donji na kraju.

      Comment


      • #33
        Ja verujem u takva prijateljstva, mada ih je tesko odrzavati.
        Obe strane moraju da budu ravnodusne jedno prema drugom da bi to uspelo.
        Nekad se ta ravnodusnost javlja upravo posle veze.
        Nekad nam se neko dopadne kao prijatelj, a nekad se iz prijateljstva rodi dublja emocija.
        Sve to zavisi od samih ljudi.

        Comment


        • #34
          lepo rečeno
          Citiat člana Crvenkapica
          jebeš ljubav ako nije nesrećna

          Comment


          • #35
            verujem...

            Comment


            • #36
              Verujem, imam druga sa kojeg zanm vec godinama, i uvek mi je bio samo drug.
              Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

              Comment


              • #37
                Verujem i ja, imam godinama drugaricu i oduvek smo samo drugari, iako mnogi ne veruju da sa onakvom devojkom neko može da bude drugar.
                eto, meni se kao drugarica jako dopala, momcima vadi mast na cevčicu, pa ne bih da budem deo te priče,
                jer je ipak najbolji drugar na svetu.
                Citiat člana Crvenkapica
                jebeš ljubav ako nije nesrećna

                Comment


                • #38
                  Verujem. Cak mislim da su ta prijateljstva jaca od prijateljstva osoba istog pola.

                  Comment


                  • #39
                    Da ja imam drugaricu isto godinama s kojom sam spavao u istom krevetu a nije bilo nista
                    Ko uci znace ko krade imace
                    [MP3]http://chicago-lollie.com/personal/mp333/Prince - I Wanna Be Your Lover.mp3[/MP3]

                    Comment


                    • #40
                      Tesko je u to poverovati
                      Kao dan i noc, sretnu se i opale na kratko, nemaju vremena za druzenje

                      Comment


                      • #41
                        ,,, priče za malu decu , muškarac će nakon nekog vremena postati marineta u rukama žene i učiniće sve za nju, jer ne misli gornjom glavom, iako je uveren da to čini iz istog razloga zbog kojeg bi to učinio za bilo kojeg muškog prijatelja. Pokušajte pronaći muškarca koji bi pre ispalio žensku prijateljicu nego muškog prijatelja,,, naravno, teško izvodljivo. Muški prijatelji su tu i uvek će biti, a žene su bića koja lako začaraju naivnog muškarca koji jadan nije kriv, kao što nije kriv ni alkos koji se sa 3 promila zabio u stablo,,, ko li ga je uopšte nagovarao da loče i seda za volan iako dobro zna da je to dvoje nespojivo bez posledica

                        Comment


                        • #42
                          ja uzivam u takvim prijateljstvima, mada su retka i ne smeta mi ako tu postoji i privlacnost
                          nismo zivotinje da ne mozemo da se kontrolisemo

                          Comment


                          • #43
                            ,,, verovatno je privlačnot jednostrana kada možete da se kontrolišete Čik se kontroliši ako postoji fatalna privlačnost ,,, gde se sa svakim pićem u mislima grade stepenice prema nebesima

                            btw. devojke ne rastu na drveću

                            Comment


                            • #44
                              Ko kaze da sam se kontrolisala u takvim situacijama?

                              Ali tu je onda strast iznad prijateljstva, a postoje situacije kad je jedmostavno tako nesto nedopustivo ( tip moje drugarice i slicno)

                              Comment


                              • #45
                                Sada znam da nisi Ljudske strasni su zagonetne
                                Vidim, bilo svakakvih iskustava mladi smo, slobodni, dovoljno ludi pa što da ne

                                Comment

                                Working...
                                X