Objava

Collapse
No announcement yet.

Kondom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    any time for you!!!..
    Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

    Comment


    • #47
      Džontra Volta pa ti si đak pešak a? Razumem tvoj stav... glava ne boli i višestruko je jeftinije. Ne kupuješ kondome, a ne plaćaš ni punu cenu karte...
      Dvije po dvije...


      Comment


      • #48
        L74 :kezoduvadouva:
        Last edited by Vucko; 21-11-08, 00:33.

        Comment


        • #49
          Ja savetuje svima da ga koriste, evo ja trebam otichi da se testiram na hiv i hepatitis zbog radi jedne qcke....iako sam koristio kondome, jerbo je qcka bila zivahna ....ma trebao sam stavljati po dva odjedared....
          Uhhhh

          Manje boli glava s njima nego bez njih, a ko kaze da smetaju ?
          Meni oni nikad nisu smetali
          Dok me qcke inspirisu ne smeta nista, mogao bih i pletenu charapu da navuchem (Sirogojno i tako to...) pa da obavim stvar

          Comment


          • #50
            ma kakav kondom ja stavljam 4godisnji najlonpouzdsnije,otporan na snijeg,sunce,vlagu a traje 4 godine

            Comment


            • #51

              Comment


              • #52
                axxo tvoj nik me neodoljivo podseća na "axiom" (jednostavno zračiš svojom neodoljivošću). Hvala ti na korisnom savetu lepo je bilo čuti ga, a pošto axiom podrazumeva tvrdnju ne podložnu osporavanju, nemam šta da dodam (niti oduzmem).

                p.s. Žao mi je što si se toliko razočarao...

                Comment


                • #53
                  magic znas kad su Fata i Mujo ćaskali posle prve bračne noći?

                  "Bona Fato da sam znao da si nevina nebte ženio" kaže Mujo.
                  "Bolan Mujo da sam znala da ne voliš nevine skinula bih hula-hopke".

                  I sad nemam blagog pojma odakle mi ova asocijacija.

                  Comment


                  • #54
                    Faniboy znam ovaj model... to je onaj sa učkurom.


                    Comment


                    • #55
                      Citiat člana Vucko Pogledaj Post
                      axxo tvoj nik me neodoljivo podseća na "axiom" (jednostavno zračiš svojom neodoljivošću). Hvala ti na korisnom savetu lepo je bilo čuti ga, a pošto axiom podrazumeva tvrdnju ne podložnu osporavanju, nemam šta da dodam (niti oduzmem).

                      p.s. Žao mi je što si se toliko razočarao...

                      Pa dobro de ... axiom moze da znaci i "nesto sto je istinito" ili...al necemo sad o tome
                      Ja inace samo tvrdim ono sto znam, a ostalo komentarisem-razmisljam .... a od svega najbolje znam sebe i ono sto me je u zivotu snaslo
                      A ja jesam razocaran, al ponajvise u kratkovidost ljudsku(kad govorim o qucki jednoj)

                      Condom rulez (samo moje misljenje)
                      Last edited by goxy30; 22-11-08, 00:04.

                      Comment


                      • #56
                        Citiat člana Vucko Pogledaj Post
                        L74 :kezoduvadouva:
                        shta zelish rechi sa ovome ,vucko?????ako mi ne objasnish mislichu da volish da me vredjash.......
                        Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                        Comment


                        • #57
                          Ma Vučko ti se samo šališ da su ti potreebna tolika objašnjenja o kondomima, kontolisanju ejakulacije i ostalo! Ili ne

                          Comment


                          • #58
                            ma shali se on on se uvek shali

                            Comment


                            • #59
                              liki :kezoduvadouva: treba da ti imponuje znachi da ti se vucko raduje
                              kad se tako smeshka radostan je

                              Comment


                              • #60
                                axiom... da, mislim da sam te razumeo... jbg.
                                A opet se nadam (ja se uvek nadam) da će se pojaviti jedna (jedna je dovoljna svakom muškarcu ako je prava) koja neće nositi taj ružan prefiks, nešto mi se ne sviđa... ako nemaš ništa protiv.

                                Comment

                                Working...
                                X