Objava

Collapse
No announcement yet.

Noz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noz

    do sada svojevoljno nikad u zivotu nisam isao pod noz, ali eto desilo se i to
    iako kazu da bih preziveo i dugo ziveo i bez nje...operacije..., kazu da cu bolje i lakse ziveti posle nje, i eto dobise moj pristanak da me seku....
    evo nesto je oko ponoci, sablasno mesto, cujem neki umiru, drugi se oporavljaju, treci slave svoj sigurni oporavak i slicno
    neke sestre pevaju neke narodnjake dok piju kafu...tamo negde, cuje se....neki nesretnik kako tiho jeca i zapomaze...
    cetvoro nas je u sobi, nas dvoje cekamo jutro, treci ce kuci sutra, a cetvrti se cuje kako krklja nedaleko od mene....oseca se sladak miris u vazduhu, neki ce znati o cemu pricam...mirisi i sve to oko vas vas jednostavno ubijaju u pojam, koliko god hrabri bili jeza vam se uvlaci pod kozu i strah je neminovan u manjoj ili vecoj meri

    ovde se ne plase jedino oni pod jakim sedativima, oni su zbunjeni i u chudu, ne osecaju nista, izgledaju kao senke od ljudi

    plasim se, da li sam kukavica, ne znam, valjda jesam.... narocito psoto sam cuod da je u sobi do nas decko kome su zaboravili gazu u rani, vratio se posle dva meseca i na zivo su mu je vadili...njegovi urlici su me danas docekali ovde....a doktor koji je to uradio naprasno je dobio odmor, a ovaj drugi koji mu je ovde valjda i nadlezan je vadio stvar iz sranja, decko ih nece tuziti posle svega

    e sad kakva bi ovo tema bila da se ne zada neko pitanje ili slicno, nikakva, bila bi samo neko moje kukanje valjda

    e pa evo ga, da li bi isli pod noz da niste zivotno ugrozeni kao recimo ja, sta mislite o nasim doktorima i zdravstvu uopste, ili da li ste isli na neku manje ili vise tesku operaciju???....ja o mojoj necu detaljnije jer eto...ne znam ne prica mi se bash jbg

    ako prezivim mozda i kazem nesto, jbte kako li je pod opstom anestezijom uff

    bedak tema, jbg, izvinjavam se svima koji ne vole o ovome da pricaju, ionako nas je malo ovde pa eto nece bar mnogima da smeta

    noc

  • #2
    Jednom sam pristala i vise hvala, ali ne hvala

    Necete me prevariti

    Goxy, goxy, kako si naivno to potpisao

    Comment


    • #3
      Srećan oporavak goxi, pa da još dugo, dugo delimo ove devojke sa foruma

      Inače sam išao pod nož, je*iga bio sam prisiljen, tj. moralo se
      Sva sreća, pa je sve proteklo ok.
      Inače, da nije moranje, dobro bih se razmislio.
      Ako će to doneti nešto novo, bolje, ako bih bio lepši i zgodniji (mada ne može više od ovoga ) možda bi me i prevarili da pristanem.
      Citiat člana Crvenkapica
      jebeš ljubav ako nije nesrećna

      Comment


      • #4
        Nikad sve dok mi zivot nije ugrozen, smesni su mi svi oni ljudi koji idu na svakakve operacije kako bi ulepsali usne, nosic, grudi ili slicno


        ---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:20 ----------

        Srecan oporavak goksi
        [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
        Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

        Comment


        • #5
          Da te nisu kastrirali? Ako jesu onda mogu da ti svratim i u posetu, a ako nisu onda cu ovde pozeleti brz oporavak

          Comment


          • #6
            Citiat člana ® Plavusa ® Pogledaj Post
            Da te nisu kastrirali? Ako jesu onda mogu da ti svratim i u posetu, a ako nisu onda cu ovde pozeleti brz oporavak
            Daleko bilo, mislim da su GA samo malo ''sredili''
            Citiat člana Crvenkapica
            jebeš ljubav ako nije nesrećna

            Comment


            • #7
              Sto vise nekog srede vise ce da bude za mene hehe
              Ja podrzavam kastraciju svih muskaraca za koje se dokaze da su prevarili zenu, zene podrzite me mislim ja na vas

              Comment


              • #8
                svaleru, svaleru

                cini mi se da je tebi poDrska veoma bitna

                Comment


                • #9
                  Vidim da ste svi tu i tamo imali poneki manji ili veci hiruski zahvat ,ja sam ih do sad imala 5 ,3 teske operacije od po 6h i 2 od po sat vremena ,hvala bogu sve su prosle bez postoperativnih teskoca i sad sam ziva zdrava i sto posto funkcijonalna Zivela medicina i veste ruke hirurga koji su mi spasili zivot u vise navrata
                  Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                  Comment

                  Working...
                  X