Objava

Collapse
No announcement yet.

Anion Love moon higijenski ulošci (za dame)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anion Love moon higijenski ulošci (za dame)

    Drage dame,

    Da li znale da je skoro 90% ulozaka na trzistu napravljeno od recikliranog materijala koji je bojen hlorom? Lepak na tim uloscima je takodje sinteticki, napravljen od toksicnih i kancerogenih materija. Preko 75% zenskih problema poput gljivica, bakterija, bolnih menstruacija, mioma, cista stvoreni su uravo zbog koriscenja nekvalitetnih ulozaka. Na svakom takvom ulosku nakon 20 minuta nastane preko 100 razlicitih vrsta bakterija. Plasticna folija koja je takodje jedan sloj u sintetickim uloscima sprecava kozu da dise I pomaze razvoju bakterija.

    Sintetickim uloscima je potrebno oko 400 godina da se razgrade. Da li ste znali da žena u proseku iskoristi 15000 uložaka za 30-40 godina svog života? Zamislite koliko ste do sada zagadili prirodu i svoju okolinu koristeći sintetičke uloške koji pored toga što nisu ekološki , nisu udobni, nemaju dobru moć upijanja i utiču negativno na vaše zdravlje. Imati poverenja u odredjeni brend uložaka, veoma je važno jednoj modernoj ženi koja vodi računa o svom zdravlju. Ne samo da moraju da pruže udobnost i sigurnost već svaka žena mora da ojača imunitet i poboljša stil života. Love Moon ulošci rade ovo i mnogo više pa je u jednom krajnje jedinstven i moćan proizvod.
    Click image for larger version

Name:	417475_10150642972678830_355281023829_8980330_2094188529_n (1).jpg
Views:	1
Size:	48.0 KB
ID:	67829
    Love Moon ulošci su visokokvalitetni kako zbog tehnologije kojom su napravljeni tako i zbog uloge koju imaju u zdavlju svake zene koja ih koristi.Sastoje se iz 7 slojeva od kojih je poseban 2. sloj. Specifičan je u odnosu na druge slojeve zbog toga što se u njemu nalazi 5800 negativnih jona po cm3 utisnutih nano tehnologijom. Negativni joni se oslobadjaju spojem vlažnosti,temperature i dinamike pokreta. Lepljivi sloj na Love Moon ulošcima je napravljen od sastojaka koja se koristi za žvakaće gume. Ulošci su napravljeni od prirodnih materijala i potpuno su razgradivi za 3-4 nedelje.


    ima li ko od dama iskutstvo sa ovim uloscima?
    ja licno imam pozitivno iskutstvo, i mogu vam reci da sam zadovoljna
    Last edited by Mirjana; 18-04-12, 19:57.
    prava je vrlina biti bez mana
Working...
X