Objava

Collapse
No announcement yet.

Stroga dijeta... Ili kontunuirana zdrava ishrana....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stroga dijeta... Ili kontunuirana zdrava ishrana....

    ....koliko su zdrave brze dijete???sta mislite??...dali zdrava ishrana treba biti nash nachin zhivota???
    Last edited by fioncica; 11-11-08, 19:32.
    postoje dva tipa MUSHKARACA....
    jednima se svidjam....
    a druge nemaju ukus.....
    hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

  • #2
    LARA CROFT.......u mladim godinama..
    postoje dva tipa MUSHKARACA....
    jednima se svidjam....
    a druge nemaju ukus.....
    hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

    Comment


    • #3
      Odgovore na ova pitanja zna svako, ali je malo ko spreman da 'demonima iz stomaka' uskrati zadovoljstvo da nas unište. Što se hrane tiče, ljudi su mazohisti.

      Comment


      • #4
        NE ŽIVIM DA BIH JELA, NEGO JEDEM DA BIH BILA ŽIVA!

        i PREKINI KADA TI JE NAJSLAĐE!

        .... po meni dva najbolja recepta za dijetu... uspešnost 100%...
        ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
        sigpic

        Comment


        • #5
          da mrem odmah al ne mogu da prekinem kad mi slatko :crnogorac:
          jedem bre ko prase i bash me briga
          samo nek smo srecni i zdravi
          a kalorije-naci ce se nachina vec da se potroshe nekako

          Comment


          • #6
            Zdrav zhivot upravo i nije Zhivot.......to da nam bude jasno....
            zasto bi se neko pri chistu savjest okrenuo ovakvoj samotorturi?????
            Da prestane da uzhiva,,,,i pocne da neuzhiva zaradi zdravlja????puhhh........
            Lekari i njihovo trenirano smrtnih glasova,,plashe te,,,chine te da radish sulude i zastrashujuche stvari poput jedenja povrcha i svezheg vocha.........
            TO JE NEGACIJA UZITKA.....Sve sto prija i godi je ili opasno ili nezdravo ili goji.....
            postoje dva tipa MUSHKARACA....
            jednima se svidjam....
            a druge nemaju ukus.....
            hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

            Comment


            • #7
              Ne znam da li su dijete štetne,ali,ako nekom odgovara neka drži...

              Teško je ,nekome,ko voli da jede,stati kad je najlepše....Kao i za sve,ne samo za hranu....jbg...

              Comment


              • #8
                Ima jos jedan nacin ,vrlo efikasan.Stavis ogledalo ispred sebe,gledas se dok jedes. Pa kad vidis kako zvaces,postidis se i odustanes.
                Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                Comment


                • #9
                  Citiat člana fioncica Pogledaj Post
                  Zdrav zhivot upravo i nije Zhivot.......to da nam bude jasno....
                  zasto bi se neko pri chistu savjest okrenuo ovakvoj samotorturi?????
                  Da prestane da uzhiva,,,,i pocne da neuzhiva zaradi zdravlja????puhhh........
                  Lekari i njihovo trenirano smrtnih glasova,,plashe te,,,chine te da radish sulude i zastrashujuche stvari poput jedenja povrcha i svezheg vocha.........
                  TO JE NEGACIJA UZITKA.....Sve sto prija i godi je ili opasno ili nezdravo ili goji.....

                  Kao prvo- lekari NEMAJU POJMA, i ma koliko utreniran, njihov glas nije autoritativan jer se ni sami ne pridržavaju onoga što propovedaju. Dalje, lekar nikada ne ZABRANI, nego kaže: 'SMANJI to, to i to...!', a jasno je da do ni jedne prave promene u prirodi i društvu ne može doći bez izvesne 'revolucije'.
                  I samo shvatanje da je odricanje od određene hrane- odricanje od svih ovozemaljskih zadovoljstava, je apsurdno!
                  Da citiram i ja: 'Čovek jede da bi živeo, a ne živi da bi jeo!'
                  Onaj kome je hrana smisao bivstvovanja, zapravo je njen rob, i uglavnom ta hrana koja vas prvo zarobi, počinje da vas muči, onda vam oduzima životne funkcije i sposobnosti, i na kraju: 'quod me nutrit, me destruit'
                  Ljudi, UŽIVAJTE U ŽIVOTU, a ne u uništavanju samih sebe!
                  Budite umereni, poštujte sebe, i učinite ponekad nešto dobro za sebe na račun nekog sitnog i prolaznog zadovoljenja!

                  Comment


                  • #10
                    Danas sam na TV gledao naučni experiment vezan za lečenje hranom.
                    Najveći problem sa ishranom ljudi-mesoždera je u holesterolu kojeg ljudski organizam ne može da svari, kao što to mogu organizmi svih ostalih svaštojeda i mesoždera... Taj holesterol je direktan uzročnik infarkta i moždanog udara, kao i erektilne disfunkcije kod muškaraca(dakle:holesterol, a ne psiha!)
                    Nakon SAMO 12 DANA 'evolucione dijete', kod SVIH osoba nad kojima je vršen experiment, zabeleženo je smanjenje holesterola u krvi, za 20-25%... a muškarcima sa e.d. je vraćena muškost uz pomoć belog luka koji je očistio arterije od holesterola koji je sprečavao dotok krvi u kritičnu regiju...
                    Dakle, muškarci, ne čekajte da vas izda ponos, nego na vreme se odlučite za zdravu ishranu!

                    Comment


                    • #11
                      Telo je odraz duha osobe.
                      Izgled tela je sve više statusni simbol. Debeljuce nisu više iz sloja onih koji su bogati, pa mogu puno sebi da priušte... nego su iz društvenog sloja onih što jedu jeftinu junk-food, hranu punu zasićenih masti i praznih kalorija... dok ovi drugi sebi mogu da obezbede raznovrsnu, zdravu hranu, i bez problema održavaju vitku liniju, i to bez brige koliko će takve zdrave hrane pojesti.

                      Comment


                      • #12
                        linija mi zasad dobra zato....zajebi.......treba mi sad jedan veliki gurmanski obrok..ko utjeha i zasolnishte...da me izvuche od ovu depresivnu i ednolicnu "zatvorsku"'menzu koji jedem svaki dan na posao...gde dobijam ono shto tamoshni "gotvarski genije" hoche da jedem......
                        Zato danas chu da prebirljiva i jeschu to sto volim i to onako ko da mi je to zadnji obrok.....
                        postoje dva tipa MUSHKARACA....
                        jednima se svidjam....
                        a druge nemaju ukus.....
                        hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Joooj... dijeta.. eh.. pusti snovi...


                          Jedem sve... u neverovatnim kolicinama... cekaj.. ne jedem sve.. ne jedem slatko.. jednostavno mi ogranizam ne trazi.. dok slano i kiselo... mmmmmm.. njamiiii
                          Da nastavim... jedem stvarno puno... a ne gojim se.. mislim .. nabacim po koji kilogram.. ali ga brzo izgubim.. tako da sam u principu uvek na istoj kilazi.. a i posao mi je takav.. da sam non-stop u pokretu... i sad ja vas pitam..Kako da se ugojim??? Da ostavim cigarete... mozda.. a?? Tesko....
                          [MP3]http://www.irishtimespubny.com/clocks.mp3[/MP3]

                          Comment


                          • #14
                            poTRUDI se, pa ćeš da se ugojiš! ;-)

                            Comment

                            Working...
                            X