Objava

Collapse
No announcement yet.

Pusenje - svega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pusenje - svega

    Sad ovako - otvaramo temu pusenje , sta ste pusili koliko dugo, jel vam bilo lepo, ........

    I da sta je to ,,pusacka noga" ? Citam to na pakli cigareta sada

    cigara - rec spanskog porekla koja znaci cvrcak

  • #2
    Pretpostavljam da se izraz "pusacka noga" odnosi na oboljenje zakrcenja krvnih sudova, i pogadja noge.Ako ti se nekad koci noga (kad prepusis), valjda je to to, ne kao razvijena bolest, vec vise kao simptom da treba da pripazis. A ne zelim da mislim na pravo oboljenje, mislim da u slucajevima te bolesti u krajnjoj fazi sledi amputacija, ne dao Bog. Pusim uglavnom domac(insk)e cigare, u zadnjih godinu, dve Classic 100s. one mi odgovaraju, po ukusu i jacini. Cigare su Sranje, mrzim ih i mrzim sebe.

    Comment


    • #3
      Ne palim vec dve godine(bice 20.februara).Imala 25 god. "staza" iskljucivo 3 pakle Davidoff ...Godinu dana mi je trebalo da smanjim ludacku zelju za duvanom..Kolege kupile mushtiklu sa filterima i najslabije moguce cigarete Ronhil ultra...Uspela sam...sad mi je muka u zadimljenim prostorijama..da ne poverujesh...
      Nemojte pushiti duvan......vratite culima funkciju,,,

      Comment


      • #4
        Smanjila se rupa na ozonskom omotacu,gadjali nas oplemenjenim uranijumom,kisele kise padaju,izduvnih gasova sve vise i onda mi kazu ubice te cigarete.Nije lose preci na ekoloske ali gde naci 40 kom dnevno.

        Comment


        • #5
          na livadi evribadi...

          Comment


          • #6
            I hate cigarette!
            Nije mi uopšte jasno zašto ljudi puše.
            'Razumem' samo klince koji tako glume odrasle, i 'prave se važni' na taj način.

            Comment


            • #7
              U svima nama je po bar jedan klinac ili klinka.Samo neki misle da su odrasli.

              Comment


              • #8
                Ja to razumem, ali je nezrelo nastaviti sa tom ružnom navikom čak i onda kada shvatiš da je ona tako glupo i naivno nastala.

                Comment


                • #9
                  Volela bih da ne pušim.....:axxo:

                  Comment


                  • #10
                    Ja bih bacio cigarete ali pusenja se nikad ne bi odrekao

                    Comment


                    • #11
                      Ne pušim, al' volim da ponudim! :-)

                      Comment


                      • #12
                        al ste pushaci....

                        Comment


                        • #13
                          Eh da se meni samo dovoljno u ledjima saviti...

                          Comment


                          • #14
                            Ne bi valjda???

                            [MP3]http://www.irishtimespubny.com/clocks.mp3[/MP3]

                            Comment


                            • #15
                              Bi - GARANT! koliko je lood!!! Samo da je distanca ....manja...

                              Comment

                              Working...
                              X