Objava

Collapse
No announcement yet.

Gluposti Srpske

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gluposti Srpske

    Gluposti po nasoj zemlji Srbiji
    Recima ili jos bolje slikom pokazite ono sto je po vasem misljenju glupo, neprimereno ili...
    Evo ja prvi da pocnem, vozim se A putem i imam sta da vidim, e sad koliko je gloopo to sto ja vozim nekih 100km/h i jurim mobilni kako bi uslikao ono sto vama ovde hocu da pokazem, a koliko je glup/smesan sam prizor vi procenite

    Pogledaj sliku

    ps
    admine slicica ti je brendovana
    Prikačeni fajlovi

  • #2
    idu ljudi i ladno chupaju zube hahahah

    tako ja vozim gradom, i odjednom.... zub se pojavi ispred mene
    idu ljudi i vade zube po gradu, verovatno ne naplacuju dolazak

    a smesno mi bilo, ide neki bus pored i gledaju me kako slikam kombi, pola busa zeva u mene a ja se smejem ko lood i slikam....onda svi pogledom u kombi i krene smeh po busu

    pishancija jbte
    Prikačeni fajlovi

    Comment


    • #3
      Splavovi na uscu

      Evo jos jednog primera bezobrazluka i apsolutnog rasula kad je rec o propisima sto je u najmanju ruku smesno kad je rec o nama srbima, nasoj policiji, nasim polsodavcima/privrednicima i ostalim.... cast malobrojnima koji imaju osnovnu kulturu... ali takvi verovatno brzo odu iz ove zemlje jer ih ja ne susrecem nesto

      Primer:

      Splav se zove "Dijalog", i splav kao splav nalazi se na vodi jelte
      e sad brat srbin ili ko god je vec vlasnik pomenutog splava...je lepo postavio tablu sa natpisom "dijalog" postavio kucicu za nekog penzosa i zauzeo 30-40 parking mesta da mu se nadje
      Nema znakova saobracajnih koji bi odredjivali to da li je nekom dozvoljeno parkiranje ili ne, svaka bre susa moze da postavlja kucice i placa na crno penzose pa da se posten narod svadja
      ja jednom parkirao, izasao sa prijateljima da se prosetamo i pojedemo neki otrov koji kupismo u meku, kad eto ga penzos....kae a ne mozete da parkirate auto tu....a sho stari?....pa to je praking restorana dijalog, e sad ja zaista nisam znao da je to tako, nit video tu njihovu tablu....pitam njega a stari gde je saobracajni znak, ili gde je hajduk koji je zaposeo ovo pa da vidimo sta se desava tjeeeee

      Bilo mi zao matorog pa mu rekoh ae vrcemo se 20min, ionako nema guzve ne nerviraj se stario nestajemo brzo, a sefu reci da da koju kintu saobracajcima pa nek mu srede koji znak ovde
      Prikačeni fajlovi

      Comment


      • #4




        al ima covek pravo

        a zavrsnica je do yaya
        Last edited by goxy30; 05-11-11, 22:10.

        Comment

        Working...
        X