Objava

Collapse
No announcement yet.

policajci na sto nacina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • policajci na sto nacina

    vecita inspiracija za dobar vic zaca sa lizalicom tj stopkom u ruci il vec u kojem god izdanju



    Policajac:
    - "Znate li gospođo da ste vozili više od dozvoljene brzine?"
    Gospodja koja ima 85 godina, mirno odgovara:
    - "Da, znam...ali ja moram brzo voziti prije nego zaboravim kamo idem."

    ---------- Post dodat u 22:01 ---------- Prethodni post je bio napisan u 21:53 ----------

    Policajac, pozornik, upita nekog dječaka:
    - "Izvini, dečko, koliko ima sati?"
    Dječak pogleda na sat:
    - "Deset minuta do šest!"
    Policajac će iznervirano:
    - "Mene ne zanima koliko će sati biti za deset minuta već koliko je sada!"

    Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

  • #2
    Sretne policajac prijateljicu na ulici i pita je
    ~ "Gde si to bila?"
    ~ "Na parastosu."
    ~ "Grcka, ima se, moze se..."

    Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

    Comment


    • #3
      Uđe čovjek u kafanu i naruči flašu rakije. Donese mu konobar flašu i čašicu... on okrene čašicu i sipa rakiju... (normalno ne može jer je dno gore)... a rakija se sliva po stolu... Dolazi pandur i pita ga:
      - "Je li, šta to radiš?"
      Čovjek:
      - "Ma vidiš da su mi dali čašu koja ne valja pa ne mogu da sipam rakiju."
      Pandur diže čašu i reče:
      - "Pazi stvarno,nema dno."

      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

      Comment


      • #4
        Policajac zaustavlja Muju u automobilu.
        POLICAJAC:
        - "Prošli ste kroz crveno! To je 200 maraka kazne."
        MUJO:
        - "Oprostite, ja sam daltonista."
        POLICAJAC:
        - "Nema veze. I za strance važe isti propisi!"

        Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

        Comment


        • #5
          Pandur zaustavlja vozača i kaže:
          - "Prijatelju, pa četvrti put te zaustavljam i govorim kako ti nešto curi iz vozila."
          - "A ja tebi ponovo kažem da je ovo cisterna za pranje ulica!"

          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

          Comment


          • #6
            Zaustavlja policajac plavušu:
            - "Vozačku , molim Vas."
            - "Nemam!"
            - "Onda ću morati da vas kaznim!"
            Policajac piše kaznu, a plavuša će:
            - "Ali nemam para kod sebe."
            - "Onda će biti najpametnije da se dogovorimo nekako."
            - "A šta možemo pametno da se dogovorimo, ja plavuša, a ti policajac!"

            Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

            Comment


            • #7
              Zaustavi pandur luksuzni automobil i zatrazi potrebna dokumenta od lepo odevenog gospodina.
              - "Gospodine sta imate u prtljazniku?", upita pandur.
              - "Nista."
              - "Sigurno nista? Mogu li da proverim!"
              - "Naravno!"
              Kad otvorise prtljaznik u njemu majmun.
              - "Sta je ovo?", pita pandur.
              - Majmun
              - "Vidim ja da je to majmun, ali ti si lepo rekao da nemas nista nazad."
              - "Pa, jeste. Znate ja sam cesto odsutan od kuce pa mi on sluzi da mi popusi. Evo vidite."
              Izvuce svoj ku*ac, opali majmunu jedan samar i majmun pocne da pusi.
              Posle dva odarca majmun ubrza, a posle tri majmun je toliko ubrzao da je gospodin svrsio.
              - "Hocete li i vi da probate?", upita gospodin.
              - "Necu, hvala. Jako udarate po glavi!"

              Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

              Comment


              • #8
                Dolazi policajac u slastičarnu i pita:
                - Kakve kolače imate?
                Prodavac kaže:
                - Imamo svih oblika i veličina.
                Policajac reče:
                - Dajte mi dva oblika i tri veličine.

                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                Comment


                • #9
                  Kaže pandur u civilu čobanu:
                  - "Ako pogodim tko si, dat ćeš mi jednu ovcu."
                  Čoban pristane. Kaže pandur:
                  - "Ti si čoban" - i uzme jednu ovcu. Tek će čoban:
                  - "Ako ja pogodim tko si ti, ima da mi vratiš tu ovcu."
                  pandur pristane.
                  - "Ti si pandur u civilu."
                  Pita ga pandur kako je pogodio, a čoban će:
                  - "Samo pandur može od 300 ovaca izabrati šarplaninca!"

                  Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                  Comment


                  • #10
                    Došla dva pandura kod babe na slavu da joj lome kolač. Kaže baba:

                    Zavrtite kolač tri puta, pa ga slomite.

                    Oni tako urade, kad ono kolač neće da se slomi. Kaže baba:

                    Ništa, deco, probajte opet!

                    Zavrte oni kolač još tri puta, kad opet neće da se slomi. Kaže baba:

                    Pa, deco moja, možete i da izvadite kolač iz tepsije.

                    Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                    Comment


                    • #11
                      Zaustavio pandur vozača koji je u naseljenom mestu vozio 80 km/h.
                      Pandur:
                      - Vozili ste 80 na sat a dozvoljeno je 50, za svakih 10 km/h 1000 dinara kazne, znači vaša kazna je 3000 din.
                      Vozač:
                      - Ali ja poznajem vašeg načelnika.
                      - U redu je to ali 3000 dinara!
                      - Ali ja sam dobar prijatelj sa načelnikom!
                      - Cenim ja to ali 3000 dinara?
                      - Ali mi smo kućni prijatelji!
                      - Pa pozovite ga!
                      Vozač zove načelnika na mobilni i sa druge strane mu govorni automat kaže da pretplatnik nije trenutno dostupan.
                      Pandur:
                      - I šta ćemo sada: pomoć prijatelja ste iskoristili, publike kao što vidite nema, ostaje nam 50:50!

                      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                      Comment


                      • #12
                        Srela se tri policajca koji su prije nekog vremena dobili stanove, pa komentarišu:
                        Prvi:
                        - Što sam ja loše prošao. Na svim zidovima neki ukrasni papiri naljepljeni, tri dana sam se patio dok ih nisam skinuo i okrečio.
                        Drugi:
                        - Nije to ništa. Meni su po podu bile zaljepljene neke male daščice, al' svaka ukoso, cik-cak, neki glupani to stavljali. Pet dana sam se znojio da ih odlijepim, pa da ih izravnam.
                        Treći:
                        - E, ljudi, to je i dobro, ja sam najgore proš'o. Dobio sam nov i velik stan na 14 spratu. Lijep pogled, sve po mom ukusu, al' problem je što lift prima četiri osobe, tako da svako jutro moram da budim još trojicu!

                        Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                        Comment


                        • #13
                          Re: policajci na sto nacina

                          Policajac ode na ljetovanje dan prije svoje obitelji.Obećao je poslati e-mail čim se smjesti, ali umoran od puta utipka krivu adresu i e-mail stigne ženi čiji je muž tek umro. Otvorivši e-poštu,udovica doživi infarkt i kći je nađe pred otvorenim e-mailom:
                          "Draga,upravo sam stigao,već sam se smjestio,a tvoje stvari sam ostavio na recepciji.
                          Nadam se da ćeš stići još većeras i pridružiti mi se, kako bismo ponovno bili zajedno!
                          Voli te tvoj muž

                          P.S.
                          Ocdje je stvarno pakleno vruće."

                          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                          Comment


                          • #14
                            Re: policajci na sto nacina

                            Pita policajac kolegu u kafani: - Vidim da ti je čaša prazna, hoćeš još jednu? - A šta posle da radim s dve prazne čaše? - odgovori drugi.

                            Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                            Comment


                            • #15
                              Re: policajci na sto nacina

                              U nekom zatvoru dosao novi policajac da radi kao čuvar. Upravnik ga predupređuje o neposlušnosti zatvorenika.
                              Na to će policajac:
                              - "Ma nema problema šefe, ko ne sluša ima da leti napolje."

                              Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                              Comment

                              Working...
                              X