Objava

Collapse
No announcement yet.

69-ka moja omiljena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 69-ka moja omiljena

    69 - ka je mnogima glavna asocijacija za sex al ja sinoc nadjoh jos nesto



    Dođe tako vreme, ljubav odleti kao ptica neka, pa čovek ne zna kako srodnoj duši sa kojom je imao snošaje da predoči novonastalo stanje stvari, kako da ode, a da romantično žensko srce ne ostavi u suzama, a bradavice ukrućene. Mnogi će pokušati da sastave savršen asortiman reči kako bi bol partnera sveli na minimum, pokušati da ga anesteziraju dozom patetike, a na kraju će ostavljena i ucveljena ženka svejedno misliti da su gnjide i pričati drugaricama kako im je mali i mekan. Stoga nema potrebe za preseravanjem, RECI JOJ ŠTA TI DUŠU TIŠTI, ili izmisli – nije bitno samo BUDI ODVRATAN, stoički podnesi šut štiklom u muda, dobićeš više njenog poštovanja nego ikad ranije. U stvari nećeš, svejedno će misliti da si gnjida i pričati da ti je mali i mekan – nema veze, bar će biti zabavnije. Evo, nekih naših predloga:

    Fizički nedostaci
    1. Leva sisa ti veća od desne, ja sam rob simetrije.
    2. Pupak ti gleda na napolje.
    3. Imaš agresivnu vaginalnu floru. Ne po desni, po jaja jebala ti sebe, gle ove fleke.
    4. Noge ti nekako u O, da si golman, i penale bi posred gola šutali.
    5. Čeko sam da ti keva napuni 50 davim oće ostat dobra pička. Pala joj sisa brzinom Baugartnera iz jonosfere.
    6. Ubiše me brkovi tvoji, osetljiva mi koža lica, kad se ljubimo sav se IZBOBAM i pljujem dlake posle.
    7. Volim ja da ljulja, al’ ti sestro k’o pihtija za Božič.
    8. Klitoris ti je kiseliji od turšije. U prošlom životu si bila sirće verovatno.
    9. Ne umeš da izgovoriš slovo “r”. Samo VOJVODA ima pravo na to.
    10. Kad se ljubimo, gorko nekako, ko oskorušu da sišem.
    11. Suva si k’o ćaletov lakat.
    12. Se sećaš kad sam ti u Turskoj platio tetovažu na stomaku? Zapravo je, viš ovaj horizont kao, e reko sam kad ti sise pređu tu liniju, doviđenja. Ima u hodniku ogledalo.
    13. I da… izgledala si debelo u svakoj haljini. I gola si izgledala debela.
    14. Meni je mali, al tvoja džajna je ko ruski kamkorder, nema za nju kasete. Prc, aj zdravo.


    Manjkavost pameti
    15. Jel smo rekli da se pasulj ne dosoljava kad ubacimo ova rebra. Sad je preslano, znaš de su vrata.
    16. Ne voliš janjetinu. Doviđenja – prijatno.
    17. LALE GATOR GEJ? Napusti projekciju.
    18. SPOROHODNA KAD IDEMO UZBRDO, SPOROHODNA! Ajde, izlaz iz traktora…
    19. MOJ STOJADIN KRŠ? Izađi napolje. Briga me što smo nasred Ibarske magistrale…
    20. Kuvaš ko moja baba. Pola sata nakon što je umrla.
    21. Ne valja, nije to gedora nego kurac, drkaj SA RAZUMEVANJEM! Kupi prnje…
    22. Ne znaš ko je Čerčil – ne mari. Nisi znala šta su Evoksi – ništa nisam reko. Al ne moš mi “ko je Zoran Radmilović” fazone, ajde, nene, spakovao sam ti ja četkicu za zube, ajde…
    23. A šta, treba mi razlog, šta si ti, Kant?
    24. Rekao sam pivo, ne Jelen Twist sa limunom. Ništa, ostaje ti za februar 2, do tada fajront.
    25. Sojino mleko, sojine šnicle… Nije problem. Al sarma od vinove loze sa orasima, ajd mani.
    26. Vidi, mi želimo različite stvari – ja pičku, a ti mecu dobrića sa kurčinom iz zabranjenih japanskih crtaća.
    27. Kafana je moja sudbina, ona me je sebi uzela, ako imaš primedbi, žali se vlasniku kafane i konobarima, a ne meni.


    Loše navike
    28. Smrde ti noge, vidi… GLEDAJ gore kod lustera kako se ukovrdžao malter.
    29. Neš da tašgu, šta si kao intolerantna na proteine?
    30. Srkanje supe je jednostavno postalo neizdrživo.
    31. Dva puta dolaziš sa burekom iz pekare, a bez jogurta. Dva žuta su crveni, toliko i ti razumeš fudbal.
    32. Živiš u Borči!
    33. Ne poštuješ mi oca, uđe čovek juče – sam mora da se izuva! Pa nema smisla.
    34. Ja sam iskren i decidan čovek pa ću ti tako i saopštiti svoje razloge: Ostavljam te jer ne daš u prkno.
    35. SMRDI TI IZ USTIJU!
    36. Našao sam ti uložak u kanti. Znaš koliko se gadim toga, lepo sam te zamolio da ih nosiš u kontejner. U drugoj ulici. Žao mi je.
    37. HRČEŠ, PLOMBE TI ISPADAJU!
    38. Rekli mi na pijaci da si se jebavala sa Raletom što prodaje karfiol. Imaš 24 sata da zakiseliš turšiju, okupaš decu, namiriš stoku, opereš mi noge, pa pravac kod njega. Biću u obližnjem bifeu.
    39. DE SLANINA?! NEMA ME DVA DANA OD SVINJE SAMO NOZDRVA OSTALA?!
    40. Nisi mi se trebala karati sa kumom, aj zdravo. MA NE PSUJ KUMA KRV TI JEBEM, NIJE ON KRIV ŠTO SI KURVA!
    41. NEĆU DA TE ČEŠKAM! Pre bih ćaletovu Belku počešao nego tebe, pa imam i ja dušu, aj ti pred kuću pa se tari o lipu.
    42. Ne mogu te dopičnjake više, il izlazi u radnom odelu što sam ti kupio il se rastajemo.
    43. SMS: çok Türk dizileri izle.
    44. Malo si premelanholična za moj ukus. E to, ono što ležiš ko kokoš iz zamrzivača dok te spavuckam, viš kako si zapamtila.
    45. Kad mi pušiš, pljuneš šlajm na bobana. Bilo je kul prvih par puta, ali dobiću bronhitis dole.


    Kec iz rukava
    46. Sviđa mi se tvoja sestra, a ni keva nije loša.
    47. Volim te… E nisam hteo tebi da pošaljem.
    48. Šta, ne bi dala da te jebe Aca Lukas? Brate, on je bog… A dala bi, a? Kurvo, raskidamo.
    49. Ovim prilikom i putem SMS-a te obaveštavam da sam našao drugu. I da, unapred srećna Nova godina.
    50. E, znaš kako je tvoj ćale uvek pijan tukao tvoju kevu, pa si rekla da raskidamo istog časa kad te prvi put ošamarim?
    51. Ne popravljaš bojler vešto kako sam očekivao.
    52. Ne možemo više biti zajedno jer pajdo zahteva sve moje slobodno vreme.
    53. Bilo ti je potrebno 15 dana veze da probudiš u meni homoseksualnost.
    54. Ja mislim da treba da raskinemo, iz razloga što ne voliš kad jebem druge žene. Da sam tebi nešto uradio, pa da razumem.
    55. Zaljubljen sam u Mišu Tumbasa.
    56. NAPOLJE. Dok ne vidim trojku iz biologije nema kurca!
    57. Ej, narednih par meseci ćemo se malo manje viđati, jer ja planiram da se viđam s drugom ribom.
    58. Jes ti to prdnula? Žao mi je.
    59. Ne možemo više biti zajedno jer moja prava ljubav je srpska srednjevekovna istorija.
    60. Jbg, trudna si.
    61. Na seminaru pčelara u Bujanovcu sam upoznao Milu. Njene metode ekstrakcije mleča su me opile. A ima i sisu k’o tenk. Budi mi zdravo, nemoj šta zamjerit.
    62. BUREK JE SAMO SMESOM!!!
    63. Ej, Makili, ovo je moja nova devojka Sonja. Šta? Nikad nisam raskinuo s tobom? Pa zar nisi to sama shvatila, posle činjenice da se nismo dugo videli. Bio sam juče kod tebe? Ne sećam se, svega mi.
    64. Mnogo skvirtuješ, dve mašine posteljine dnevno perem.
    65. Opa korpa style!
    66. Idi u pičku materinu!
    67. Oženjen sam. Znam da sam trebao reći ranije, al šta, tek si u drugom mesecu.
    68. Halo? Aha…jeste, ja sam rekao tvojoj mami da ti prenese, ti si kenjala pa nisi mogla na fiksni.
    69. Ginekolog kaže da je ŽENSKO.


    Ja sam iskren i decidan čovek pa ću ti tako i saopštiti svoje razloge: Ostavljam te jer ne daš u prkno.

    Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

  • #2
    Znači vujo počeo si na netu da skupljaš fore za muvanje ženske... prljavo... prljavo...
    ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
    sigpic

    Comment


    • #3
      baby snalazljivost je moja vrlina

      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

      Comment

      Working...
      X