Objava

Collapse
No announcement yet.

Kakvu vod pijete, koja vam je omiljena ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvu vod pijete, koja vam je omiljena ?

    chesmovacha, gazirana, negazirana, sa ukusom ovog ili onog...koja je vasa omiljena voda?
    Da li je to zbog naziva, ambalaze, 'ukusa', ili....???

  • #2
    dobra tema...

    ne pijem vodu, ali uopšte, pa ne mogu da ti odgovorim, ali i ovo je neki odgovor, valjda

    Comment


    • #3
      Jana, prvo je nisam htela uzimati jer je iz hrvatske i zato sto mi imamo na desetine domacih ali nekako mi najvise prija.
      Od domacih jedino aqua viva
      [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
      Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

      Comment


      • #4
        chesmovachu, kad moram inace sam zavisna od gaziranih sokova
        ========

        Comment


        • #5
          izvorska,magnetna.

          Comment


          • #6
            Pijem izvorsku kad sam u prilici da imam.Mada ni izvorska voda ne garantuje kvalitet ali bar nema dezinficijense.Inače pijem filtriranu vodu iz gradske mreže.MIneralne vode retko pijem.Gaziranu samo kad baš nemam izbora.Dovoljna je jedna čaša mineralne vode dnevno.Više se i ne preporučuje.

            Comment


            • #7
              omiljena mi je cesmovaca...inace pijem svaku flasiranu vodu...recimo da mi je Mivela omiljena

              Comment


              • #8
                pancevacka voda je naj,naj...

                ---------- Post added at 17:08 ---------- Previous post was at 17:01 ----------

                ali jedinu flasiranu vodu koju pijem je voda-voda

                Comment


                • #9
                  eh..gogy ma od tebe i otrovusa je slatka...)))

                  A kad nema vina(moga) ..onak pijem procedjenu cesmovacu sa Barijerom..ili Britom...
                  ali samo da skuham zeleni(originalni)..ili ginger...pa ga cedim po ceo dan..)



                  kazu..3 soljice dnevno...umanjuju tezinu(cega????KO to zeza sa neistinom??? )mozak mi je ok(imam uvereje da sam opicena ) )...a fala bogu i kilaza(prtz!)...godinu dana pijem zeleni i beli kineski, originalni..(zato jer ga obozavam)..vegetarijanac uz to(koji brlja povremeno-ponekad..jbg..jagnjetjina mi je ljoobav na prvi pogled)..no jedem ki ptitj...samo sto se ne pretvorih u koku..)...i sta sad..NEMA rezultata (ebiga...gogy me zeza..neda mi da se preznojavamo udvoje...eto..razlog za vishkom......fotona mojeg fluida koji mu dobacujem u kvarkovima...na tone...but!..'mali' je neodoljivo neumoljiv..:)

                  jbt...ako nastavim ovako...odo ja u istoriju...ceo blog boKte!!!

                  Comment


                  • #10
                    hunn pa je te volim ko izvorsku vodu.... napijes se izvorske uzhicke vode shto izvire podno nekih tamo brda i uliva se u rzav (e sad nece vam kazem mali il veliki )....i osecas se nekako ispunjeno, vedro, napojeno,....jednostavno kao da ti je neko sashio shamarchinu pa ti sve odjednom postalo jasno....ma bas kao hunn

                    hunn

                    dakle ipak mi je najomiljenija cista izvorska, ledena i neflasirana, onako zahvacena mojim sakama i dok je pijem a pola prolivam...ja jednostavno uzhivam

                    voda rulez ja kad vam kaem

                    Comment


                    • #11
                      ih goxy ako ti kaez onda da nikako ne probam tu vodu

                      Ja volim piti ove decije sa ukusom voca .Jabuka je sasvim ok.Aqua viva-junior
                      Bas sam balavica , a?To bi rekao?
                      Mozda i jesam bas me briga ali ta se jedino razlikuje ,ostale su sve isto sr.. drugacije pakovanjee
                      Kao fora iz neznam kojih dubina a oni malo prokopaju po fruskoj gori i eto ti nase cesmuse samo se drugacije naziva

                      Comment

                      Working...
                      X