Objava

Collapse
No announcement yet.

Bljak!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Dlaka

    Upropasti apetit i sto se hrane tice i ...

    Comment


    • #32
      Definitivno ako neko kija dok jedem i slini...:lood:

      Comment


      • #33
        bljak..........nisam gadljiva samo mrzim neka jela kao sto je spanac...........bljak
        ==========

        Comment


        • #34
          zgadi mi se kada neko zvace hranu otvorenih usta i mljacka. odvratno, nekulturno, svinjarija!

          Comment


          • #35
            recimo za stolom smo, svi jedu supu, naravno da ne volim kad neko srce ko svinjce....ali jos vise me nervira kad neko jede supu a nema nikakvog zvuka, ko golub....dodje mi da mu strpam ceo tanjir u usta i naguram djonom

            jbg sad sam se iznervirao od pomisli na ovo

            Comment


            • #36
              stiropor

              kad bi neko uzeo stiropor i poceo da ga grebucka, kruni ili struze

              ne znam sta bih ucinio, ali znam da bi i meni i njemu to preselo

              Comment


              • #37
                Kisne gliste, ili bilo kakav oblik larvi, crva ;(
                [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                Comment


                • #38
                  Ponestane apetit ako neko spomene crevca ( ili kako ih vec zovu) , prosto ne mogu da verujem da to neko jede..
                  Necu da sam samo zalivski kamencic

                  Comment


                  • #39
                    nije da mi zgadi hranu, ali mi je veoma primitivno kad cujem kako neka osoba (a najgore je kada je rec o odrasloj osobi) kaze za neku hranu da je bljak... npr, neko prica da je jeo zablje batake, recimo, ili pihtije, ili sta vec, a druga osoba kaze "bljak", kao da je neko tera da to isto jede... svasta

                    Comment

                    Working...
                    X