Banovan je jer je navodno i pored opomene stavljao linkove i slike zabranjene (od strane admina) na profilima i forumu .Ja otvorih ovo jer sam misljenja da nije zasluzio ban jer nisam videla da je negde posle opomene stavljao slike i linkove spornog sadrzaja ...eto ....
glasao za "ne interesuje me" jer bas tako i mislim
kad covek, drustvance, par...udju u kafanu, ne urlaju i psuju na gazdu jer bi verovatno leteli naglavacke
vec se tresu nad konobarima
ko moze da razume ovu recenicu koji napisah (vako polupismen) moze i da shvati nesto, ko je ne cita misleci da je vec i zna gresi u startu, a ima onih koji nista i ne citaju pa posle recimo nemaju para da plate ceh u kafani......
eeeehhh kafane i kafanice, gazde i gazdarice
A ti si bio konobar u ovom slucaju??
Glasam da se Vuji skine ban!
Sta, nije valjda da te Vuja nije primecivao pa je dobio ban za to? Ccccc..mora da mu se nisi svideo pa nije hteo da te stipne..ali nije to razlog da dobije ban.
Comment