Objava

Collapse
No announcement yet.

Preporucite film!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • baby
    replied
    Our Idiot Brother (2011)
    90 min - Komedija/Drama
    Radnja filma prati mladog Ned-a, koji je nakon izlaska iz zatovora zbog rasturanja marihuane, odlucio da unosi haos u živoe svoje tri sestre, Mirande koja je zaludjena novinarskom karijerom; Natalie, lezbejke koje zbog svojih laži ne uspeva da napreduje u odnosu sa svojom devojkom Cindy; ne Liz, opsednute željom da bude savršena majka.

    Ostavite komentar:


  • baby
    replied

    Naslov originala:
    Abduction
    Žanr:
    akcija, triler
    Trajanje:
    100'
    Godina izdanja:
    2011.
    Zemlja:
    SAD
    Izdavač/Distributer:
    Lionsgate
    Uloge:
    Taylor Lautner, Lily Collins, Alfred Molina
    Režija:
    John Singleton
    Scenario:
    Shawn Christensen
    Producent/i:
    Doug Davison, Ellen Goldsmith-Vein, Dan Lautner
    Triler o mladiću koji otkriva da je otet kao dete. Prva velika uloga Taylora Lautnera nakon Sumrak sage.
    Nathan nikad nije osećao bliskost sa svojim roditeljima. Igrom slučaja otkriva svoju sliku na stranicama nestalih osoba i shvata da je otet kao dijete. Počinje otkrivati veliku zaveru, zbog koje je prisiljen bežati kako bi spasio živu glavu.

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    Citiat člana Futura Pogledaj Post
    Montevideo , Bog te video

    Ja se rasplakala bem ti zivot ...bas je lep i poucan ...ko vidi pouku
    missim da sam ga vec preporucio sa sve linkom .... par stranica unazad...elem da odlican domaci film ... a sad da preporucim nesto pa neu pogresiti ako kazem izuzetno, a ipak mi je promaklo....rec je o diznijevom filmu iz 2008

    Wall-E (2008)
    Odlicna prica o buducnosti covecanstva, po meni ovaj animirani film je namenjen svim uzrastima, mislim da u njemu mogu uzivati svi kako deca tako i odrasli sto ga cini pravom porodicnom "poslasticom"
    Wall-E simpaticni robot koji je vremenom razvio svoju licnost i poseban je u mnogo cemu, ali na zalost to sto ima nema sa kim podeliti i sto se vise razvija sve je usamljeniji...ali prica tek pocinje, on upoznaje ljubav svog zivota, Eve, ona je ljupka, moderna...robot nove generacije
    Kroz ove robote u pricu se unosi nesto sto covecanstvo cini posebnim, nasa osecanja, stvari tj sitnice koje su nama cesto veoma bitne i cinimo svasta za ....
    Topla preporuka, da ne davim evo linka sa tube pa mosete videti ukratko o cemu se radi


    A ovde vam evo provereni torrent za download, klikni ovde
    Last edited by goxy30; 09-07-11, 20:49.

    Ostavite komentar:


  • Futura
    replied
    Montevideo , Bog te video

    Ja se rasplakala bem ti zivot ...bas je lep i poucan ...ko vidi pouku

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    Easier With Practice 2009



    svima vama koji ronjate, tumarate, trazite...po netu, toplo preporucujem ovaj film
    Iako je u filmu rec o odnosu njih dvoje preko telefona, internet je veoma slican ako ne i isti...ne vidite se a gradite nesto sto posle...

    pogledajte, vredi...za sve vas koje sam pomenuo tu gore....za vas ostale, bice dosadan film (mozda)
    za mene je bio

    provereni link a download, klikni ovde

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    Here And There 2010
    Tamo i Ovde 2010



    glavne uloge:
    David Thornton, Branislav Trifunovic, Mirjana Karanovic, Cyndi Lauper, Jelena Mrdja...

    Robert (David Thornton) je propali muzicar koji jedva sastavlja kraj sa krajem, pokusavauci da prezivi na Menhetnu (New York) ...ukratko kako bi preziveo sklapa dogovor sa Brankom (Branislav Trifunovic) da ode u Srbiju i ozeni se sa njegovom devojkom kako bi ona mogla da dodje u New York i bude sa njim...

    mogu reci vise nego sto sam ocekivao, pitak, jednostavan a zanimljiv film
    topla preporuka

    provereni torent a download, klikni ovde
    kliknuti "download" u donjem levom uglu
    Last edited by goxy30; 28-06-11, 02:17.

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    I Spit on Your Grave 2010

    znam da je film i sve to...ali moram da kazem svaka joj chast, ja bih joj orden dao sto za ideje sto za ucinjeno

    glavne uloge:
    Sarah Butler, Jeff Branson, Andrew Howard.....

    Jenifer Hills koju glumi Sarah Butler je pisac koji dolazi u jednu zabacenu kolibu/kucu u sumi kako bi nasla mir i inspiraciju...
    ali kako je to malo mesto njen izgled i sama cinjenica da je gradska devojka privlaci paznju nekoliko zatucanih mestana...oni provaljuju u njenu kolibu i pocnu je vredjati, zlostavljati na svakojake nacine a preko svega silovati... posle svega su nameravali da je ubiju ona se baca u reku iz koje naizgled ne izlazi ziva, tela nema nigde , za lokalne momke ona je mrtva...
    ali nasa devojka se posle nekoliko nedelja vraca, i sredjuje jednog po jednog frajera
    meni se posebno svidja nacin na koji ih je sredila

    hteo bih da kzem da je zacudjujuce kako muskarci mogu da budu stoka, kako ne mogu da razmisljaju sta cine i kako nekome cine a narocito kad su zene u pitanju.... film ne preporucujem nikome sa slabijim stomakom iako scene nisu preterano odvratne
    preporucujem damama jer mogu "pohvatati" par ideja kako da srede neke sonje koje ih okruzuju a koji sebe nazivaju muskarcinama


    provereni torrent za download, klikni ovde
    Last edited by goxy30; 27-06-11, 02:56.

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    Priest 2011


    Glavne uloge:
    Paul Bettany, Karl Urban, Cam Gigandet, Maggie Q,....

    Apokalipticni, naucno-fantasticni triler
    Ukratko svet je porazio vampire koji su napadali covecanstvo stotinama godina, vampirima je dozvoljeno utociste u par rezervata
    Svestenici koji su u proslom ratu bili obucavani da budu super "oruzije" protiv vampira su ostali bez posla, crkva ih je zapostavila i oni su rastrkani dok rade neke beznacajne poslove a ono sto najbolje znaju je beskorisno sve dok....
    Svet se ne nada ponovnom napadu vampira koji ce iznenada nastupiti....

    licno svidja mi se ideja da imamo svestenike super heroje, zanimljivo i ne bas nesto sto je cesto vidjeno na filmskom platnu



    provereni link za download, klikni ovde

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    The Next Three Days 2010

    Glavne uloge:
    Russell Crowe, Elizabeth Banks, Olivia Wilde, Jonathan Tucker, Liam Neeson,....

    Lara Brennan (zena Russella Crowa) je uhapsena zbog ubistva njene sefice, ona je imala svadju sa njom i svi dokazi upucuju na to da je ona izvrsila ubistvo, cak je i vidjena kako napusta mesto ubistva...njen muz nekoliko godina pokusava sudskim procesima da dokaze njenu nevinost, trosi sve pare i dolazi do zakljucka da su dokazi protiv nje toliko jaki da nikad nece biti oslobodnjena...ocajan je jer zna da je njegova supruga nevina....odlucuje da je izvuce silom iz zatvora i pocinje planirati sve detalje kako bi ona pobegla iz zatvora...


    provereni torrent, odlican snimak, klikni ovde
    Last edited by goxy30; 25-06-11, 01:30.

    Ostavite komentar:


  • CatchMeIfYouCan
    replied
    Shutter Islands
    sa Leonardo Di Capriom - meni je bio super film!!

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    Crazy on the Outside 2010
    "Pitka" komedija, za razliku od drugih americkih svidja mi se ovako nesto
    Komedija koja govori o coveku koji posle 3god izlazi iz zatvora, vraca se da zivi kod sestre koja je slagala njihovu majku da je on bio 3god u Parizu i da se tamo verio sa devojkom koja je astronaut .....
    U glavnim ulogama:
    Tim Allen, Sigourney Weaver, Ray Liotta i drugi


    Provereni torrent za dl klikni ovde

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    Repo Men 2010
    Jude Law, Forest Whitaker


    Radnja filma je smestena u nekoj bliskoj buducnosti gde je sve u novcu
    Nasi glavni junaci su oni koji zaplenjuju stvari, samo sto su ove stvari vestacki organi koji nisu otplaceni...jednostavno ako imate vestacko srce koje ste kupili na kredit a niste platili ratu na vreme...pa czzzaaap iscupaju vam ga "repo" ljudi
    Prica postaje interesantna onog momenta kad jedan od nasih junaka silom prilika uzme srce na kredit, koje kasnije nije u stanju da otplacuje i....
    Po traileru reklo bi se bezveze film, meni se svidja, prica je dobra a glavni glumci takodje

    Provereni torrent svega nekih 400mb, odlican snimak klikni me
    Last edited by goxy30; 30-04-11, 03:27.

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    Vanishing on 7th Street 2011


    DO yaya filmche, topla preporuka svima koji vole SF/Horor
    Ukratko jedne veceri u celom gradu nestaje elektricne energije, svi ljudi nestaju bez traga ostaje samo njihova odeca po podovima...ostali su samo pojedini srecnici koji su u momentu nestanka struje imali kraj sebe neki nezavisni izvor energije....sve druge koji su se zadesili u mraku progutao je isti

    provereni torent 2.6GB odlican snimak OVDE

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    nema na cemu COCO

    Legion 2010

    ukratko jos jedna apokalipsa...bog je u ovom filmu opet izgubio veru u covecanstvo (prvi put je bio potop).... i salje andjele da uniste sve na planeti...narocito jedno dete koje treba da se rodi a covecanstvu je to dete jedina sansa koju ima

    Odlican mix fantastike akcije religije, extra film

    provereni torrent za download

    Ostavite komentar:


  • COCO
    replied
    Hvala puno za preporuku Goksi! Film je predivan

    Ostavite komentar:

Working...
X