Objava

Collapse
No announcement yet.

Preporucite film!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Hvala za torent goksi
    ODLICAN FILM

    Comment


    • #77
      nema na cemu kizo

      The Town 2010

      film govori o momcima iz kraja, kao i svuda ima ih svakakvih, ali i onih koji su jednostavno odrasli u takvom okruzenju a tesko je otrgnuti se od "svojih" iako to zele
      nas glavni junak (Ben Affleck) prilikom jedne pljacke upoznajed devojku....

      odlican film, vredan gledanja...mogu reci da sam ocekivao sranje ali sam se prijatno iznenadio moja ocena 4+


      evo torrenta gde mozete da skinete, provereno radi:
      klikni ovde

      Comment


      • #78
        Get Low 2009
        Drama/misterija


        Felix Bush koga glumi Robert Duvall je starac koji planira svoju sahranu jos za zivota, u kraju gde zivi svi ga "znaju" kao excentrika i coveka koji....pa zapravo malo ko ga uopste i zna vise se pricaju kojekakve price o njemu i to nadaleko
        Felix je poslednjih 40god sam, zivi sam u jednoj maloj brvnari i poseduje oko 300hektara sume. jednog dana posle cudnog sna odlucuje da na vreme organizuje svoju sahranu, odlazi do svestenika ali to mu ne odgovara.....na lokalnoj radio stanici objavljuje da svako ko posalje pismo sa 5$ dobija sansu da nasledi njegovu sumu, uslov je da isprica jednu pricu koju je cuo o njemu.....kako film tece sve vise okupira vasu paznju, naprosto drama je sjajno uradjena
        cista 5ca

        provereni torrent

        Comment


        • #79
          Book of Eli
          apokalipsa/misterija/akcija

          radnja filma je smestena u buducnosti, buducnost posle apokalipse koja je zadesila covecanstvo, skoro niko ne zna da cita ili pise, voda je vrednija od zlata....
          nas glavni junak je "skitnica" Eli (Denzel Washington), on vec dugo luta cuvajuci knjigu koju mora odneti na zapad
          gde i kako je treba odneti ni sam ne zna, ali zna da je zapad njegov pravac i da ce tamo saznati gde i kome knjigu da preda
          Eli cvrsto veruje da je knjiga jedini spas covecanstvu

          prolazeci kroz jedan razoreni grad susrece se sa banditima koje vodi diktator/mafijas Karnegi, posto je impresioniran Elijevim borilackim vestinama on ga prvo pita a potom prisiljava da ostane i bori se za njega....Karnegi je u potrazi za knjigom (on vidi svoju moc u njoj) koju Eli cuva od svih i nosi je na zapad...ovde se radnja komplikuje....

          najbolji film 2010 ako mene neko pita
          5+

          proveren torent
          Last edited by goxy30; 15-03-11, 15:54.

          Comment


          • #80
            Cop Out
            krimi-komedija

            pa sta reci, u glavnoj ulozi je Bruce Willis, njega volem da gledam jos od one serije (koja ga je proslavila jos 80tih) "Moonlighting" i svaki njegov film zraci njegovim sarmom i jednostavno je zanimljiv
            u ovom filmu "cop out" Willisu je uloga savrseno legla, radnju necu opisivati jer radnja nije nesto sto bi covek zapamtio ili nesto sto bi ga privuklo...jednostavno Willis je taj koji ce vas privuci, a u mixu sa ostalim glumcima komedija je ispala jednostavno odlicna...ne bih pogresio ako bih rekao da je ovo jedan od njegovih najboljih filmova

            provereni torent

            Comment


            • #81
              Skyline 2010
              SF
              radnja filma se odvija u LA danas, noc, cudna svetla se spustaju na tlo grada sejuci novu vrstu medju ljude, novu vrstu koja ima za cilj da unisti covecanstvo...
              odlican sf film, vredi pogledati ko voli ovaj zanr


              provereni torent

              Comment


              • #82
                Montevideo Bog te video (prica prva)

                Kazu odlican film, upravo sam ga skinuo sa neta i to u dvd formatu....3.8GB il tako nesto



                provereni torent

                skidajte i seedujte, to sto sam citao u nasim novinama da ganjaju ljude i da .... pa zapitajmo se da li bi im toliko stalo do toga da nije u pitanju to da zele da strpaju sto vise para u svoj dzep....jebe se njima za druge cuvaju samo svoje doope a tamo kuci gledaju piratske filmove i slicno glumeci na televiziji kojekakve posetnjacine...pa zapitajmo se da li iko od njih ima legalan windows ili slicno
                ma nek si ebu ma.er

                Comment


                • #83
                  zanimljivo da film koji sam preproucio ima elemanata istine u sebi sto se da videti ovde
                  http://en.wikipedia.org/wiki/1930_FIFA_World_Cup

                  Comment


                  • #84
                    Hvala puno za preporuku Goksi! Film je predivan
                    [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                    Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                    Comment


                    • #85
                      nema na cemu COCO

                      Legion 2010

                      ukratko jos jedna apokalipsa...bog je u ovom filmu opet izgubio veru u covecanstvo (prvi put je bio potop).... i salje andjele da uniste sve na planeti...narocito jedno dete koje treba da se rodi a covecanstvu je to dete jedina sansa koju ima

                      Odlican mix fantastike akcije religije, extra film

                      provereni torrent za download

                      Comment


                      • #86
                        Vanishing on 7th Street 2011


                        DO yaya filmche, topla preporuka svima koji vole SF/Horor
                        Ukratko jedne veceri u celom gradu nestaje elektricne energije, svi ljudi nestaju bez traga ostaje samo njihova odeca po podovima...ostali su samo pojedini srecnici koji su u momentu nestanka struje imali kraj sebe neki nezavisni izvor energije....sve druge koji su se zadesili u mraku progutao je isti

                        provereni torent 2.6GB odlican snimak OVDE

                        Comment


                        • #87
                          Repo Men 2010
                          Jude Law, Forest Whitaker


                          Radnja filma je smestena u nekoj bliskoj buducnosti gde je sve u novcu
                          Nasi glavni junaci su oni koji zaplenjuju stvari, samo sto su ove stvari vestacki organi koji nisu otplaceni...jednostavno ako imate vestacko srce koje ste kupili na kredit a niste platili ratu na vreme...pa czzzaaap iscupaju vam ga "repo" ljudi
                          Prica postaje interesantna onog momenta kad jedan od nasih junaka silom prilika uzme srce na kredit, koje kasnije nije u stanju da otplacuje i....
                          Po traileru reklo bi se bezveze film, meni se svidja, prica je dobra a glavni glumci takodje

                          Provereni torrent svega nekih 400mb, odlican snimak klikni me
                          Last edited by goxy30; 30-04-11, 03:27.

                          Comment


                          • #88
                            Crazy on the Outside 2010
                            "Pitka" komedija, za razliku od drugih americkih svidja mi se ovako nesto
                            Komedija koja govori o coveku koji posle 3god izlazi iz zatvora, vraca se da zivi kod sestre koja je slagala njihovu majku da je on bio 3god u Parizu i da se tamo verio sa devojkom koja je astronaut .....
                            U glavnim ulogama:
                            Tim Allen, Sigourney Weaver, Ray Liotta i drugi


                            Provereni torrent za dl klikni ovde

                            Comment


                            • #89
                              Shutter Islands
                              sa Leonardo Di Capriom - meni je bio super film!!

                              Comment


                              • #90
                                The Next Three Days 2010

                                Glavne uloge:
                                Russell Crowe, Elizabeth Banks, Olivia Wilde, Jonathan Tucker, Liam Neeson,....

                                Lara Brennan (zena Russella Crowa) je uhapsena zbog ubistva njene sefice, ona je imala svadju sa njom i svi dokazi upucuju na to da je ona izvrsila ubistvo, cak je i vidjena kako napusta mesto ubistva...njen muz nekoliko godina pokusava sudskim procesima da dokaze njenu nevinost, trosi sve pare i dolazi do zakljucka da su dokazi protiv nje toliko jaki da nikad nece biti oslobodnjena...ocajan je jer zna da je njegova supruga nevina....odlucuje da je izvuce silom iz zatvora i pocinje planirati sve detalje kako bi ona pobegla iz zatvora...


                                provereni torrent, odlican snimak, klikni ovde
                                Last edited by goxy30; 25-06-11, 01:30.

                                Comment

                                Working...
                                X