Objava

Collapse
No announcement yet.

Omiljeni citati

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ako bi uzeo nesto, moras prvo dati, to je pocetak inteligencije

    muzika iz duse moze se cuti sirom univerzuma

    nista nije neznije ili fleksibilnije od vode, ipak niko i nista joj ne moze odoleti

    tisina je izvor velike snage

    kada si zadovoljan sobom, kada se ne uporedjujes ili takmicis sa drugima
    tad ces biti postovan od svih

    老子Lao Tzu

    Comment


    • 'Nagle se sreće naglo i završe i umru u svom trijumfu kao vatra i barut što se u poljupcu nište.' -Šekspir

      Comment


      • "Kada jednom staviš tacku na sve, besmisleno je dodavati još dve."

        Comment


        • Miroslav Mika Antic
          Zavoli moju senku što se klati niz dan. Sutra nas mogu sresti ponori ili uzglavlja.
          Ludo moja, zar ne znaš: divno je nemati plan.
          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

          Comment


          • Tesko coveku koji ne zna za salu
            i drustvu koje ne ume,ne sme ili
            ne moze da se bezazleno smeje.
            ...ni u ludilu nemoj mojom ulicom...

            Comment


            • Samo ja znam, nikada više, nikada više nećemo se uhvatiti za ruke ni hodati od ugla do ugla i pokušavati uzalud da se setimo dok ćutimo nečega vrlo važnog, nečega toliko ogromno važnog čega se razdvojeni nikada više nećemo moći setiti...
              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

              Comment


              • "Da! Ja sam dobro razumeo vaš SISTEM! Dali ste im bol, glad i odvojenost da zaokupite njihovu pobunu. Iscrpljujete ih, ispijate njihove snage i proždirete njihovo vreme da ne bi imale ni snage ni vremena za gnev! Oni tapkaju, budite zadovoljni... "

                Alber Kami "Pravednici"

                vise poucno nego omiljeno

                Comment


                • "Je li to mudrost, da ne ocekujemo mnogo ni od sebe ni od drugih? Je li to gubitak ili dobitak, ako saznamo pravu mjeru, svoju i tudju?
                  Gubitak je sto je ta mjera sitna, a dobitak sto ne trazimo vise."
                  Mesa Selimovic
                  Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                  Comment


                  • Pozuri polako.
                    Necu da sam samo zalivski kamencic

                    Comment


                    • Ništa ljude ne vezuje tako kao zajednički i srećno preživljena nesreća - Ivo Andrić
                      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                      Comment


                      • Omiljeni citati

                        I kada vas gađaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite.
                        Sledite svoj cilj, polako koračajte, istrpite svaku nedaću i uspeh je neminovan.
                        Onda ćete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike,
                        koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima.
                        Ovog puta, vas će veličati, govoreći da su oni zaslužni za vaš uspeh.
                        Oprostite i sažalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

                        - Slaviša Pavlović-
                        Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                        Comment


                        • • Praštajući, čovjek se uzdiže iznad onih koji ga vrijeđaju.
                          ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                          sigpic

                          Comment


                          • Omiljeni citati

                            Kakva je-takva je, bolju zemlju nemam, niti se neka druga mojom može zvati. Nekad sam na svoju zemlju ljut, nekad sam zbog nje tužan ali uvek ponosan!
                            Nismo mi najgori, kako nam se često čini. Naprotiv!

                            Ako se postavi pravo pitanje a ono bi čak moglo da bude i vrlo jednostavno: Da su ljudi u Svajcarskoj proziveli ono sto su i ljudi u Srbiji, samo u poslednjih 100 godina kakvi bi danas bili i da li bi uopste i postojali?

                            M.Bećković
                            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                            Comment


                            • Omiljeni citati

                              Sve sto se dogodi jedanput moze se nikad vise ponoviti. Ali sve sto se dogodi dvaput, sigurno ce se dogoditi i treci put

                              Paulo Koeljo
                              [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                              Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                              Comment


                              • Ne treba se vezivati za neku osobu pa bila ona i najdraža, jer svaka osoba je skrovište i tamnica.

                                (Friedrich Wilhelm Nietzsche)


                                SVE sta napišem smatrajte Salom

                                Comment

                                Working...
                                X