Objava

Collapse
No announcement yet.

Omiljeni citati

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Danas je sve teze biti idiot, konkurencija je prevelika. "

    "Dodje vreme kad pametni zacute, budale progovore a fukare se obogate." Ivo Andrić

    "On ne zna ništa i misli da zna sve. Takav stav vodi jedino u političku karijeru." Džordž Bernard Šo
    ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
    sigpic

    Comment


    • '...Nekoga je bolje imati medju neprijateljima , nego medju prijateljima ...'

      Dostojevski

      Comment


      • "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život." Lenon
        ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
        sigpic

        Comment


        • http://www.youtube.com/watch?v=fH-7Z0EEzzA
          ------------

          NE DAJ SE INES
          NE DAJ SE GODINAMA MOJA INES...
          NE DAJ SE MLADOSTI MOJA...

          Comment


          • kada bi svaki covek bio covek
            onda bi svaki kamen bio dragulj

            Comment


            • prasinom koju podizemo prikrivamo nasu golotinju
              herbet heckmnn

              Comment


              • "Kad jednoj ljubavi dodje kraj, slabici kukaju, energicni smesta pronadju novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi." Oscar Wilde

                ---------- Post added at 13:31 ---------- Previous post was at 13:29 ----------

                "Ljubav je igra koja se može igrati udvoje ali tako da oboje pobede." Eva Gabor

                ---------- Post added at 13:32 ---------- Previous post was at 13:31 ----------

                "Ljubav je nalik na vodu. Ako je nesto ne uzburka, ona truli kao bara." Arturo Graf

                ---------- Post added at 13:34 ---------- Previous post was at 13:32 ----------

                "Ono najbolje i najlepse na svetu ne može se videti pa ni dodirnuti. To se mora osetiti srcem." Helen Keller

                ---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 13:34 ----------

                "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put predje sav, do kraja. I tuda putujem, gledajuci, gledajuci bez daha." Don Huan

                Comment


                • "ne osecaj se nesrecnim zato sto ti se nisu ispunili snovi, nesrecan je onaj koji ne sanja"
                  Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                  Comment


                  • Kao što se vatra ne gasi vatrom, tako se i zlo ne gasi zlom.
                    Lav Tolstoj

                    Comment


                    • "Dobra je svaka muka koja nas povezuje, i lose je svako dobro koje nas razdvaja. "
                      Dusko Radovic:
                      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                      Comment


                      • "Danas sam čvrsto ubedjen da niko nikog ne gubi jer niko nikog ne poseduje. To je istinsko iskustvo slobode: imati najvazniju stvar na svietu, a ne posedovati je" (Paulo Coelho)

                        "Ljudi se hiljadu puta više trude da steknu materijalno nego duhovno bogatstvo, mada je sasvim sigurno, da našu sreću stvara ono što jesmo, a ne ono što imamo." ( Arthur Schopenhauer )

                        Comment


                        • Zalosno je to kad covek nema prijatelja, ali je jos zalosnije kad nema neprijatelja

                          Ce Gevara

                          Comment


                          • Ne postoji problem koji u svojim rukama ne nosi poklon za tebe.
                            Ti tražiš probleme, jer su ti potrebni njihovi pokloni .


                            SVE sta napišem smatrajte Salom

                            Comment


                            • Zaljubiću se, odlučih iznenada. Jesen je, doduše, ali malo sam prestar da bih čekao samo na proleća.
                              Na ulici je Jedan Tipični Novembarski Ponedeljak, udubljen nad jesenjim receptima, upravo umutio u vetar desetak stepeni celzijusovih, jasno pokazujući da nije raspoložen za saradnju, ali rešio sam da izvučem maksimum iz tog namrštenka...
                              Da, zaljubiću se, i to odmah, još pre podne, pa sam čitav dan miran. Kao klinac sam time lepio napuklo srce i dobro je držalo. Kako se ranije nisam setio šta se ono radi kad te ostavi devojka?
                              E, pa...

                              ***

                              Eto. Pala noć, a nisam se zaljubio?
                              Obično se te stvari porede sa hemijom, ali ovog puta se radilo o čistoj fizici, za promenu. Da bi se nešto moglo napuniti, prethodno se, naime, mora i isprazniti, u tome je sva nauka...
                              Dovraga, sve sam rasejaniji?
                              Da bih se mogao zaljubiti, dakle, prethodno se moram odljubiti (u onoj brzini sam to sasvim smetnuo sa uma), ali sad je gotovo, pala karta, povratka više nema...

                              Comment


                              • kad te neko duboko voli to ti daje snagu, ali kad nekoga duboko volis to ti daje hrabrost

                                budite zadovoljni onim sto imate, radujte se time kako stvari stoje...kad shvatite da nema nicega ceo svet ce biti vas

                                onaj ko osvaja druge je jak, onaj koji osvoji samog sebe je mocan

                                onaj koji ne veruje dovoljno, njemu takodje nece verovati

                                onaj ko zna druge je mudar, ali onaj ko zna i;liti spoznaje sebe je prosvetljen

                                .....uf ima toliko dobrih da cu da napravim jednu temu samo o njemu...covek je ziveo (551–479 BC)
                                Laozi, 老子, iliti Lao Tzu

                                Comment

                                Working...
                                X