Objava

Collapse
No announcement yet.

Slobodan Milošević - 'Balkanski tiranin' ili srpski junak?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    upravo sam nasao neke linkove ali moram da popricam sa adminom i vidim da li mogu da se gledaju ovde na sajtu kroz "radio & tv" opciju koju imamo (mislim, nadam se da ce moci)...
    poslao sam mail adminu i proseldio mu linkove ako sve bude kako treba mocices mozda jos veceras da gledas kod nas na sajtu, sve zavisi od toga da li ce admin to moci da odradi

    Comment


    • #17
      Добро.
      Хвала ти.
      Налетећу да погледам.

      Comment


      • #18
        Moracu da vas razocaram, linkovi koje sam dobio upucuju na gomilu linkova koji su po svemu sudeci snimci sa sudjenja ali nazalost ti linkovi nisu validni i "UN" su uklonile fajlove sa svojih sajtova. Razlog nije poznat.(uklonjeni su cak i transkripti)
        Pogledacu narednih dana sta se moze uciniti oko ovih video zapisa jer smatram da bi oni bili korisni za nas sajt.
        Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
        Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

        Comment


        • #19
          da tako je linkovi su losi, tj uklonjeni su fajlovi na sajtu
          nisam stigao da proverim odmah jer sam linkove na brzinu nasao
          http://hague.bard.edu/video.html
          probacu ovih dana da nadjem na drugom mestu

          Comment


          • #20
            @vukstefanovski

            transkripte je dosta lakse naci jer su to tekstualni fajlovi koje je lako cuvati bilo gde
            mogu recimo biti postovani ili sacuvani i na nasem sajtu, to te ne zanima?

            Comment


            • #21
              Да, да, требају мени и транскрипти, и те како, али искључиво на српском (они га зову Б/Х/С) језику, а не на енглеском.
              Када бих нашао транскрипте на српском, онда бих вероватно и одустао од потраге за видео записима.

              Comment


              • #22
                Citiat člana vukstefanovski Pogledaj Post
                Да, да, требају мени и транскрипти, и те како, али искључиво на српском (они га зову Б/Х/С) језику, а не на енглеском.
                Када бих нашао транскрипте на српском, онда бих вероватно и одустао од потраге за видео записима.
                bas da se izlogujem i videh tvoj post
                ovako, transkripte provereno mogu da nadjem, to je zaista velika hrpa "papira"
                poslacu opet adminu (znam da jedva ocekuje moj post) pa ce on videti kako je bolje to postaviti ovde na sajt posto je besmisleno da postujem ovde tako velike tekstove

                od video zapisa mozes da odustanes, postoji nekoliko sajtova koji daju te fajlove ali je pristup njima nemoguc, tj nema opcije cak ni da se plati da bu tu prisao ko zna ko je iza toga i sta se tu desava

                Comment

                Working...
                X