Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    http://prntscr.com/8aoint

    Dobio sam mejlom, ali nije mi kreditiran nalog.

    Comment


    • #47
      Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

      Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
      http://prntscr.com/8aoint

      Dobio sam mejlom, ali nije mi kreditiran nalog.
      a sta vidis kad odes na pocetnu

      meni je ovako:
      http://prntscr.com/8arxu8

      tih 0.9$ uzmes za 6 dana, svaki dan po 15 pretraga i to je to, 2min posla
      Last edited by goxy30; 07-09-15, 09:02.

      Comment


      • #48
        Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

        Hvala, nešto sam pobrkao.

        Comment


        • #49
          Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

          http://www.innocurrent.com/?reg=251680

          Ovaj sajt radi na isti princip kao i Ayuwage, to je sestrinski sajt AW, radi od 2010. Najbolja stvar je što je komisija od dir. referala 120%, pa ako si rad, probaj.

          Comment


          • #50
            Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

            Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
            http://www.innocurrent.com/?reg=251680

            Ovaj sajt radi na isti princip kao i Ayuwage, to je sestrinski sajt AW, radi od 2010. Najbolja stvar je što je komisija od dir. referala 120%, pa ako si rad, probaj.
            probacu jos sutra, sa tvojim linkom
            pozzzz

            Comment


            • #51
              Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

              Poz i tebi, hvala. Sve je isto kao na Ayu. Ako možeš doći do referala, biće ti super.
              Last edited by Bobankonj; 30-09-15, 11:11.

              Comment


              • #52
                Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                cool poslici ovih dana na MW
                nalazis web sajtove i emailove i ubacujes ih na google sheet (javno dostupan excel file) gde imas imena firmi a treba da nadjes sajtove istih, kao i email...ako ne nadjes napises "CANNOT BE FOUND" i opet budes placen...problem je sa manipulacijom pojedinaca jer oni "osvoje" vise stotina zadataka pa ih naknadno rade, markiraju da su vec uradili (u excel javnom fajlu) a to posle niko ne dira a oni rade i imaju rezervisano...ja to nisma radio pa sam stigao svega 70 da uradim

                trenutno je sve zavrseno, placa se oko 15c po zadatku a za jedan ti treba oko 1-2min i zaradis cool parice za 1h
                ja juce i danas uzeo 10$ samo od ovih, lud sam sto nisam zajahao da uradim vise
                Prikačeni fajlovi

                Comment


                • #53
                  Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                  Hvala na objašnjenju, ali ja nisam dobijao takve zadatke u HG grupi.

                  Comment


                  • #54
                    Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                    Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
                    Hvala na objašnjenju, ali ja nisam dobijao takve zadatke u HG grupi.
                    hmmm mora da postoji razlog, koliko si ukupno zadataka uradio, znaci imas "HG" grupu i imas neke zadatke tamo?

                    pogledaj prikacenu slicicu, cisto pokusavam da ti prikazem jer sam siguran da ces imati taj zadatak cim te neko ubaci u tu grupu...nas je tamo onaj ko je pravio zadatak ubacio verovatno zbog broja uradjenih zadataka ili nesto tako...

                    ps
                    trenutno su dva slicna zadatka tamo, i u svakom moze beskonacno puta da se radi sve dok se sve kolone ne urade unutar excel stranice na google-u....ali je sve vec odradjeno
                    Prikačeni fajlovi
                    Last edited by goxy30; 22-10-15, 20:19.

                    Comment


                    • #55
                      Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                      Imam 200 urađenih zadataka u HG grupi, ovako 2000.

                      Comment


                      • #56
                        Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                        Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
                        Imam 200 urađenih zadataka u HG grupi, ovako 2000.
                        radi sto vise u "HG" (Hire Group) grupi kako bi hvatao ubuduce vise tu jer sigurno da ti ljudi koji placaju da se radi gledaju da li si i koliko imao ok uradjenih u ovoj grupi...kako bi kvalitetnije bilo odradjeno...ja u "HG" grupi imam do sada oko 300 znaci nije to razlog, mozda je neko jednostavno nasumice izabrao mene i jos neke sta znam...prosek u "HG" grupi mi je 0.24$ po zadatku sto znaci 72$ za tih 300 sto i nije lose jer se obicno ovi brzo rade ali jesu malo za mozganje jer u vecini slucajeva traze neko zezanje...

                        pozzz

                        Comment


                        • #57
                          Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                          Toliki ti je prosek zato što radiš one Android zadatke. Ja imam Lumiu. Imam i neki tablet samsung, ako me ne bude mrzelo, kontam da počnem.

                          Ma kakvo mozganje, isto težina/lakoća.

                          Comment


                          • #58
                            Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                            Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
                            Toliki ti je prosek zato što radiš one Android zadatke. Ja imam Lumiu. Imam i neki tablet samsung, ako me ne bude mrzelo, kontam da počnem.

                            Ma kakvo mozganje, isto težina/lakoća.
                            svaki poslic koji se radi na android uredjajima je krajnje lak, pocni ti to odmah
                            recimo zadatak koji se radi na android uredjajima je da instaliras igricu, pokrenes je, komentarises je u nekih 25 reci, i posaljes screen-shot kao dokaz....sve to se uradi za 2min a placa se od 0.40$ pa sve do 1.2$ u zavisniosti od toga sta se radi....nema stalno ovih zadataka, oko 10kom nedeljno

                            Comment


                            • #59
                              Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                              Odradih jedan, sam se bojim da mi neće odobriti, pošto mi je google store na srpskom, pa piše инсталирано је.

                              Nemam pojma gde čuva aplikacije, na ekranu nije bila. Uhvatio bih tako skrin.
                              Last edited by Bobankonj; 23-10-15, 11:38.

                              Comment


                              • #60
                                Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                                Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
                                Odradih jedan, sam se bojim da mi neće odobriti, pošto mi je google store na srpskom, pa piše инсталирано је.

                                Nemam pojma gde čuva aplikacije, na ekranu nije bila. Uhvatio bih tako skrin.
                                kopiraj ovde sta pise u zadatku, pa cu ti reci sta i kako (ukljucujuci i deo gde pise sta traze kao dokaz)
                                Last edited by goxy30; 23-10-15, 16:08.

                                Comment

                                Working...
                                X