Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    Jos uvek sam na cekanju za grupu na face a kliknuo sam za ulaz pre par dana

    Comment


    • #92
      Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

      Pozdrav momci.
      Vidim da dosta hvalite MW, meni su prethodna dva meseca očajna. Poslednjih mesec dana ako napravim 30c dnevno, mogu da kažem da je dan bio dobar.

      Comment


      • #93
        Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

        Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
        Pozdrav momci.
        Vidim da dosta hvalite MW, meni su prethodna dva meseca očajna. Poslednjih mesec dana ako napravim 30c dnevno, mogu da kažem da je dan bio dobar.
        Pa meni je na "Micro Workers" sajtu ok, mislim manje vise uobicajeno, poslednjih 20 dana malo slabije posla ali bude, ja izadjem na oko 1$ dnevno verovatno zato sto cesto proveravam ima li novih poslica...proveravam vise stvari na netu pa onda uporedo i to, recimo svakih 3-4h ja proverim jer se tako i zadesim za racunarom...ali da u sustini slabije posla, verujem i zato sto je zima stegla sirom cele Evrope pa ljudi imaju vise vremena ali onda manje poslica za sve nas. Nekoliko puta sam ustao u 3-4 ujutro i bilo je nesto vise posla tipa "facebook like" ili "Keyword Phrase: Search + Click" oni su po nekih 0.1$ po zadatku ali se rade veoma brzo. Upecas jednom u par dana adnroid ili IOS instalaciju koje idu od 0.4 do 1.2$ ali obicno oko 0.5$....to mi iscupa prosek. Kako sam poceo da radim od marta ove godine prosecno ide oko 50$ sa Microworkersa. Moj savet cesce proveravaj, kad god sednes za pc samo preleti i pogledaj ako nema pici dalje i tako stalno, ja sam ranije stavljao alarm koji mi je dosadjivao te sam proveravao cesto i bas je imalo efekta ali me je to smorilo pa sam prestao

        evo zakacio sam slicicu pa mozes da vidis koliko sam zaradio proslog meseca
        Prikačeni fajlovi
        Last edited by goxy30; 10-12-15, 12:04.

        Comment


        • #94
          Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

          Ako neko sedi pred kompom, to sam ja.

          Zaradio si jer si upao u onu grupu, tako da mi to nije relevantno. ISto sam pred kompom kao i pre (možda čak i više, s obzirom da je zima), nekad sam uzimao 35-40 dolara mesečno, u decembru neću ni 10.

          Comment


          • #95
            Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

            Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
            Ako neko sedi pred kompom, to sam ja.

            Zaradio si jer si upao u onu grupu, tako da mi to nije relevantno. ISto sam pred kompom kao i pre (možda čak i više, s obzirom da je zima), nekad sam uzimao 35-40 dolara mesečno, u decembru neću ni 10.
            Da ali tih poslica nema vec neko vreme, ako si cesto online i proveravas onda naprosto izbegavas neke zadatke...sad je slaba ponuda ali mozes da izadjes na 1$ dnevno. Evo primera radi ja sam danas usled nedostatka "normalnih" zadataka na Micro Workers sajtu odradio one "Mobile Google/Bing Search & Click" koje inace ne radim ako ima nesto bolje....uzeo sam bez problema 1$ samo od njih.

            Pozzz
            Last edited by goxy30; 10-12-15, 23:14.

            Comment


            • #96
              Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

              Jebiga, meni je to mailformed.
              Search & click ima možda 5% dnevno od onoga što je bilo do pre dva meseca.

              Pozdrav.

              Comment


              • #97
                Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                Pozdrav svima, zanima me da li još neko ima problema sa onim poslovima tipa
                Facebook Like: #rvKR78i.
                Uvek kada uđem u link koji daju, ili ne može da se uđe u link jer izbacuje da ne postoji takva stranica, ili je to url nečijeg profila i nigde nema LIKE button-a.

                Comment


                • #98
                  Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                  Citiat člana Miksat Pogledaj Post
                  Pozdrav svima, zanima me da li još neko ima problema sa onim poslovima tipa
                  Facebook Like: #rvKR78i.
                  Uvek kada uđem u link koji daju, ili ne može da se uđe u link jer izbacuje da ne postoji takva stranica, ili je to url nečijeg profila i nigde nema LIKE button-a.
                  i meni se to desava cesto, samo izadji i klikni "Not interested in this job" kako ti se ne bi opet isti zadatak pojavljivao, to nije do tebe...a sto se tice toga da nema LIKE OPCIJE to je koliko primecujem zato sto je privatna stranica tj nema tu opciju

                  dakle samo klikni "Not interested in this job" i cekaj novi oko 50% su ti koji imaju te falinke koje pominjes
                  Last edited by goxy30; 14-12-15, 15:47.

                  Comment


                  • #99
                    Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                    Hvala na brzom odgovoru. Imam još jedno pitanje, napravio sam skrill account prošle nedelje i zakazao sam prvu isplatu sa MW na skrill. I sada čitao sam da skidaju godišnje sa skrill računa 10 dolara, jel će mi skinuti na početku 2016. opet 10 dolara ili tek za 365 dana od pravljenja accounta.

                    Comment


                    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                      Citiat člana Miksat Pogledaj Post
                      Hvala na brzom odgovoru. Imam još jedno pitanje, napravio sam skrill account prošle nedelje i zakazao sam prvu isplatu sa MW na skrill. I sada čitao sam da skidaju godišnje sa skrill računa 10 dolara, jel će mi skinuti na početku 2016. opet 10 dolara ili tek za 365 dana od pravljenja accounta.
                      Tih 10$ ako se ne varam ima da ti skidaju za plastiku koju ti salju, tj za karticu koju ces moci da korstis za kupovinu bilo cega kod nas. Sa tom karticom nije pametno dizati kes sa bankomata zbog provizije koja nije bas mala, ali za kupovinu sitnica preko neta ili po prodavnicama kod nas provizija je neznatna ili je i nema...nisam nikad primetio da su mi nesto rebnuli samo se razlikuje kurs jer novac primas u EUR ili USD.
                      Samo da te pitam jel ti je racun na "SKRILL-u" u EUR ili USD ? Ako je u EUR odmah gasi taj i otvaraj drugi jer je mnogo bolje da imas racun tamo u USD zbog konverzije jer Microworkers sajt placa samu u $ a ako ti je racun u EUR imas duplu konverziju. Znaci tebi Microworkers isplati u $ a skrill uzme proviziju prilikom konverzije iz $ u EUR....posle kada uzmes karticu i pazaris nesto kod nas ide jos jedna konverzija iz EUR u DIN...gubis % a ne mlatimo mi ovde neke silne pare da te to onako ne zanima bas
                      Moj savet, ako ti uplata jos nije legla na SKRILL a racun na SKRILL-u ti je u EUR odmah obustavi isplatu na Microworkers sajtu (nista ne gubis time), ugasi skrill nalog i posle otvori novi u USD$(koliko se secam ne mozes imati 2) ...to ce da ti oduzme dan-dva cimanja ali na duze staze ces ustedeti $.

                      Dakle skidaju ti 10$ za plastiku, tj kad je narucis skinu odmah a posle svake godine, meni je kartica stigla i rok vazenja joj je neke 3god ali placeno je samo za 1god....posle kad istekne samo im doplatis a kartica i dalje vazi (ili ne vazi ako im ne uplatis)...da ti ne bi slali plastiku svake godine ovo je bolje i za njih i za tebe.

                      SKRILL je super

                      Pozzz

                      ps
                      vecina sajtova i usluga na netu se placa u $

                      Comment


                      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                        Pročešljao sam malo ovu temu pre pravljenja skrilla pa sam i stavio u $. Hvala još jednom, pozdrav.

                        Comment


                        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                          jel radio neko ovakav posao?

                          Last edited by goxy30; 16-12-15, 16:07. Razlog: sredjeno da se slcica vidi

                          Comment


                          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                            Citiat člana Sasha86 Pogledaj Post
                            jel radio neko ovakav posao?
                            ja sam uradio jedan i cekam da vidim da li ce da prodje, sad vidim da je uradjeno 16/20 ali sam siguran da to nece ostati tako i da ce odbiti vecinu tih jer verovatno nisu uradili valjano
                            naime tesko je ispuniti to sta on trazi, koliko razumem on trazi sledece:
                            -trazis domen na nekom od sajtova koji se bavi sajtovima koji su istekli, tj domen koji je istekao
                            -dakle da je domen istekao
                            -da je sajt tj domen bio sacuvan na archive.org
                            -da proveris na archive sajtu stranice sajta koji je prestao sa radom (arhivirane) i da tekst iz njih izbacis na google a potom da vidis da li je taj tekst sacuvan na google, AKO NIJE SACUVAN NA GOOGLE onda mu saljes kao domen u obliku :
                            Kod:
                            https://web.archive.org/web/20150516081609/http://www.domen koji trazis.com/
                            ovaj link iznad dobijas kada sa sajta gde trazis (baze podataka) istekle domene....dakle prekopiras domen koji je istekao i uradis pretragu na archive.org i dobijes ovaj gore link

                            malo je konfuzno objasnjeno ali cenim da se radi o lovcu na nove domene koji imaju te kljucne reci u nazivu:
                            fitness
                            coupon
                            bodybuilding
                            diet
                            crossfit
                            gym
                            supplements

                            to je veoma unosno tako da i ne cudi sto placa 1.5$ za ovaj posao, ja sam uradio samo jedan da vidim da li je to ono sta trazi...prema njegovom objasnjenju jeste

                            nadam se da sam uspeo bar malo da objasnim, bar kako ja to vidim

                            ps
                            nije bas toliko lako naci domen koji je istekao a koji ima istoriju na tom archive.org a nema na google...takodje moras naci domen koji sadrzi jednu od tih kljucnih reci, a sajt mora biti na engleskom......neka me neko ispravi ako ja ovo mozda nisam razumeo na pravi nacin...jel radio jos neko ovo?
                            Last edited by goxy30; 16-12-15, 16:13.

                            Comment


                            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                              Hvala ti na objasnjenju, javi da li su ti platili taj pokusaj.


                              U cemu je fora sa ovim zadatkom:
                              Work done: 23/50
                              You will earn: $2.00000
                              Tasks takes less than 200 min to finish
                              Job ID: bdd957d654f8


                              Vec danima stoji i tek je 25 puta odradjeno a procenat uspesnosti je preko 80%

                              Je li to neisplativo raditi ili sta vec?

                              Comment


                              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                                Dva sam uradio, jedan su platili a drugi odbili, sturo je objasnjen zadatak ali sad znam kako....jbg sad nema vise
                                U zurbi sam kopirao pogresan zadatak...to sam tek video u detaljima kada mi je odbio zadatak, brzopletost

                                Citiat člana Sasha86 Pogledaj Post
                                Hvala ti na objasnjenju, javi da li su ti platili taj pokusaj.
                                Vec danima stoji i tek je 25 puta odradjeno a procenat uspesnosti je preko 80%

                                Je li to neisplativo raditi ili sta vec?
                                Nesiplativo, otvori i vidi koliko podataka moras da ubacis za ta 2$, placeno je mizerno, to ce da rade samo oni sirotani iz Indije i slicno...ako je to onaj zadatak na koji mislim posto nema mnogo detalja u tvom postu

                                Comment

                                Working...
                                X