Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    Meni MW ne može da se poredi sa CF. CFE je njihov sajt, najbolje se tamo plaća jer nema posrednika tipa Neobux.

    Za PP nisu pravu.

    Comment


    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

      Ako te ne mrzi otvori temu za taj "Crowdflower Elite" pa da prozborimo koju rec...bas cu da pogledam sta je kad nadjem malo vremena.
      A za paypal se necu vise raspravljati, kad primis novac preko njega javi nam...

      editovan post:
      Inace ti se salis kad kazes da je bolji taj "Crowdflower Elite"?
      Nit ima nesto posla nit je placeno nesto, tj daleko losije je placeno nego na Microworkers sajtu....mislio sam da se konacno pojavilo jos nesto slicno MW ali nije.
      Nemam pojma zasto si ti razocaran sa Microworkerson ali ocigledno jesi kad mozes da kazes da je "Crowdflower" bolji....naime ja sam koristio do kraja leta 2015 "Crowdflower" i odustao jer je definitivno gubljenje vremena u poredjenju sa Microworkersom.
      Ovaj "Crowdflower Elite" je isto sto i onaj "Crowdflower" na NEOBUX sajtu samo sto radis direktno sa njima, a sto je najgore preko NEOBUXA imas vise posla na "Crowdflower" sajtu jer oni na NEOBUX sajtu srede da dobijes vise posla...
      Voleo bih da me demantujes, a preko svega jedini nacin isplate je preko Paypala...
      Last edited by goxy30; 06-03-16, 14:10.

      Comment


      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

        Ma dobro, videćemo za PP.

        CF je firma koja obezbeđuje poslove na Neobux-u i sličnim sajtovima, a CFE je njihov sajt. Ko isplaćuje isključivo na PP, bolje mu je da radi tu taskove, bolje su plaćeni. Sad, na NB je malo bolje ako imaš Golden, ali na CFE nema uopšte provizije prilikom isplate, dobiješ 100%.

        Što se tiče MW-a, jebiga, imao sam isplatu 29. 1, sad imam 6-7 dolara. Jebiga, nisam u onoj grupi gde si ti rasturao. Meni je HG grupa najobičnije sranje, sve registracije na SFI i slično i amazon zadaci gde treba da nađem neki proizvod za 5 centi.

        A valjalo bi da se pojavi nešto novo, neki novi izvor kinte, nije da mi ne treba.

        Comment


        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

          Nemam pojma sta da ti kazem za "HG" grupu na Microworkers sajtu, ja tamo trenutno imam na raspolaganju 33 poslica ali vecina njih mi nisu interesantni...ali da ima ok poslica gde lako dodjem za 15c za 1-2min...
          Sto se tice crowdflower zadataka ja radim kod njih (radio sam) direktno a isplacujem preko neobux sajta, ne vidim ja nesto da su bolje placeni poslovi na tom novom "Crowdflower Elite" jer sam se registrovao tamo danas i u ponudi svega jedan zadatak koji je cista smaracina za 15c.
          Kao sto rekoh jalova je to rabota ako i zaradis a ne mozes da podignes $ preko Paypala.

          Mislim da gresis jer ja koji sam se registrovao preko neobux sajta na crowdflower sajtu imam vise poslica nego na ovom "elite". Crowdflower ima drugaciju koncepciju koja se meni uopste ne svidja, mnogo posla (isuvise) za malo para.

          Pogledaj prikacene slicice
          Prikačeni fajlovi

          Comment


          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

            Nije mi jasno kako ovdee nemaš zadatke, ja imam isti broj zadataka na oba sajta. Još na CFE bude nekad zadataka kojih nema na NB.

            Comment


            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

              Imam druga koji je poceo da radi pre 5-6 meseci na MW-u i podizao je novac sa paypala (povezao ga je sa deviznim racunom u banci) medjutim nesto lose iskustvo je imao 20$ je dobio, a isto toliko mu je i banka uzela...posle je naravno presao na Skrill

              Comment


              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                @BobanE
                Nemam pojma, mni to iz mog ugla izgleda bezveze cak losije od onoga sto sam radio na crowdfloweryu preko neobux-a....tamo vise ne odlazim uopste

                @MARKOMPOWER
                Ma Paypal je sranje, mislim sranje kad ne moze da se koristi normalno kod nas...u vecini zemalja Paypal ima ogranicenja jer ni jedna drzava nece tek tako da prihvati da neka tamo kompanija manipulise finansijama a da je prakticno van dometa lokalnih zakona.
                Mada meni nije uopste jasno u slucaju tvog prijatelja kako moze da prima novac kad Paypal to jednostavno ne podrzava kod nas kako i sam kaze na njihovom sajtu...ali ajde

                Nego koliko si ti do sada uradio onih "Collection: Government Real Estate Department" zadataka, ja nekih 50 i do sada su mi prihvatili sve sto sam uradio, ocenili tek 15....uskoro ce da nestanu ti, ostalo jos nekih 500-600, cenim jos dan dva i nema vise

                ps
                Ja sam se licno prosle godine cimao sa Paypalom oko mogucnosti da mi neki ljudi salju donacije za sajt i slicno , kontaktirao sam Paypal podrsku i rekli su mi da nije moguce da primam novac jer Srbija kao i Paypal nisu uskladili pravila...ali da od nedavno mogu da saljem novac i placam sve kao i svi drugi paypal korisnici (to sma mogao i sa karticom inace, bez njih) ....nadaju se da ce uskoro bla bla bla...a ja mu odgovorio bukvalno ovako "mdaaaaa ebeni mUSAvci"

                Comment


                • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                  Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                  @BobanE
                  Nemam pojma, mni to iz mog ugla izgleda bezveze cak losije od onoga sto sam radio na crowdfloweryu preko neobux-a....tamo vise ne odlazim uopste

                  @MARKOMPOWER
                  Ma Paypal je sranje, mislim sranje kad ne moze da se koristi normalno kod nas...u vecini zemalja Paypal ima ogranicenja jer ni jedna drzava nece tek tako da prihvati da neka tamo kompanija manipulise finansijama a da je prakticno van dometa lokalnih zakona.
                  Mada meni nije uopste jasno u slucaju tvog prijatelja kako moze da prima novac kad Paypal to jednostavno ne podrzava kod nas kako i sam kaze na njihovom sajtu...ali ajde

                  Nego koliko si ti do sada uradio onih "Collection: Government Real Estate Department" zadataka, ja nekih 50 i do sada su mi prihvatili sve sto sam uradio, ocenili tek 15....uskoro ce da nestanu ti, ostalo jos nekih 500-600, cenim jos dan dva i nema vise

                  ps
                  Ja sam se licno prosle godine cimao sa Paypalom oko mogucnosti da mi neki ljudi salju donacije za sajt i slicno , kontaktirao sam Paypal podrsku i rekli su mi da nije moguce da primam novac jer Srbija kao i Paypal nisu uskladili pravila...ali da od nedavno mogu da saljem novac i placam sve kao i svi drugi paypal korisnici (to sma mogao i sa karticom inace, bez njih) ....nadaju se da ce uskoro bla bla bla...a ja mu odgovorio bukvalno ovako "mdaaaaa ebeni mUSAvci"

                  Uradio sam ih 80, trecina je ocenjena probacu jos 100 da odradim ako me ne mrzi
                  A sto se tice paypala, moze i kod nas u Srbiji, prosle godine je 'goreo' internet tom vescu. Naravno sa ogranicenjima E sad ne znam da li su ukinuli paypal, ali znam da je moglo, eto drug je podizao pare avgusta prosle godine cini mi se, stim sto ga je banka ojadila za 50% rekli su mu da je bilo u pitanju provizija na inostranu banku ili tako nesto (Agricole banka).

                  Comment


                  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                    Ma može opušteno, ima na ana.rs tema Pejpal gde ljudi pričaju o podizanju kinte, i to sa normalnim provizijama.

                    Comment


                    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                      Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
                      Ma može opušteno, ima na ana.rs tema Pejpal gde ljudi pričaju o podizanju kinte, i to sa normalnim provizijama.
                      Proslog leta sam im pisao i odgovor je bio da jos nismo u mogucnosti da primamo novac, juce sam im pisao i danas su mi odgovorili da mozemo da primamo novac

                      Kod:
                      Thank you for contacting PayPal regarding your account.
                      
                      I can understand that you would like to know if it is possible to receive money on your account.
                      
                      We have updated the options for some of countries and I am happy to confirm that it is possible for you to receive money on your Serbian account. The only thing you need to do is give people your e-mail address and they can send money to you.
                      
                      Have a great day.
                      
                      Yours sincerely, 
                      Mette 
                      PayPal
                      Dakle moze, sto je sjajna stvar, iako na njihovom sajtu pise da ne moze. Ali koliko vidim po onome sta pisu ljudi i dalje postoje problemi prilikom transakcija....ja cu koristiti samo ako je moguce da vezem paypal za moju Skrill karticu jer mi ne pada na pamet da otvaram karticu kod nas u bankama jer deru prilikom konverzije kao i za godisnju clanarinu ovako platim Skrillu 10$ godisnje i zaobidjem lokalne lopove.

                      Comment


                      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                        Ne može PP na Mastercard karitcu, koliko znam.

                        Ne bih ni ja koristio PP, ali moram, zbog testova, pošto sam na Neobux-u blokiran.

                        Comment


                        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                          Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
                          Ne može PP na Mastercard karitcu, koliko znam.

                          Ne bih ni ja koristio PP, ali moram, zbog testova, pošto sam na Neobux-u blokiran.
                          Meni je za paypal odavno vezana Skrill Mastercard kartica, koristio sam je za placanje. Verujem da bi povlacenje novca bilo problem jer bi za to trazili bankovni racun vezan za paypal a ja ne zelim da imam NISTA sa nasim bankama jer su to opasni lopovi, deru kozu sa ledja !

                          Comment


                          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                            Juce mi je pisalo 53 jobs, 6 SR jobs available to you. Pritom mi je privremeni procenat uspesnosti bio 74%.
                            Sta je to SR jobs? Nisu u grupi HG. Prvi put mi je tako pisalo.

                            Comment


                            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                              Mene si iskren da budem malo zbunio, gde ti je to pisalo tj da li ti to jos pise a ako pise gde, gde udjes za to ?
                              Pusti i link slobodno

                              Comment


                              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                                http://prntscr.com/aj0yj2

                                Evo je slika

                                Comment

                                Working...
                                X