Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    Kod mene to izgleda ovako Dakle ovaj jedan posao radim pa nisam hteo da ga obrisem, i samo sam upisao 1 job u dodatku. Pisem vam ovako detaljno objasnjeno jer gomila ljudi nije znalo kako funkcionise dodatak i kako da ga podesi
    Prikačeni fajlovi

    Comment


    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

      Evo instalirao i podesio pa cu malo da testiram stvar i javim se kasnije....
      EDITOVANO:

      Super, plugin drlja stranicu odlicno, dobro je sto refresuje samo stranicu koju zelim i prekida kada se napravi promena na stranicu (ja sam zadao rec "3 job" jer sam ostavio 3 kom za kasnije)....znaci ovako pecam vise poslica sigurno.
      MARKOMPOWER hvala za preporuku, jos davno si pomenuo ali ja nisma bas mnogo razmisljao vec guslao rucno, bolje je ovako ....daleko bolje
      Last edited by goxy30; 10-04-16, 18:08.

      Comment


      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

        Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
        Evo instalirao i podesio pa cu malo da testiram stvar i javim se kasnije....
        EDITOVANO:

        Super, plugin drlja stranicu odlicno, dobro je sto refresuje samo stranicu koju zelim i prekida kada se napravi promena na stranicu (ja sam zadao rec "3 job" jer sam ostavio 3 kom za kasnije)....znaci ovako pecam vise poslica sigurno.
        MARKOMPOWER hvala za preporuku, jos davno si pomenuo ali ja nisma bas mnogo razmisljao vec guslao rucno, bolje je ovako ....daleko bolje
        pustis plugin da radi u pozadini a ti radis nesto drugo i uzivas

        Comment


        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

          Instalirao sam dodatak i samo reci hvale. Markompower, puno hvala za ovo iskustvo sto si podelio sa nama.
          Jel vi radite poslove Mobile Bing/Google search? Ima ih dosta, ali je bedno placeno. 9C i jos se ceka 14 dana, stvarno malo.

          Comment


          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

            Nema na cemu
            Ja radim te zadatke, ceka se 20ak minuta da se oceni bar je kod mene tako
            Verovatno znas da ne moras preko telefona da ih radis, vec mozes i preko Opera mobile emulatora na kompu Nije lose, uradi se oko 10-15 na nedeljnom nivou. Izvucu oko 5$ mesecno

            Comment


            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

              Nisam dosad radio te zadatke. Video sam da je uspesnost 99 ili 100%, ali sam mislio da je to malo para ako treba da cekam 14 dana za 9C. To je odlicno ako ih ocene za 20ak minuta. Sad ih ima u ponudi desetak.
              Kako se radi to sa Opera mobile emulator?

              Comment


              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                Citiat člana MARKOMPOWER Pogledaj Post
                Nema na cemu
                Ja radim te zadatke, ceka se 20ak minuta da se oceni bar je kod mene tako
                Verovatno znas da ne moras preko telefona da ih radis, vec mozes i preko Opera mobile emulatora na kompu Nije lose, uradi se oko 10-15 na nedeljnom nivou. Izvucu oko 5$ mesecno
                Da ocene se za nekih 20min, inace ja ih nesto nemam danas verovatno zato sto sam juce odradio nekih +10 inace to su super poslici, nije tesko a to radim uporedo sa drugim poslicima jer za "Mobile Bing/Google search" treba oko 5-6min po poslicu.
                Ja sam ih radio na telefonu do sada i to je smaralo dok se nisam usemio, mislim da je tamo negde pisalo da se ne koriste ti emulatori pa sam zaobilazio da pokusavam sa tim....znaci ti sa tim radis i nikad nije bilo problema?

                I jos nesto, ja sam imao iskustvo da oko 3ujutro ima ok poslica, takodje izmedju 9am i 11am...vikendom ako se ne varam ima prilicno manje posla....da li ste vi obracali paznju na to?

                Comment


                • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                  Radim vise od pola godine bez problema
                  A sto se tice poslica, takodje i kod mene bude da se ujutru ponekad desi nalet poslova, ili od 9-10 uvece pa do kasno u noc, vikendom je uzas, svi odmaraju pa skoro i da nema poslova. Ne znam da li sam vec pisao, ali ako obratite paznju videcete da i pocetkom meseca nema puno poslova.

                  Comment


                  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                    Citiat člana MARKOMPOWER Pogledaj Post
                    Radim vise od pola godine bez problema
                    extra, hvala za jos jednu korisnu info

                    inace ebo te "refresh" google plugin ....sad mi " temporary Success rate 74%" i ne mogu da radim nista dok mi ne ocene ove odradjene zadatke

                    mislim da ce da mi plugin uveca zaradu x2

                    Comment


                    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                      Jel mogu Mobile Bing/Google search poslovi da se rade na tabletu? Tablet nema sim karticu.

                      Comment


                      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                        Citiat člana kalens Pogledaj Post
                        Jel mogu Mobile Bing/Google search poslovi da se rade na tabletu? Tablet nema sim karticu.
                        pa cekaj, pominjali smo opera emulator ...."MARKOMPOWER" kaze da sa tim radi bez problema, ja nemam trenutno te zadake u ponudi pa ne mogu da istestiram a nisam ni instalirao pomenuti emulator. Emulator je programcic koji ces instalirati...ja sam danas na kratko bacio oko i postoji neka osnovna verzija i jos neke ...pisem cim licno probam.
                        Inace mozes da probas da uradis to preko tableta, nisam siguran da li ce to da ti tako sljaka....ja sma do sada radio te zadatke na tel.
                        Inace vec smo pominjali kako se rade ti poslici ako te i to buni, jos davno ja i "Boban" smo pisali ako se dobro secam

                        @MARKOMPOWER, aj daj nam i tu verziju emulatora koju koristis kad vidis ovo (ako ti nije problem)

                        EDITOVANO
                        Inace izgleda da postoji samo jedan opera emulator, tu sam se ja nesto presao
                        meni to sljaka ali jos nisma imao prilike da probam one GOOGLE/BING search poslice....evo sad sam probao da na instagramu lajkujem nesto kako bih zavrsio zadatak ali emulator mi ne dozvoljava da otvorim instagram verovatno zato sto instagram ima dobru zastitu
                        Last edited by goxy30; 11-04-16, 21:28.

                        Comment


                        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                          Samo da pozdravim, baš smo se omasovili ovde.

                          Comment


                          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                            http://www.opera.com/developer/mobile-emulator
                            Link gde mozete skinuti emulator.
                            Nego da pitam, radi li neko od vas TTV-Data Extraction: Search for Specific Information from Public Website (2) ?

                            Comment


                            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                              Citiat člana MARKOMPOWER Pogledaj Post
                              radi li neko od vas TTV-Data Extraction: Search for Specific Information from Public Website (2) ?
                              Jel to onaj za 0.5$, gde treba da nadjes brdo nekih detalja...ja to poceo i kad sam video koliko traze detalja odustao sam posle 5-6 sajta...ne samo da je to mizreno placeno nego je cak i nemoguce (bar meni bilo) da odradim neke sajtove a nigde nije pisalo kako da se ophodim sa zadatkom ako nemam sta da upisem, recimo ako jednostavno nema podataka i slicno
                              Ako se dobro secam treba da odradis nekih 40-50 sajtova i sa svakog oko 3-4 podatka znaci preko 100 detalja za 0.5$ sto je manje od centa po unosu...taj zadatak daje placen i 3$ bilo bi malo
                              Ako mislimo na isto, ja taj vise ne vidim uopste

                              Opera emulator sam danas istestirao na onim "Mobile Bing/Google search" poslicima i sve sljaka bez problema...znaci kakav sam ja budak kad sam onako piljio u zenin mob (jer moj ne moze to da radi) ....znaci mnogo vise vremena i cimanja a ovde lepo copy paste ko gospodin covek

                              Jedino ne mogu one instagram poslice sa emulatorom, kao sto pomenuh verovatno zato sto jaki sajtovi poput instagrama imaju dobru zastitu te prepoznaju to pa nece...ili jos nisam sve provalio

                              Comment


                              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                                http://prntscr.com/arhzwc
                                Jel neko radio ovaj zadatak?
                                Dosada sam uradio preko pedeset ovakvih zadataka, ovaj nisam razumeo kako da otvorim uputsvo.

                                Comment

                                Working...
                                X