Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta je to idealan posao za vas ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    a zaboravio si jednu stvar,morash duplo toliko koliko ti traje skolovanje na akademiji da odletish za njih... znachi 4 godine puta 2... 8 godina letenja za njih znachi za 12 godina bih izashao sa dozvolom... a do tada cemo vec da se bijemo za nato a ja to necu nikako.... a pare meni u tom poslu nisu bitne,daj mi samo da imam svaki dan da jedem i da letim svaki dan i ja sam srecan,ne treba mi nishta drugo.. pre cu prodati stan nego da se bijem sa zapadnjake ...

    Comment


    • #32
      Tako samo piše... a 'skinuti' se možeš kad hoćeš. Samo je pitanje gde ćeš (kod nas) naći tako dobar posao kao što je u Vojsci.

      Comment


      • #33
        ne znam ja, ja sam ovako chuo... pa u JATu za par godina ce biti mesta.... a ne znam,videcu.... ja sam chuo da je lakshe dobiti posao u inostranstvu

        Comment


        • #34
          @Andrej,zlato nashe...slushaj malo sta ti nash space mind-HC ,savetuje...
          Veoma je iskusan, kvalitetan,i vredi barem razmisliti o njegovim impresijama ako ne i kontaktirati ga(niste daleko).
          Da sam na tvom mestu..iskoristila bih srecnu okolnost ovog poznanstva i cuda koje nam Zaliv daje -sretanjem i kontaktima raznorodnih divnih ljudi...

          @Veki..lepa nasha devojcice....Sigurno si u pravu..teshko je raditi neshto gde ne osecash satisfakciju...no josh teze je ne dobiti NIKAKVU shansu da radish..
          Pokushaj da ne ucestvujesh u "drustvenim sportskim igrama" u firmi -iliti tracevima i borbi za pravo....lIDERI SU POPULARNI JARCI ZA ZRTVOVANJE...bilo i bice jer licemerna masa nikada ne podrzava..sem u globalnim razmerama-koje su retke..POkushaj da se iskljucish i ODRADISH kvalitetno sve..bez nekog veceg razmishljanja...i pomazi...Ne brini..ONO sto ti radish perfektno...NEKO to vidi..a i kvaliteti su UVEK primeceni..ali da ne bi bila sikanirana od nesposobnjakovica...samo se smeshkaj i ne ucestvij u njihovim "igrama"...
          Last edited by Hannah; 03-01-09, 14:02.

          Comment

          Working...
          X