Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smeta mi sto nisu dodati smajlici,ne smatra za dovoljno dva -tri .toliko ih je bez potrebe tamo .je li to lenjost ili se emotikoni koje cesto koristimo da se izrazimo ,smatraju gluposcu?[

    to sam napisala
    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

    Comment


    • Citiat člana Futura Pogledaj Post
      Smeta mi i sto ovi filmici uspravaju a kao kuka se nema se para za server ili kako se vec zove aa gggrrrr nekog cu bijem
      Filmovi koji clanovi kace mogu usporavati iz vise razloga, to je uglavnom iz dva razloga:
      1.Mesta gde se filmovi hostuju
      2.Vase internet konekcije, vasa konekcija moze biti dobra ali treba da znate da ako se downloaduje vise stvari istovremeno to pravi problem

      Takodje nevezano za vase pitanje, vidim da niste primetili da ovaj smajli imamo na nasem sajtu =
      Molim da se ne ustrucavate i pitate ako vas jos nesto zanima
      Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
      Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

      Comment


      • Citiat člana Futura Pogledaj Post
        Smeta mi sto nisu dodati smajlici,ne smatra za dovoljno dva -tri .toliko ih je bez potrebe tamo .je li to lenjost ili se emotikoni koje cesto koristimo da se izrazimo ,smatraju gluposcu?[

        to sam napisala
        Dodajem smajlice onda kada nema slicnih, molim proverite listu i recite koji bi menjali sa kojim i ja cu to razmotriti
        Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
        Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

        Comment


        • pa za cega ti sluzis ako cu ja sve da ti stavim na tacnu ? Mislim da sam ti vec dala listu smajlica ....smara me ova preterana "ljubaznost "...
          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

          Comment


          • trebalo bi da se u delu za online film nekako omoguci da budu postavljene slicice za filmove, tj da se u tom forum u pregledu tema vidi slika za svaki film....naravno ja bih trazio slike a one bi bile ili hostovane ili kod nas ili linkovane sve u zavisnosti kako se to resi

            hvala unapred ako je to izvodljivo

            Comment


            • Pogledacu sta moze da se uradi

              Upravo podeseno, nadam se da ce ovako biti dobro (pogledajte online filmovi>>>komedije)
              Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
              Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

              Comment


              • tek videh i provalih kako shta

                extraaaa

                Comment


                • možda bi mogao administrator da bude malo "opušteniji" u komunikaciji sa ostalim članovima
                  toliko za sad.
                  Citiat člana Crvenkapica
                  jebeš ljubav ako nije nesrećna

                  Comment


                  • Citiat člana Ice man Pogledaj Post
                    možda bi mogao administrator da bude malo "opušteniji" u komunikaciji sa ostalim članovima
                    toliko za sad.
                    Kada clan koji je sa nama dugo kaze ovako nesto valja razmisliti
                    Sa druge strane ja ipak moram biti "ozbiljan" jer sam jedina osoba koja vodi racuna o ovom mesti
                    Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                    Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                    Comment


                    • admine, verovatno ste u pravu, ali s druge strane, koliko ste vi "na distanci", toliko je i mod goxy previše opušten, mnogo sebi daje za pravo i mislim da nosi deo velike odgovornosti što odlaze novi članovi sa ovog mesta.

                      naravno da ne želim da prežvakavam šta je ko ranije bio.
                      goxy mi je gotivan tip, shvatio sam ga, ali ne shvataju ga svi novi članovi kao Ice.
                      razmislite malo o tome.
                      Citiat člana Crvenkapica
                      jebeš ljubav ako nije nesrećna

                      Comment


                      • Ne smeta mi nista, ono sto mi je nekada smetalo to sam i rekla zato me i nije bilo neko vreme na ovom sajtu,
                        naravno svako ima pravo da bira gde ce otici ili da li ce posecivati bilo koje mesto.
                        Mene iskreno vezu lepe uspomene i vedar duh ljudi koje sam upoznala ovde,
                        i najvise mi nedostaje veliki cet,svi oni ceteri koji su znali i po celu noc da se pozitivno sale i zezaju.
                        Cak su i novi clanovi uvek rado bili prihvaceni i brzo se uklapali u pozitivnu i opustenu atmosferu ovog sajta.
                        Naravno da je ponekad bilo i zamerki i rasprava ali ne u tolikoj meri kao na drugim mestima.
                        Mozda ce se ponovo okupiti ekipa starih clanova,naravno i novi su uvek dobrodosli,
                        jer ovo je ipak zaliv pozitivnosti i vedrog duha...................
                        Ja se iskreno nadam pozitivnom ishodu i ne bih zelela da se bilo ko uvredi,
                        jer je ovo moje najiskrenije misljenje o ovom sajtu...................

                        Comment



                        • Tako je Ljikiniki
                          Meni licno niko ne smeta, narocito ne Goksi. Ne vidim sto bi on ja ili ti terali clanove, nisam primetila tako nesto?
                          Cesto dodjem i procitam sta se pise, i tako nesto nisam videla kako sam dosla ovde.

                          [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                          Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                          Comment


                          • Citiat člana Ice man Pogledaj Post
                            admine, verovatno ste u pravu, ali s druge strane, koliko ste vi "na distanci", toliko je i mod goxy previše opušten, mnogo sebi daje za pravo i mislim da nosi deo velike odgovornosti što odlaze novi članovi sa ovog mesta.

                            naravno da ne želim da prežvakavam šta je ko ranije bio.
                            goxy mi je gotivan tip, shvatio sam ga, ali ne shvataju ga svi novi članovi kao Ice.
                            razmislite malo o tome.
                            ja vise ne ulazim u diskusiju sa bilo kim!
                            samo oko filmova, i mozda ponekad nekome pozelim dobrodoslicu

                            tako da ubuduce molim nemojte mene kriviti za ozlazak nekih, evo pa ih vi zadrzavajte...meni nikad nije ni bio cilj da nekoga vezujem ovde
                            hocu smajli sa kucom, ako moze, evo i nacicu ga i poslati da se ubaci ako zadovoljava sve uslove

                            Comment


                            • Sta je bilo bilo je, idemo dalje !
                              Niko, pa ni clan "goxy30" ne moze i ne sme terati druge clanove!
                              Molim koristite opcije na sajtu i prijavljujte takve stvari. Na dnu svakog posta ili privatne poruke postoji mali uzvicnik putem koga mozete prijaviti sve sta mislite da nije kako treba.
                              Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                              Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                              Comment


                              • ma fafajte ga u duetu, a on moze da mi protrese znak uzvika

                                nego sta bi sa onim da se poboljsa opcija kako bi mogao da kacim filmove sa vise sajtova, ovako sam veoma ogranicen i tesko mi je da nadjem nove filmove
                                a budalim i gubim dosta vremena oko toga

                                zavalim lepo

                                Comment

                                Working...
                                X