Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radi se na tome, verovatno krajem godine ce sve biti podeseno i spremno za testiranje.
    Pripazite na vas recnik!
    Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
    Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

    Comment




    • inace nek ti neko drugi kaci filmove jerbo ja bez tog dodatka tesko sta da nakacim jer .... vec sam te obavestio zasto
      ae molim lepo sto pre sredi jer ce ti to dovesti dosta clanova a nama zezanje

      pusti ti moj recnik kad se fafa fafa se a kad se radi radi se

      Comment


      • Radi se na tome, ja kao sto i sam znas ne znam sve i za to sto ti zelis moram da platim da se odradi.
        Pare su problem, ali resevam kao sto sam vec i rekao do kraja tekuce godine (najverovatnije)
        Sa druge strane kada to uradim ocekujem da se taj deo foruma adekvatno azurira i da sve radi kako treba, ne bih da bacam pare a da nema ko to da mi vodi!

        Dosta mi je sto sam usao u novi aranzman za server a od tog CHATA nista, ali opet dobro druge stvari ce raditi brze

        Ne uznemiravaj pojedine clanove tvojim opaskama jer ocigledno one njih za razliku od mene vredjaju!!!
        Treba da znas da sve ima granice a ja necu dozvoliti da BILO KO uznemirava druge clanove, ko nije za komunikaciju sa tobom ostavi ga na miru
        Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
        Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

        Comment


        • Alo bre vas dvojica,preteraste

          Na pvt pa se "volite",stvarno nema smisla da ovako razgovarate
          Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

          Comment


          • Citiat člana unthinkable Pogledaj Post
            Alo bre vas dvojica,preteraste

            Na pvt pa se "volite",stvarno nema smisla da ovako razgovarate
            Nista za brigu
            Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
            Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

            Comment


            • nova rubrika u filmovima "Domaci film"
              iako vecina filmova ne radi uskoro cemo to (nadam se) srediti pa ce i ovo biti dobro da bude odvojeno od ostatka

              Comment


              • Ovo je više pitanje nego zamerka ili predlog?

                1)Zašto su postovi na forumu poredjani tako da je zadnji post na vrhu, tako da neka senilna tetka kao npr. ja dok stigne do mesta gde se odgovara na temu, zaboravi šta je beše pročitala u zadnjem postu, onda se vraća čak na vrh, pa ponovo skroz dole na brze odgovore...

                2) Zašto ste izbrisali vreme kada je neko posetio profil?
                ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                sigpic

                Comment


                • baby,idi na settings (podesavanje tvog profila) ,to ti je gore desno do Log Out,onda ce ti se otvoriti stranica gde podesavas razne stvari,ti nadji na spisku levo GENERAL SETTINGS
                  Kad kliknes tu ,nadji gde ti pise Thread Display Mode: i namesti da stoji LINEAR-OLDEST FIRST

                  Trebalo bi da je to resenje problema br: 1
                  Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                  Comment


                  • Citiat člana baby Pogledaj Post
                    Ovo je više pitanje nego zamerka ili predlog?

                    1)Zašto su postovi na forumu poredjani tako da je zadnji post na vrhu, tako da neka senilna tetka kao npr. ja dok stigne do mesta gde se odgovara na temu, zaboravi šta je beše pročitala u zadnjem postu, onda se vraća čak na vrh, pa ponovo skroz dole na brze odgovore...

                    2) Zašto ste izbrisali vreme kada je neko posetio profil?
                    mislis prvi post je na vrhu?
                    ili si cackala nesto u opcijama pa imas drugaciji prikaz?

                    imas gore iznad prvog posta pise "odgovori na temu"
                    ali je bolje u okviru posta (bilo kog i bilo gde) koji citas da kliknes "odgovori" ili "odgovori sa citatom" (sta ti je draze) i mesto gde ces pisati odgovor ce se pojaviti odmah ispod tog posta koji citas, ne moras ici skroz dole....to dole stoji kao osnovno...odavno je to tako

                    nije niko nista izbrisao kad je rec o vermenu u profilima (posete)
                    ko ti je posecivao profil prikazano je redom ali vise nema tacnog vremena
                    mislim da je admin to namerno sklonio jer opterecuje server ali je rekao da ce to eventualno srediti

                    Comment


                    • goxy pod 1) je sredjeno čim je unth sve lepo objasnila, ali nisam stigla da odgovorim nestala mi je baterije... pod 2) nije ni bitno ako je namerno skinuto, a ako je slučajno otišlo prilikom sredjivanja sajta nije loše da se vrati .... sve u svemu nije bitno
                      ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                      sigpic

                      Comment


                      • pa ako ti je unth pomogla znachi da si sama zaebala, tj tako podesila

                        a ja sam ti probao objansiti da ne mora da se pise odgovro na drugom mestu...tj da moze odmah ispod posta koji gledas....tako da imas uvid u ono sta je taj neko napisao kako bi odgovorila ...

                        za ovo drugo ne znam ni ja tacno samo mislim da je tako

                        Comment


                        • Smeta mi sto ne mogu da dam reputaciju clanu iako sam mu dala recimo pre mesec dana moram da dam drugima (ne znam koliko( pa onda tom clanu ..alo bre gde da pamtim koji mi se post dopao tada i sta ako mi drugi nisu za reputaciju ..moli rukovodeci ORGAN da to namesti da mogu kome ja hocu i kada ja hocu da dam reputaciju a ne da me nesto uslovljava pa da lupkam bzvz
                          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                          Comment


                          • Zao mi je ali ne mozete stalno davati reputaciju samo jednom clanu, tako je podeseno zbog zloupotrebe i nece biti promenjeno
                            Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                            Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                            Comment


                            • ne bih davala samo jednom clanu ( ne budite nevaljali pri pomisli na nesto drugo )....nego koliko njih treba da dam da bih opet dala nekome ? Uzas al ajd nek vam bude
                              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                              Comment


                              • Tri reputacije drugim clanovima kako bi opet mogli istom clanu.
                                Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                                Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                                Comment

                                Working...
                                X