Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

    Nedostaje mi prognoza na pocetnoj strani.
    Da li moze da se prebaci tu sa foruma?

    Comment


    • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

      koliko se secam tamo je prebacena jer opterecuje sajt, mislim da je bolje napraviti jednu posebnu stranu za te stvari pa samo jedan klik i ides pravo na to.... mozda da se ubace dve razlicite prognoze tamo kako bi imala bolju informaciju

      cisto sumnjam da ce admin da ti to vrne jer je nedavno pominjao da namerava jos neke stvari da skloni sa pocetne jer je pocetna strana cisto informativna i ne treba da opterecuje, tera potencijalne nove clanove zbog toga je to

      Comment


      • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

        Neka je gde jeste onda.

        Dovoljno je sporo i ovako

        Comment


        • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

          ali stvarno bi bilo bolje da postoji nova strana, tako bi bilo brze nego da ti ucitava ceo forum

          Comment


          • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

            nova pocetna, za prognozom, mini chatom, muzickom zeljom, i jos po koja dzidzamidza

            Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

            Comment


            • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

              mislim da ce pocetna biti sve siromasnija a sve zbog brzeg ucitavanja, koliko sam razumeo admna

              Comment


              • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

                Moj prijedlog ( sve što mi smeta na sajtu a može se promijeniti - ako već nisam zakasnio ili je netko prije mene već rekao nešto od ovih zahtjeva):

                a) TOP LISTA FILMOVA - meni je izuzetno važno čuti mišljenje drugih o film kojeg namjeravam gledati. Zašto se ne bi ( na našem sajtu) napravila top-lista filmova? Naprimjer? Da drugi odmah mogu vidjeti koji film žele gledati ( čim dođu ovdje)? Svako ( tko gleda film) mogao bi odmah upisati broj ( kao što već ima) i to bi sačinjavalo tu - top listu?
                b) DNEVNI DOGAĐAJI - zašto ne bismo na forumu mogli komentirati dnevne događaje? Iz zemlje i svijeta? Zamišljam to kao poseban dio foruma? Npr. "DNEVNI DOGAĐAJI - DANAS!" ( svatko bi mogao navesti događaje iz politike i svijeta sporta, znanosti, kulture..)
                c) PO ČEMU JE OVAJ SAJT POSEBAN? ( tu "stranu" da posebno otvorimo za OVAJ sajt? na forumu?)
                Svatko bi mogao napisati ZAŠTO je ovaj sajt poseban - ako osjeća da je poseban za njega - ?
                d) Mislim da je ovaj razlog "da se brzo učita" pogrešan. Meni se baš čini da bismo mogli organizirati ovdje na prvoj strani ( početnoj) "muzičku želju za ovaj tjedan", "fotografiju za ovaj tjedan", "avatar za ovaj tjedan", "forumaš za ovaj tjedan" . Naravno - svi bi glasali za te muzičke želje, fotografiju, avatar itd. u posebnoj stranici ovdje na forumu.

                To je ( za sada sve) od mene i mojih ( za sada) prijedloga za oživljavanje foruma - oživljavanje sajta.

                Comment


                • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

                  a
                  meni samo nije najjasnije kako mislis to za "top listu" ?
                  mislis lista najgledanijih filmova, mislim da je to svojevremeno bilo postavljeno ali bese ili neki problem ili...ne secam se dadvno bese...ajd prosto objasni sta si mislio mozda te nisam razumeo

                  kako god svidja mi se ideja

                  b
                  to je najmanji problem, samo se otvori tema, ili neki pod forum, a moze da bude i na naslovnoj kao sto su filmovi tog tipa nesto...recimo ovako:
                  http://www.zaliv.co/content/2226-zanimljive-vesti

                  c
                  takodje mislim da je vrlo jednostavno, cak i na naslovnoj poput gore navedenog u "b"

                  d
                  za d se licno ne slazem jer sam citao da je pocetna strana veoma bitna za nove goste, potencijalne clanove...ako se stranica brze ucita veca je verovatnoca da se ljudi zdrze posto mogu videti sta se nudi a to sto navodis nije bitno za goste ali jeste interesantno za nas...mozda deo toga da se rasporedi po drugim stranicama to bi bilo ok....istina to sto ti kazes drzi clanove na okupu i to je cool ali...clanova ovde i nema mnogo koji bi se time zanimali

                  po meni preko svega ovoga sto si naveo najbitnije je da ljudi koji su ovde uzmu deo ucesca u izgradnji bilo cega, recimo neko bi mogao pisati, kad ima vremena za to...te "dnevne" dogadjaje, ili kao sto sma ja poceo pa se smorio jer niko drugi ne pise "zanimljivosti" ili slicno to je cool ali ako si sam u tome smori te i prestanes...

                  Comment


                  • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

                    Citiat člana shuar Pogledaj Post

                    a) TOP LISTA FILMOVA - meni je izuzetno važno čuti mišljenje drugih o film kojeg namjeravam gledati. Zašto se ne bi ( na našem sajtu) napravila top-lista filmova? Naprimjer? Da drugi odmah mogu vidjeti koji film žele gledati ( čim dođu ovdje)? Svako ( tko gleda film) mogao bi odmah upisati broj ( kao što već ima) i to bi sačinjavalo tu - top listu?
                    Mislite lista svih filmova na jednom mestu?
                    Ili lista najgledanijih filmova?

                    b) DNEVNI DOGAĐAJI - zašto ne bismo na forumu mogli komentirati dnevne događaje? Iz zemlje i svijeta? Zamišljam to kao poseban dio foruma? Npr. "DNEVNI DOGAĐAJI - DANAS!" ( svatko bi mogao navesti događaje iz politike i svijeta sporta, znanosti, kulture..)

                    c) PO ČEMU JE OVAJ SAJT POSEBAN? ( tu "stranu" da posebno otvorimo za OVAJ sajt? na forumu?)
                    Svatko bi mogao napisati ZAŠTO je ovaj sajt poseban - ako osjeća da je poseban za njega - ?
                    Mislim da vam je clan goxy30 delimicno odgovorio, verovatno cu postaviti ovih dana, moram samo da smislim kako bi to bilo najbolje uraditi.


                    d) Mislim da je ovaj razlog "da se brzo učita" pogrešan. Meni se baš čini da bismo mogli organizirati ovdje na prvoj strani ( početnoj) "muzičku želju za ovaj tjedan", "fotografiju za ovaj tjedan", "avatar za ovaj tjedan", "forumaš za ovaj tjedan" . Naravno - svi bi glasali za te muzičke želje, fotografiju, avatar itd. u posebnoj stranici ovdje na forumu.
                    Kada su ulazna vrata pretrpana svim i svacim ljudi obicno odu na druga vrata, zaista je velika greska po uspeh sajta postaviti previse stvari koje zahtevaju vreme da se ucitaju. Razmislicu da da ubacim nesto sto nije toliko zahtevno na pocetnu i istovremeno cu razmisliti o svim vasim predlozima i vecinu njih usvojiti. Bicete obavesteni ovde kako sta i gde je implementirano od vasih predloga.
                    Hvala na predlozima, vrlo su korisni, voleo bih da cujem jos predloga.
                    Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                    Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                    Comment


                    • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

                      Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                      a
                      meni samo nije najjasnije kako mislis to za "top listu" ?
                      mislis lista najgledanijih filmova, mislim da je to svojevremeno bilo postavljeno ali bese ili neki problem ili...ne secam se dadvno bese...ajd prosto objasni sta si mislio mozda te nisam razumeo

                      kako god svidja mi se ideja
                      ...
                      TOP LISTA NAJBOLJIH FILMOVA ( ovdje na našem sajtu)

                      Zar je to nemoguće napraviti?
                      Vidio sam da postoje ocjene ( od 1-5) pokraj svakih filmova. Ali gdje se odrađuju, obrađuju, sakupljaju - sumiraju te brojke?
                      Zamišljam to ovako: svatko može ocijeniti film koji gleda ( od 1-10) i po tome se sumiraju brojke/ocjene.
                      To mi se čini posebno važno. Jer svaki (novi) član koji dođe može odmah pogledati tu top-listu i izabrati ( prema mišljenju većine) film koji su mu odabrali.

                      Kada su ulazna vrata pretrpana svim i svacim ljudi obicno odu na druga vrata, zaista je velika greska po uspeh sajta postaviti previse stvari koje zahtevaju vreme da se ucitaju. Razmislicu da da ubacim nesto sto nije toliko zahtevno na pocetnu i istovremeno cu razmisliti o svim vasim predlozima i vecinu njih usvojiti. Bicete obavesteni ovde kako sta i gde je implementirano od vasih predloga.
                      Znam, naravno da je izuzetno važno da se stranica učita. Ipak, mene je zadržala za sajt upravo ona stranica kada sam čuo muziku sa sajta. To smo nekada imali - muziku prema željama sudionika?

                      Comment


                      • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

                        Vec sam video vas komentar pre nekoliko dana ali nisam stigao da odgovorim.
                        Dakle, sve je moguce, ali u ovom momentu posto ne postoji plugin koji bi mi bio na raspolaganju promene koje vi trazite nisam u mogucnosti da sprovedem ali radim na tome da bar nadjem neku alternativu. Postojece ocene se cuvaju u bazi podataka naseg sajta isto kao i svi drugi detalji odavde, potrebno je sistem ocenjivanja potpuno preurediti a to je poprilican posao kada bi se prelazilo sa ocena 1-5 na 1-10. Trazim neko alternativno resenje ili gotov plugin za tako nesto jer smatram da je vas predlog na mestu i da bi tako bilo i bolje i lepse.
                        Razmislicu za video po zelji clanova, da vratimo staru opciju.
                        Hvala na vasim predlozima, radim na tome.
                        Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                        Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                        Comment


                        • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

                          "Najgledaniji filmovi" - odlična i zanimljiva ideja - preporuka da se odgleda baš taj film.
                          Da li će to biti "najgledaniji!" - uopće? za ovaj mjesec? za ovaj tjedan?

                          Comment


                          • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

                            Izmenjeno, pojasnjeno. Imate na raspolaganju "Najgledaniji Filmovi (1 god)" 8 najgledanijih filmova u proteklih 365dana od dana kada gledate ponudjenu listu, i "Najgledaniji Filmovi (60 dana)" najgledaniji filmovi u proteklih 60dana.
                            Ukoliko neko misli da je vreme od 1god ili 60dana neprikladno voleo bih da prokomentarise. Jos uvek se radi na poboljsanju ovih opcija. Radim na novom sistemu ocenjivanja. Clan "Shuar" zahvaljujem na predlozima i komentarima.
                            Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                            Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                            Comment


                            • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

                              Svaka čast! Baš sve što sam želio ( i predložio) nalazi se tamo "pokraj" rubrike "filmovi".
                              Meni se čini da je to ( 1 godina, 60 dana) baš pogođen termin za sve one "slučajne" koji dođu ovdje i odluče se pogledati film. Muzička želja - doduše, mislio sam da će ona biti ovdje na početnoj strani, ali dobro je i ovako.
                              Podržavam.

                              ps. Da li je ovo forum sa filmovima ili filmski sajt sa ( slučajnim forumom)?

                              Comment


                              • Re: Sta vam nedostaje/smeta na sajtu-forumu ???

                                Multipraktik
                                Sajt se ipak oslanja na forum, samo forum je trajna opcija ovde, sve ostalo u nekom momentu moze biti uklonjeno jednog dana iz vise razloga, mislim da su razlozi vise nego ocigledni.
                                Drago mi je da sam ispunio vase zelje, ali one su preko svega bile korisne za sve nas, hvala jos jednom na predlozima.
                                Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                                Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                                Comment

                                Working...
                                X