Objava

Collapse
No announcement yet.

Da li su ljudi zivotinje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nekako me se cini da anno ima "posebnu" vezu sa zivotinjama

    Comment


    • #32
      Ako mislis na sodomiju,nemam.Ako mislis da sam clan ORKE jesam.I zaobidji me sa takvim ,,iskricavostima,,brilijantnog uma ubuduce.

      Comment


      • #33
        hey hey,stani malo,no hard feelings mansorry na aluzije,ali pouzdano znam da su delfini gey...ili discovery chanel laze

        Comment


        • #34
          Tema je,,da li su ljudi zivotinje,,Ako kazem...,,jeste zivotinje su homoseksualci,,...sta u stvari time dokazujem?

          Comment


          • #35
            da nismo toliko razliciti...sve je pitanje koju moc imamo,sto smo mociniji to smo odvratnije...bili lav,zirafa ili covjek

            Comment


            • #36
              Znaci slicnost je homoseksualna sklonost?Drago mi je da sam u pravu.Ipak se razlikujemo od zivotinja.Bar onaj zdrav deo ljucke populacije.

              Comment


              • #37
                ČOVEK JE KRALJ ŽIVOTINJA jer njegova okrutnost daleko prevazilazi zversku!
                Nego šta je, nego životinja... U kojoj psihofizičkoj karakteristici se 'mi' potpuno razlikujemo od gorile ili šimpanze? Šta nas odvaja?

                Comment


                • #38
                  @Anno ne dokazuje to samo homoseksualizam vec sve te osobine koje je naveo magic... Hoce samo da kaze da su i zivotinje podjednako okrutne kao i ljudi samo sto smo mi daleko inteligentniji pa samim tim mozemo da uradimo mnogo losije stvari... Sto ne znaci da to ne bi radile zivotinje samo kad bi imale dovoljno uma za to...
                  Nazalost sa inteligencijom nije nam se podjednako razvijao moral...
                  Nego ja kao sto sam vec napisala ne kazem da ljudi nisu zivotinje... Oni bioloski imaju sve odlike zivotinje... Ali imaju eto tu jednu razliku koja ih cini posebnim.

                  Comment


                  • #39
                    Zabluda je da životinje nemaju razum, i da nisu inteligentne.
                    To zna svako ko je ikada imao kućnog ljubimca. Govoriti da oni postupaju isključivo po instinktima, bez prisustva razuma- srednjovekovna je izmišljotina! Jedan od papà je tada samostalno odlučio da 'životinje nemaju dušu...' (Takvi su spaljivali na lomači one koji su tvrdili da je zemlja okrugla)
                    Čovek svoju veću inteligenciju 'kompenzuje' svojom svirepošću koja je daleko veća od životinjske...

                    Comment


                    • #40
                      Ovo moze ici u beskraj.Samo mi je zasmetalo sto ste trazili slicnosti u iskljucivo negativnim poklapanjima(jer ljudi pozitivne i nemaju),da ne nabrajam.Verovatno zato sto...
                      Ma...idem ja da setam psa...

                      Comment


                      • #41
                        ČOVEK JE KRALJ ŽIVOTINJA
                        covek je prepotentna budala koja misli da je svet stvoren zbog njega,i da bi nestao kad ga ne bi bilo.

                        Comment


                        • #42
                          delimicno se slazem sa ovim

                          Comment


                          • #43
                            Covek jeste kralj zivotinja (nema vece stoke)

                            Ali covek zaboravlja da je majka priroda nas nacinila ovakvima kakvi jesmo, i da ce nas kad tad ovakve i unistiti

                            Zato uzivajmo u svojim bednim, zlim, pakosnim, odvratnim......dok mozemo

                            Ziveli svi ljudi, zivela nasa glupost

                            Nicija nije sijala do zore, kako kazemo mi prekrasni i pametni

                            Ljudi

                            Comment


                            • #44
                              opet ja u ovoj temi, slucajno iskocila a evo kad se vec prica o nasoj vrsti samo da dodam
                              velika uvreda bi bila za zivotinje reci da smo i mi zivotinje

                              mi smo najvece zlo koje je majka priroda stvorila, mi smo ljudi i platicemo veliku cenu pre ili kasnije, ceh ce biti toliki da ga necemo moci platiti a povucicemo sa nama u propast i neduzne zivotinje

                              zlo i naopako

                              Comment


                              • #45
                                Jesu. I gore od toga. Jer svi smo mi ljudi, a malo je ko čovek. U tome je razlika. ♥

                                Comment

                                Working...
                                X