Objava

Collapse
No announcement yet.

Draga saveta...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Draga saveta...

    Ljubavni problemi..porodicni...momak..devojka...sjeban shef...kolega navalentan..ja bih-ona nece, on me ispalioooo.... itd... pitajte....tuj sam da pomognem!

  • #2
    Zar niko nema probleme? ne mogu da verujem..c,c,c...

    Ae..ja cu da pitam onda: KAKO da se zaustavim? SAmo lutam i skakucem...a svi su swatki...mili...jbg. ima li za mene nade?

    Comment


    • #3
      pitanje...kako zbariti udatu kolegicu na poslu
      C'era una volta....

      Comment


      • #4
        Dragi volta....31god..taman da budesh svestan svoje moci....A ti si muzjak zreo , pametan...lep...uvek mirisan(diskretno)...uredan...mudar..zavodljiv i neodoljiv...
        Ako nije "hitno":
        RAdi to poput vajara ili slikara...lagano i sa uzitkom:
        Nehotice dotakni kod razgovora...budi uvek tu na "dohvatu" ruke"neophodan" (ne dosdan i navalentan)..ponekd pohvali njenu kosu...divan ten...dobru boju ruza..miris....ponekad donesi kafu kada to i za sebe radish...donesi joj dorucak uz obavezan slatksh(obrok treba zavrshiti necim slatkim...kad vec nisi u mogucnosti da je poljubish..jer radno mesto tome ne sluzi...ovo je prateca recenica uz dorucak)...morash imati strategiju i ne zuriti...nikada...morash je naterati da te pozeli..
        Ostavi ponekad neki fini stih..ili lepu misao za taj dan...izabei muziku za njen mob..neku talijansku finu , ljubavnu temu...ili podaj svoje slushke i reci da poslusha..da to mnogo volish..neka kaze svoje mishljenje..pitaj je za neke savete...kuvanje..izbor knjiga za citanje..turisticke destinacije..ma....vec i sam znash....

        Ako zurish:
        Budi duhovit...viceva uvek...direktan(ako ti je takva priroda)simpaticne provokacije i te fore...Pricaj o sebi kako si naj...neophodan kao misao ..kao svetlost ...ovo sve uskladi sa njenom prirodom i interesovanjem...reci da je zelish toliko da cesh se ugusiti od vulkana u sebi..

        Ili napravi kombinaciju od pomenutih ideja..vec prema situaciji..i njenoj zainteresovanosti-vazno je zadobiti njenu paznju i nasmejati je....Pa onda naglo prekinuti sa svime..par dana biti "opsednut " poslom toliko da je ne pogledash ..skoro..pustiti je da pridje ona tebi..samo nemoj dugo da je drzish na "stendbaju" da ne odustane od tebe...Neka igra pocne!

        Comment


        • #5
          Eros.......zaista sam odusevljen....i da ostali znaju..EROS ZNA!!!
          Naime, koraci sto si opisala su nehronoloskim redom i odradjeni...i trud se na posletku isplatio....ali ne mogu da vjerujem da si to sve pogodila osim ako se nisi nasla u istoj ili slicnoj situaciji....uglavnom..SVAKA CAST!

          PS
          Za ostale...ako zelite savjet EROS je osoba za pitanje...toplo preporucam
          C'era una volta....

          Comment


          • #6
            Da li da se vežem ili da budem i dalje odvezana...??? Ne pita Gvozden,da ne pomešaš..

            ....Bebe te pita....:crnogorac:..........

            Comment


            • #7
              @Volta..ljubavi..znaci polozila sam test...oket
              Pile moje medeno....eros ne pogadja...eros mnooogo nacitana...'ajde ide tu i iskustvo donekle(ako je "nekle" zadovoljavajuce)...ali je moja fikcija neverovatna....dace Bog da vidish moje radove..sve ce biti jasno...

              @Bebe, mila moja drugarice
              Cim tako pitash zelish da budesh u vezi bez obaveze...vidjenje po potrebi
              Samo su problem "te potrebe" ukoliko ih zelimo redovno?( mozesh "probni rad" pa ako ne odgovara-nikom nishta)..Ako postoje strahovi..o tome mozemo na drugi nacin pricati..

              Da li se vezati?Ili biti slobodan?
              Moze se i u vezi biti slobodan ( cak i preporucljivo da oboje imate lufta) no to ne pretpostavlja skrnavljenje osnovnih nacela i zelja veze.- znaci, bez duplih, troduplih standarda..tj.otvorenog flerta i muvanja sa drugima...Sve je stvar jacine emocija, tolerancije i kompatibilnosti sa partnerom...
              Sa druge strane tvoje pravo slobodoumne zenke niko ne moze da ti otudji..to mozesh da uzivish u kontaktu sa vishe muzjaka..vec po potrebi i sa svakim imati neformalni odnos..a da oni pri tom nemaju pravo na pitanja ili podpitanja..niti da budu svesni postojanja drugih...

              Prva varijanta je za razvoj veze oket-samo ako ste oboje zacinjeni istom dozom emocija i zeljom "da zivot pijete iz iste cashe"..i imate iste potrebe za "luftom"..
              Druga varijanta - promiskuitetna veza, daje sirinu i moze da zavede slobodom i da traje dugo...samacki zivot vodi u opasnost izolacije i poteshkoca u uskladjivanju zivota u dvoje-ako se to ikada pozeli, jer je egoizam na maximumu...
              Medena moja, obe varijante imaju svoje ZA i PROTIV...izaberi po zelji..
              Ali budi sigurna u jedno i nemoj se nikada plashiti:SVE IMA SVOJ ROK TRAJANJA...i prelazne faze:zaljubljenost--ljubav--uvazavanje, postovanje i duboka naklonost...
              NIJE strashno da pokushash...samo je vazno da znash zelish li to?Nije fer ugrozavati tudje emocije i drzati u zabludi(ili jeste?)

              Comment


              • #8
                cudni su putevi Gospodnji...mozda i vidim...ko zna hehe
                C'era una volta....

                Comment


                • #9
                  Nista nije slucajno...ako je trasirano tako..onda vidjenje obavezno predstoji

                  Comment


                  • #10
                    Negde usput zagubih pamet.

                    Kako da je nadjem

                    Comment


                    • #11
                      Ma, opusti se...uzivaj u slobodi...pamet ce te vec stici

                      Ako se "zalepila" za neko zensko...divota!imace divan smestaj.. a mozda je i zastala da "oduva" malo i saceka provetravanje "ustajal" okoline...

                      Porebno napraviti predah i zaboraviti na sve....bez grize savesti i laznog moralisanja...Osluskuj svoje zelje i..zivi to SADA punim plucima!!!!

                      Comment


                      • #12
                        Hvala na savetu.

                        Comment


                        • #13
                          Darga Saveta : )

                          Comment


                          • #14
                            Izvoli..TVRDIM PAZAR, lezite i krenite sa pricom...pazljivo vas pratim

                            Comment


                            • #15
                              vidite draga saveta
                              moj problem je sto mnogo volim zene, i ne mogu bez njih, o njima mislim i zelim ih vise nego hleb da jedem , ima li mi pomoci ?

                              Comment

                              Working...
                              X