Objava

Collapse
No announcement yet.

Draga saveta...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Izmedju kraja jedne i pocetka neke nove faze..ponekad mora da postoji prelazni period..
    Pocetak se namece kao prioritet svake moguce radnje.
    Smisao REci pocetak je optimisticn daje podsticaj ,ocekuje se redosled nekog desavanja,koji opet najavljuje susret sa emocijom i naravno gomilom radnji koje ce tek doci..
    Pocetak trazi hrabrost, odlucnost..zelju i inspiraciju..ali ima i onih nesigurnih koji se kolebaju.. i onih koji mu ne daju sansu ...jednostavno sebicno odustaju od adrenalina novoga...nekada se preskoce mnoge faze i samim tim se gubi i smislenost same radnje, a opravdanje takvog postupka je samo ona fraza:"cilj opravdava sredstvo"..
    Pocetak jeste neminovnost...on se odvija i bez nashe volje ,no potrebno mu je dozvoliti da udje u sferu nashe percepcije-znaci ziveti, a ne zivoratiti...

    Comment


    • #32
      Hani...vredi li rizikovati....u svakom pogledu....bilo gde...u svakoj sferi....

      :crnogorac::crnogorac::crnogorac:

      Comment


      • #33
        Rizik...Akcija-reakcija...ETO NOVA TEMA...
        Kako cemo znati ako ne pokushamo....Rizik u svim sferama...hm!...
        Mora se uvek napraviti dobra procena ishoda. Izvagati "ZA" I " PROTIV" promene , sta to zelimo i sta sa njome dobijamo a sta gubimo; (koliko mi to mozemo i umemo i koliko nam je vredno da se angazujemo maksimalno radi realizacije zeljenog) predvideti moguce poteshkoce i nacine za prevazilazenje istih, korake "osvajanja", ponashanje...ZNACI napraviti protokol koji ce nam posluziti kao smernica.
        Volja, odlucnost i istrajnost kao i hrabrost su tu osnovni elementi za akciju....
        kako sam vec negde na gornjim postovima rekla. Nema kolebanja posle napravljenog plana(makar u glavi) ali preporucljivo je , zaista, studiozno se posvetiti predmetu rizika ...Ukoliko ne mozemo sami da sagledamo i predvidimo, nije loshe posavetovati se sa strucnom osobom ili nekim u koga imamo poverenje..uvek mogu nove ideje da sjajno pomognu...Takve osobe mogu da nas ohrabre i bodre ukoliko smo neodluci ili nesigurni, a sve iz straha od nepoznatog.

        Licno- ulazim u rizike , hrabra sam ...spremna i na poraz kao jedan od ishoda..ali tek posle opasne borbe! Verujem da moj nastup ne moze niko da opovrgne-samo ako mi se pruzi shansa! Zato, Bebe...postupi po uputstvu..i GO! -samo ako ti to zelish i vidish sebe u tome-uspecesh!

        Comment


        • #34
          hana .......jednom nesta prekinutu je kao solja koja se razbije...tesko se moze zalepiti ....i kad se zalepi nije to to uvek postoji sansa da procuri.bez obzira koliko nam bila draga......
          hmm nova solja nam se mozda nece svideti ali barem posluzi da se zaboravi nasa draga stara solja do neke nove koja se valjda nece nikada razbiti

          Comment


          • #35
            Kada se slomi kost, ona zaraste i na tom bivšem lomu je jača nego pre... Sve zavisi kako na to gledamo, i koliko nam je stalo. To što je pukla šolja, ne znači da je njen sadržaj nestao- sadržaj je i dalje suštinski ostao to što je i bio. Previše pažnje se posvećuje formi!

            Comment


            • #36
              Ako nam je stalo a lepak kvalitetan i dobro uradjeni spojevi i ukoliko smo obazrivi i nezno se ophodima..do novog pucanja nece doci a sadrzaj ce se sacuvati...Ako se ponashamo bahato i ne marimo( iz raznoraznih razloga) to samo kazuje o nashoj nezainteresovanosti ili smo aljkavi...onda ni sadrzaj nam nece biti vazan a kamoli naprsla sholja..
              Ja sam ipak za prvu varijantu.

              Comment


              • #37
                He.he..MICE, vrlo lako ili "zbuckash" hladnu nessicu...ili nadjesh dobrog frajera koji ce da ti 'ladi svaki "srkic" pod uslovom da mu sedish u krilu(drugacije hladjenje nije efikasno)

                Comment


                • #38
                  Ah, sestro slatka nadam se da nisam okasnila sa odgovorom.....ah...nikako da povezem "obaveze" u zalivu sa relax uzitkom OWDE.
                  Evo kako bih ja a ti proceni da li si zadovoljna...ako je tip stariji ihihi....okreni se prema njemu (mazice te kao bebicu i pirkati u svaki srkic i + cupkati na kolencetu)....no vec u drugom-suprotnom slucaju (ako je mladji ...elektricitet...visoki napon...moguc"udar struje") okreni mu ledja i neka ti on 'ladi kaficu' sto je sigurno-sigurno! Ne verujem da cesh je i videti a kamoli piti!
                  Prijatna kafica!

                  Comment


                  • #39
                    ako je turska kafa u pitanju godine nisu vazne

                    Comment


                    • #40
                      E, stwarno vas obozavam!
                      Ideja uvek puno! Swaka cast ahaa i MICE!!!!

                      Comment


                      • #41
                        Naravno, dusho...ovo su samo "gloope pomoci josh gloopljih savetnika"...pa kome dopre iz doopeta parce ideje...Alal mu!

                        Comment


                        • #42
                          Mila...bez ogledala-nigde....lakshe pratim svoju pozadinu

                          Comment


                          • #43
                            MICE, draga dobro je razlikovati se...osobenost se placa ..a bolje imati okruzenje "u vidokrugu" jer kako vec to znash:covek je coveku vuk! oprez postaje potreba.

                            Comment


                            • #44
                              Ma, nije to paranoja...vec demenacija okruzenja . Moc 'treceg oka' - snazenje ega i obozavanje myselfa su samo korisne relacije..bez potrebe exponiranja ...barem kod izabranih.. dekadencija preferira copy-paste zivot i bezobrazluk...

                              Comment


                              • #45
                                Imam jedan veliki problem. Pre par dana sam pocheo da sumnjam da me decko vara. U njegovom automobilu sam nasao donji vesh za koji znam da nije njegov, nisam imao hraborosti nista da ga pitam, ali me je to pitanje izjedalo danima. Juche kad sam se vracao sa posla sam toliko bio opsednut tim mislima da sam sluchajno odvalio retrovizor na automobilu od banderu pored puta. Namerno sam kuci krenuo ranije, da proverim sta radi dok sam ja na poslu, i kada sam stigao kuci imao sam i sta da vidim: zatekao sam ga u sred akcije sa njegovim kolegom sa faksa. U tom trenutku srushio mi se svet Oni me nisu primetili, i ja sam izasao i ceo dan lutao gradom da saberem misli. Vratio sam se kuci tek rano ujutro, a on me je zabrinuto pitao gde sam ceo dan. Odluchio sam da iznesem stvari na videlo i rekao sam mu da znam za njega i Dragana (kolega sa faksa). On mi je tada rekao da zali zbog toga sto je tako ispalo, ali da vishe nije zaljubljen u mene, i da stvari vec duze vreme ne funkcionishu, te da je sa Draganom ponovo nashao srecu

                                Pa sam ja hteo da vas pitam da li je bolje da kupim novi retrovizor ili da odem kod majstora da mi namesti nekako ovaj stari? Sta mi se vise isplati?

                                Comment

                                Working...
                                X