Objava

Collapse
No announcement yet.

Draga saveta...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    I onda je mrmot zavio cokoladu u foliju
    Ajoj hannah imaces pune ruke posla

    Comment


    • #47
      IKillForCredits..Eto kratko i poucno-MICE odgovori...kupi nov...Staro je sklono labavoj vezi...
      I ne juri bandere kada si u nocnoj voznji...bolje shetaj...em nema shtete...a mozda sretnesh nekog zanimljivog..

      @MICE...eto, sa malim zakashnjenjem da ti odgovorim.. procitacesh ti to vec....
      Da..za dobrim konjem se i prashina dize..naravno, sve dok ne padne kisha...
      Interesantno- svi stradamo od istog "oruzja" koje i sami koristimo..samo sa dopunjenim finesama...
      A i Cudna smo mi nacja..napredna u svemu- najvishe u prostoti....
      Last edited by Hannah; 30-11-08, 17:16.

      Comment


      • #48
        Zanimljiva prepiska.....Ne treba mi savet..........

        Comment


        • #49
          NAravno....citanje nam ponekad otvara nove svetove...

          Comment


          • #50
            Ali kako objasniti moje emprijsko saznanje da se i za ragom(punokrvni bosansko-brsdski pastuv zvani raga op.a.) prasina dise.On jednostavno nema snage da podigne nogu te ih vuce kroz prasinu.

            Comment


            • #51
              Lepo pitanje...
              Moguce da taj bosansko-brdski pastuv zvani raga-HEDONISTA...suvishe ne pridaje vaznost prashini....ebve se njemu koji je dan i kakav..oblacan ili suncan-ako ima drugi philosofski pristup zivotu..i svestan je svoje moci i harizme - te nema potrebe za exponiranjem i potenciranjem..
              Pa...ako i malko pozeli da 'uzdrma' zenke...udarice kopitom po finoj prashini...i zaintrigirati mladjahne svojom porukom...

              Comment


              • #52
                Koliko ja mogu da zakljucim pomocu naravno empirijske metode,najbitnija je koncentracija prasine u vazduhu na odredjenoj razdaljini od zemlje.

                Comment


                • #53
                  Aham---oki! A sta cemo kad padne kisha? PA ono fino zdrich-blato?

                  Comment


                  • #54
                    Imam resenje.Pozvacemo upomoc Savetu.Ona je tu kada zapne.
                    Nego imam ja drugi problem.Muva me jedna klempava devojka.Ne znam sta da radim?Da li da joj kupim nove usi ili je dovoljno da suzim pogled toliko da usi ostanu izvan vidokruga?

                    Comment


                    • #55
                      Cek...malo..

                      mmmda! Sad je lakshe...aaaaaaaaaaaaaah...
                      Gde je zapelo?
                      Ako je ovakvog 'dizajna'...e tu ni ja ne mogu da pomognem!!!!


                      No Ako je Tip:2...recimo ovako neshto...:


                      "periferne" stvari ne bi trebalo da te iritiraju-do granice tvog erosa...A posle njega....verujem da cesh vec "umeti" da obuzdash "antipatiju"...

                      Comment


                      • #56
                        Draga Saveta
                        Već dugo sam zaljubljen u jedno drvo. Naša ljubav bila je tako nevina i romantična. Razdragano je mahalo granama svaki put kad bi me videlo.
                        Već nekoliko dana primećujem hladnoću u njegovom ponašanju.
                        Sumnjam da me vara sa jednim psom koji često mokri na njegovo korenje.
                        Šta da radim?

                        Comment


                        • #57
                          Nadji drugo drvo, to će probuditi ljubomoru kod prvog drveta ili ljubav prema novom.
                          I opet si na dobitku :

                          Comment


                          • #58
                            draga saveta,

                            aj te ja pitam nesto: kako si ti, zeno?

                            Comment


                            • #59
                              Dok dete ne zakuka, majka ga ne stavlja na sisu

                              Comment


                              • #60
                                mala tajna velikih majstora
                                ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X