Objava

Collapse
No announcement yet.

Pravni savetnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ko ima pravo na refundaciju lekova?
    Molim detaljan odgovor.
    Hvala unapred.
    If you hate me, you’re the looser, not me

    Comment


    • #17
      Kako bih mogla da nekoga oplavim,da mi vidi lice,a da ne robijam...?

      ...pre toga ću se ugojiti....

      Comment


      • #18
        Uradi to s razlogom, tako da primena sile bude opravdana.. I nemoj da imas svedoke..

        Comment


        • #19
          pre neki dan zamislila sam sebe kako sa gomilom knjiga koje sam imala pred sobom,ustajem i udaram jednog profu u glavu i obaram sa stolice
          uh shto mi je bilo merak
          pa rekoh da pitam kako ja to da izvedem a da ne snosim posledice sa pravne strane gledishta, a naravno studenti da posmatraju taj chin da bi mi merak josh veci bio

          ( a da me ne izbace sa faxa)

          Comment


          • #20
            hahaha,plavka srce moje,uvek mozes da se izvuces na neuracunljivost

            merak nema cenu
            Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

            Comment


            • #21
              Dragi savetniče, pitanje možda i nije pravno ali rešenje tog pitanja bi snosilo teške pravne, krivične i ne znam kakve još sankcije, ne razumem se mnogo u tu terminologiju.
              Dakle, kad hoćeš da umlatiš nekog, ali bez neizlečivih fizičkih posledica ili zapretiš nekom i bla bla, te fore, mislim da kapiraš poentu, a ne možeš to sam naravno već ti treba stručno lice, gde naći to malopre pomenuto stručno lice? Postoji li neka agencija za to, privatni uterivač straha u kosti, nešto kao iznajmljeni bodyguard?

              Comment


              • #22
                Plavka, ne preporučujem ti da to radiš jer ćeš se ovaj put teško izvući!
                Pošto vidim da ti je gušt da to radiš- to znači da ti ne bi bio prvi put, te da bi ti to bila kvalifikatorna, a ne olakšavajuća okolnost... Zato, poslušaj axxo-a i rentiraj dusi da potepaju ti' tvoji profesori, bre!
                Tepaj plavka, samo tepaj, potepaj gi svi!

                Comment


                • #23
                  Plavušice ne se utepuj...

                  Ako ti ne ide škola, udaj se. Ako ti ne ide brak, rodi decu.
                  Mali problemi se uspešno rešavaju velikim".


                  Usput samo... ako nemaš protiv koga, da raspišemo tender a?


                  Comment


                  • #24
                    vuchko ma ide mi shkola pu pu pu

                    nego taj brak neka hvala rekoshe mi da je gadno
                    ipak cu josh uvek da se tepam s profama

                    Comment


                    • #25
                      Zanima me da li u okviru naseg zakona postoji mogucnost da gay par usvoji dete? U zadnje vreme sve cesce razgovaram sa partnerom na tu temu, pa bi mi odgovor nekog ko poznaje pravnu situaciju kod nas mnogo znachio.
                      Hvala unapred!

                      Comment


                      • #26
                        Candy hajde mi tuzis banku sto mi nije isplatila kredit na vreme

                        Comment


                        • #27
                          Citiat člana IKillForCredits Pogledaj Post
                          Zanima me da li u okviru naseg zakona postoji mogucnost da gay par usvoji dete? U zadnje vreme sve cesce razgovaram sa partnerom na tu temu, pa bi mi odgovor nekog ko poznaje pravnu situaciju kod nas mnogo znachio.
                          Hvala unapred!
                          Nije neophodno da to bude 'par'(kakav god da je)! Usvojitelj je pojedinac, tako da to nije prepreka, osim ako nadležna socijalna služba (koja procenjuje podobnost usvojitelja) nije skeptična prema takvom usvojitelju.

                          Comment


                          • #28
                            Citiat člana Fairy Pogledaj Post
                            Candy hajde mi tuzis banku sto mi nije isplatila kredit na vreme
                            Sutra ćemo to da rešimo! Dolazim u ordinaciju na sistematski... pa ću gostoprimstvo da otplatim tužbom protiv Uni.-banke ;-)
                            Uzećemo im i nematerijalnu štetu! Već imam ideju!

                            Comment


                            • #29
                              Citiat člana MICE
                              Koje su pravne posledice za osobu koja prebije stranog drzavljanina na gostujucem terenu

                              Po principu teritorijalnosti, odgovaraš po zakonu zemlje na čijoj teritoriji učiniš prekršaj/delikt.

                              Comment


                              • #30
                                Ako nagovorim jednu ludu komsinicu da ubije jos ludjeg komsiju da li sam ja ubica.
                                Svi znaju da je ona mentalno obolela i da lako posegne za nekim tupim predmetom, vec je i odlezala muza.
                                Kad me moja luda komsinica uz kaficu pita da li da ubije komsiju, i ja odgovorim ubij ga, da li ja odgvaram nesto?
                                Komsija Laza nam se vec smucio svima, a komisnica trazi zrtvu, mislim da ako vec mora ubiti nekog pa nek to onda bude onaj ko nam svima smeta.
                                Da li ja odgovaram nesto za ovo?
                                [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                                Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                                Comment

                                Working...
                                X