Objava

Collapse
No announcement yet.

Preuzimanje identiteta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Citiat člana stryker Pogledaj Post
    da upravo to na srecu tu je program koji to resava zove se Hide Ip
    ponekad dzaba,taj program moze da ti sakrije Ip od onih crackera shto se nazivaju hackerima i loze se puno.
    sigpic
    Nick promenjen, bivsi nick je bio "mazda NBGD"

    Comment


    • #17
      da tu se slazem ali mislim da takvim ljudima nije zanimljivo preuzimati nase identitete

      Comment


      • #18
        Citiat člana stryker Pogledaj Post
        da upravo to na srecu tu je program koji to resava zove se Hide Ip
        gde moze da se nadje takav program?

        Comment


        • #19
          ja sam uspeo doci do njega u proslom broju casopisa micro mada je trial verzija jako je jednostavan za rad

          Comment


          • #20
            i šta s tim virt identitetom? može da se slika s njim i postavi sliku u svoju virt ličnu kartu i sošku, i zajebe virt graničara i pređe preko virt granice u drugu virt državu

            Comment


            • #21
              Ma moze ko sta hoce pokusati,
              ali si jedinstvena i
              neponovljiva licnost,
              stoga...

              Comment


              • #22
                Jako opasno..naravno da moze neko preuzeti identitet, uciniti neke lose stvari..u najgoru ruku umesati se u privatan zivot i napraviti probleme...dakle..oprezno sa licnim podacima..

                Comment


                • #23
                  i oprezno sa passwordima

                  ---------- Post added at 16:55 ---------- Previous post was at 16:52 ----------

                  inace, nije mi bas najjasnije ovo "preuzimanje identiteta"... kakve veze to ima sa podacima? neko procita moj profil i odluci da preuzme moj identitet? ili ovo sa slikama: neka zena postavi photo neke ribe, pa se poistoveti sa njom? ili neko vidi tu photo na njenom profilu, pa se poistoveti sa tom ribom? ili sta? sunce mu, ovo komplikovano

                  Comment


                  • #24
                    A, o ovoj temi, napisacu sledeci put pisanije, ravno doktoratu. Jer toga sta se negde nagledah nekada najpre kao neko ko je samo propratio šta drugi rade, pišu, izmotavaju se a posle i kao mod, pa posle admin, e to vam je ravno naučnoj fantastici. Ali, sada nemam vremenam sledeći put kada se vrnem, napišem svoja zapažanja. Ako me pametnice kopiračke ne preteknu u svojim mislima sto na moje liče; e na to vec ne mogu da utičem. Na tome ćete da mi oprostite, a ha, ha...A ovo je tema, da prstići budu vredni, ali nemam sada više vremena za slovca...Ali, o ovome se moze itekako pisati. Raspisati. I nije uopste naivna tema. Jer je to uzelo maha u danasnjem svetu. U realu pogorovo...a o netu, necemo ni da pricamo. Nagledah se svega....Biće da sam ipak previše negde pisala, m? ♥

                    Comment

                    Working...
                    X