Objava

Collapse
No announcement yet.

Saveti za Aveti...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16

    COCO meni treba jedna dobra emocija u pokretu, ne volim slamu
    Sta kazes ti na to

    Inace kad je rec o ovoj temi ja nista ne zacrtavam ili planiram, obradujem se svakog jutra kad me obuzme zelja za necim, svake veceri takodje
    Ja sam sretan covek i jos nisam izgubio kosu (a i kako bih svega mi je 9god)

    Comment


    • #17
      Citiat člana COCO Pogledaj Post
      Lepo sroceno
      Jos si ti mlad za takve misli i razmisljanja, shvatanja...
      Ja bih ne samo tebi vec svim momcima tvojih godina preporucila vise 'emocija u pokretu' tj sexa, nego mlacenja slame
      Zivot tece, koristite ga
      eee, coco, coco

      godine nemaju veze s tim.

      zbog 'emocija u pokretu' me zovu điđi-miđi

      problem je danas naci normalnu curu, zato pokusavam ne pokusavati. mozda budem imao srece

      SVE sta napišem smatrajte Salom

      Comment


      • #18
        Ja se ne bih bas slozio sa time, ima normalnih koliko ti dusa zeli ali sta je sad normalno?
        A godine mladicu imaju veze sa time
        23god? Zeleno, zeleno

        Ja inace trpam sta stignem
        Da biram ne bih bio to sto jesam
        Super "prase"(tepam sebi) koje isto tako trazi jednu koja vredi, zato probavam i guram njusku gde stignem...kao sto ti rece "mozda budem imao srece"
        Last edited by Prase; 18-06-09, 17:11.

        Comment


        • #19
          Kakva trojka
          Krmak, curica, i mladi jahac djidji

          Nijanse muske ali jedno vam je zajednicko
          Zeljni ste toliko necega da serete prekomerno umesto da...
          Moje skromno misljenje samo, nemojte se ljutiti momci
          Postujem ja taj vas visak energije ali me ne zanima uospte
          "tasi tasi tanana, grok grok, djihahahaha"

          [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
          Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

          Comment


          • #20
            eh, Coco, Coco
            ja sam fasciniran tvojim smislom za hUmor a još vise tvojim šarmom i zato molim te nikad ne propusti priliku da druge učiniš sretnima, čak i ako ih zbog toga moraš napustiti

            SVE sta napišem smatrajte Salom

            Comment


            • #21
              Sta da savetujem avetima ...

              Pa sta bi Dylan Dog istrebljivac aveti mogao da im savetuje ... klonite me se

              Comment


              • #22
                Citiat člana Hannah Pogledaj Post
                [B]

                Razmislite, možda je dovoljno ukoliko sebi postavite samo jedan cilj za 2009. godinu.
                Nabacicu jos 10kg bicu krmak kakvog nema, kad 'nagazim' neku ona ce da skici umesto mene

                Comment


                • #23
                  Radicu na tome da ga prihvatim takvog kakav jeste, necu o teskim temama sa njim jos neko vreme
                  Zelim da nam bude lepo, zelim da ga vidjma kad moze jer znam da je samo moj sto se tice odnosa momak-devojka
                  Drugi mogu samo da pricaju i da nas mrze sve dok verujemo jedno drugom
                  mojoj ljubavi koja nikako da dodje ovde na forum a kumila i molila ga ja njegova sisata sisica
                  [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                  Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                  Comment


                  • #24

                    Moj cilj:
                    sisice

                    Comment


                    • #25
                      oso s Baltazarom na fuka



                      ja vise nista ne planiram, sto vise planiram glibim sve vise, ne planiram i uvek sam srecan

                      Comment


                      • #26
                        planiram do grada i nazad sa pola kola i ono malo goriva

                        Comment

                        Working...
                        X